Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na bolest, chřipku a nachlazení  >  Anopyrin 400mg (10 tablet)

Anopyrin 400mg (10 tablet)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Příbalová informace -VP Informace o použití, čtěte pozorně! Anopyrin 400 mg (Acidum acetylsalicylicum) tablety Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce ZENTIVA a.s., Hlohovec , Slovenská republika Složení Léčivá látka: Acidum acetylsalicylicum 400 mg v 1 tabletě Pomocné látky: kukuřičný škrob, mastek, glycin, uhličitan vápenatý Indikační skupina analgetikum, antipyretikum Charakteristika Příprav...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Anopyrin 400mg (10 tablet)

Popis Anopyrin 400mg (10 tablet)

Lekaron.cz píše:

ANOPYRIN
Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové ve formě pufrovaných tablet účinně tlumí bolesti a efektivně snižuje teplotu, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Použití tzv. pufrovaných tablet mírní výskyt nežádoucích účinků na zažívací ústrojí. Anopyrin se užívá při horečce a bolesti zejména při akutních chřipkových onemocněních. Dále při bolestech hlavy, kloubů, zubů, nervů a bolestech páteře různého původu.
Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství. Obvyklé dávkování u dospělých a mladistvých je 1 - 2 tablety každých 4 - 8 hodin. Maximální denní dávka 8 tablet se nesmí překročit. Minimální odstup mezi jednotlivými dávkami je 4 hodiny. Dětem se přípravek podává výjimečně v odůvodněných případech jen na výslovné doporučení dětského lékaře. Obvyklá dávka pro děti od 4 let je 1/2 tablety 3 krát denně, pro děti nad 9 let 1 tableta 3 krát denně.
Balení: 10 tablet.

Parametry Anopyrin 400mg (10 tablet)

Výrobce Zentiva A.s.
Počet tablet 10
Gramáž Obsah účinné látky. 400
Určení Na bolest a teplotu

Podobné produkty

Podobné fráze:

Anopyrin 400mg (10 tablet) •  apo ibuprofen 400 mg 400mg 30 tablet   •  ibuprofen 400 mg galmed 400mg 30 tablet   •  najlacnejsie ibalgin rapid 400mg 12 tablet   •  ibumyl rapid 400mg potahovane tablety 12 i   •  ibalgin 400 400mg potahovane tablety 12   •  ibalgin 400 400mg potahovane tablety 36   •  ibumyl rapid 400mg potahovane tablety 24 i   •  ibumax 400mg potahovane tablety 30   •  ibalgin 400 400mg potahovane tablety 48   •  apo ibuprofen 400mg potahovane tablety 30   •  nurofen rapid 400mg por cps mol 10x400mg   •  apo ibuprofen rapid 400mg kapsle 10x400mg   •  nurofen rapid 400mg kapsle 10x400mg   •  blue step suma extra 400mg 100 kapsli   •  apo ibuprofen rapid 400mg 10 tobolek   •  ibumax 400mg por tbl flm 100x400mg   •  ibumax 400mg 100tbl por flm vitabalans   •  chondroitin 400mg 100 kapsli nutristar   •  methionin 400mg 100 kapsli nutristar   •  apo ibuprofen rapid 400mg 10 kapsul   •  nurofen rapid 400mg kapsule 10x400mg   •  vito life guarana 400mg 3 x 100 kapsli   •  blue step suma extra 400mg 100 kapsulu   •  chondroitin 400mg 100 kapsulu nutristar   •  apo ibuprofen rapid 400mg kapsule 10x400mg   •  l arginin 400mg 100 kapsli vito life   •  brusinky 400mg 100 kapsli vito life   •  echinacea 400mg 100 kapsli vito life   •  eleuterokok 400mg 100 kapsli vito life   •  tablety 10   •