Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na dutinu ústní

Léky na dutinu ústní

Nalezeno:    30 produktů

Dietetique et Pharmacie Drill bez cukru (24 pastilek)

<p>L&eacute;k vhodn&yacute; <b>při lehk&yacute;ch bolestech v krku a dutině &uacute;stn&iacute; při chřipce a nachlazen&iacute;</b> bez horečky a celkov&yacute;ch př&iacute;znaků. D&aacute;le se už&iacute;v&aacute; při aftech, drobn&yacute;ch poraněn&iacute;ch v dutině &uacute;stn&iacute;.</p>

Více informací
od 124 Kč
Koupit nejlevněji

DSM MINERÁLNÍ ZUBNÍ PASTA 100 ml

Minerální zubní pasta 100 ml: Ošetřující zubní pasta určená pro péči o zdravé zuby a dásně. Obsahuje unikátní minerály Mrtvého moře pro ochranu a čistotu dásní, spolu s fluoridem a triclosanem maximalizují ústní hygienu a prevenci zubního kazu. Přidaný titan pomáhá bělení zubů.

Více informací
od 107 Kč
Koupit nejlevněji

Hartmann-Rico Cosmos na opary (16ks)

Náplast Cosmos na opary je speciální náplast s hydrokoloidní vrstvou, která se výborně přizpůsobí místu nalepení a ulevuje od bolesti a svědění způsobené oparem (kožní buňky se ve vlhkém prostředí lépe regenerují).

Více informací
od 178 Kč
Koupit nejlevněji

Herbacos-Bofarma Zinková mast (30g)

Speciální mast určená k ochraně a ošetření pokožky v místech, kde dochází k jejímu častějšímu pocení. Zklidňuje pokožku podrážděnou mechanickým způsobem (třením oděvu, potahem autosedaček aj.). Je možné ji použít i jako zklidňující, chladivý a ochranný prostředek na plně propuklé opary (zejména na noc).

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

Johnson & Johnson Compeed náplast na opary (15ks)

První diskrétní prostředek k léčbě oparů, který ránu uzavírá a zároveň hojí.

Více informací
od 195 Kč
Koupit nejlevněji

Meda Pharma Solcoseryl (1x5g)

Při léčbě bolestivých a zánětlivých onemocnění sliznice dutiny ústní, dásní a rtů, aftů, trhlinek.

Více informací
od 176 Kč
Koupit nejlevněji

Medicom Tantum Lemon (20x3mg)

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek TANTUM VERDE MINT nebo TANTUM VERDE LEMON musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zho...

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Medicom Tantum Verde Spray 0.15% (30ml)

Tantum Verde Spray orm.spr.30ml 0.15%

Více informací
od 131 Kč
Koupit nejlevněji

Medicom Tantum Verde Spray Forte 0.30% (15ml)

Tento léčivý přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek TANTUM VERDE SPRAY FORTE musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud si všimn...

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

MundiPharma Mundisal Gel (1x8g/697mg)

Mundisal gel se používá bolestech, zánětech, podráždění, poranění nebo vředech v ústní dutině, nosu nebo hltanu.

Více informací
od 106 Kč
Koupit nejlevněji

Parenteral CutisHelp Oparen (4ml)

<p style="text-align: justify;"><strong>Konopný olej je znám i svým pozitivním vlivem při všech stádiích OPARU.</strong><br /><br />Krém s obsahem extrahovaného konopného oleje pro speciální péči o pokožku v oblasti rtů a jejich okolí.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Použití:</strong></p> <p style="text-align: justify;">Přípravek používejte několikrát denně podle vlastní potřeby.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Skladování:</strong></p> <p style="text-align: justify;">Uch...

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Sinclair Pharma Aloclair Gel na afty (8ml)

ALOCLAIR Gel určen k léčbě aft, aftózních stomatitid, otlaků po protézách nebo rovnátkách a jiných defektů sliznice úst. Je bezpečný a účinný při použití jak u dětských, tak dospělých pacientů.

Více informací
od 125 Kč
Koupit nejlevněji

Stada Pharma Kamistad Senzitiv (1x10g)

Ústní gel se používá při méně závažných infekcích dásní a sliznice dutiny ústní a rtů.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Sunstar Inc. Gum UV Original White (300ml)

Ústní voda GUM Original White je jemný ústní výplach proti zabarvování zubů, který pomáhá šetrně rozpouštět zabarvení na zubech bez použití agresivních bělících činidel a vytváří ochrannou vrstvu, která zabraňuje jejich dalšímu zabarvování.

Více informací
od 117 Kč
Koupit nejlevněji

Teva Herpesin 5% krém (1x2g)

K zevnímu použití při léčbě oparu rtů nebo jiných částí obličeje s výjimkou oka a spojivkového vaku.

Více informací
od 102 Kč
Koupit nejlevněji

Urgo Opary (3ml)

<strong>Gelová náplast k léčbě oparů na rtech, nosu nebo bradě</strong>. Podporuje hojení, ulevuje od bolesti, svědění, pálení a brnění, snižuje nebezpečí přenosu virů. Snadno se aplikuje. Po nanesení vytváří film, který izoluje a ošetřuje. Je nenápadný a pohodlně se snáší, omezuje růst oparu a vytvoření puchýřků a stroupků.

Více informací
od 255 Kč
Koupit nejlevněji

Septilen 5mg orm.pas.20x5mg

Léč.látka adipát aminotridekanu působí proti mikroorganismům vyvolávajícím zánětlivá onemocnění,je účinná na mnohé baktérie i kvasinkové mikroorganismy. Přípravek se používá při zánětech horních cest dýchacích (nosní sliznice,hltan,hrtan) a dutiny ústní.

Více informací

STOPANGIN 1X30ML Ústní sprej

K dezinfekci dutiny ústní a hltanu při zánětlivých a infekčních onemocněních nebo při chirurgických výkonech v dutině ústní, k ústní hygieně a k potlačení zápachu z úst.

Více informací

TANTUM VERDE EUCALYPTUS orm.pas.20x3mg

Tabletky Tantum Verde Eucalyptus jsou pastilky určené k pozvolnému rozpuštění v ústech. Léčivá látka benzydamin hydrochlorid má výrazné protizánětlivé a bolest tlumící účinky. Po podání přípravku přímo na zanícenou tkáň se dostaví účinek za krátkou dobu a potíže ustoupí. Pastilky jsou účinné při léčbě zánětlivých procesů spojených s bolestí v ústní dutině a v krku. Pozorně čtěte příbalový leták.

Více informací

Strepfen Pomeranč bez cukru 8.75mg pastilky 24ks

Strepfen Pomeranč bez cukru zmírňuje bolest a otok v krku, které provázejí zánětlivá a infekční onemocnění horních cest dýchacích bakteriálního nebo virového původu. Strepfen Pomeranč bez cukru se nepodává dětem do 12 let. Čtěte pozorně příbalový leták.

Více informací

Septabene 3 mg/1mg pastilky orm.pas.16x3mg/1mg

Přípravek Septabene pastilky, je protizánětlivý, analgetický a antiseptický léčivý přípravek pro místní orální použití.

Více informací

REMEDICUM Detoxikační náplasti 10ks

Detoxikační náplasti pomáhají odstraňovat toxiny a nečistoty z těla. Zmírňují únavu. Zlepšují krevní oběh a metabolismus. Dermatologicky testováno.

Více informací

Tantum Verde Orange and Honey orm.pas. 20x3mg

Tantum Verde Orange and Honey jsou určeny k léčbě zánětů a otoků v dutině ústní a hltanu, při zánětech dásní, paradentóze, zánětech mandlí apod. TANTUM VERDE LEMON je vhodné používat během léčby po ošetření zubů. Přípravek smí užívat dospělí, mladiství a děti od 4 let, které zvládnou ponechat pastilky postupně rozpustit v ústech. Jelikož pastilky neobsahují cukr, jsou vhodné i pro pacienty s cukrovkou

Více informací

Garganta sprej 1x30ml

Léčba zánětlivých projevů v ústní dutině a hltanu (bolest, zarudnutí, otok). Přípravek Garganta obsahuje benzydamin, což je látka, která patří do skupiny léků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky.

Více informací

Garganta 3mg orm.pas.cmp. 20x3mg

Přípravek Garganta obsahuje benzydamin, což je látka, která patří do skupiny léků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky. Má lokální protizánětlivý a bolest tlumící účinek a působí jako místně znecitlivující přípravek na sliznici dutiny ústní.

Více informací

QUANTEC PRO Herbalex bylin. detoxik. náplasti 10ks +40% gratis

Jedná se o bylinné náplasti pro očistu organismu. Podpoří přirozenou revitalizaci a zachování fyzické svěžesti. Založeno na přírodních ingrediencích (obsahuje ocet z bambusové dřeva, turmalin, perleťový prášek, eukalyptus, zázvor, chitin a chitosan).

Více informací

Podobné fráze:

leky na usi  •  leky na cevy  •  leky na oci  •  leky na zily  •  leky na krk  •  doza na leky  •  box na leky  •  leky na kole  •  leky na zada  •  leky na prsa  •  leky na nohy  •  leky na zuby  •  na k by leky  •  boxy na leky  •  leky na rymu  •  dozy na leky  •  leky na afty  •  leky na kuzi  •  leky na ucho  •  leky na cev  •  leky na kuze  •  na oci leky  •  leky na k by  •  ustni voda na afty levne  •  leky na nachlazeni  •  leky na kasel na noc  •  leky na na klouby  •  nature leky na h  •  leky na na k by  •  leky na bolest kotniku leky  •