Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na bolest, chřipku a nachlazení

Léky na bolest, chřipku a nachlazení

Nalezeno:    172 produktů

Ivax Robitussin Antitussicum sirup 150mg (100ml)

Lék proti kašli, který <b>zmírňuje a tlumí suchý dráždivý kašel</b>. Určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let.

Více informací
od 106 Kč
Koupit nejlevněji

Paralen Extra proti bolesti (24 tablet)

Působí rychle <b>proti silné a středně silné bolesti různeho druhu, snižuje horečku.</b> Lék k vnitřnímu užití, obsahuje paracetamol a kofein.

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

Energy Grepofit drops 30 ml

Grepofit podporuje normální činnost horních cest dýchacích. Nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru. Účinky a použití Grepofitu drops - působí proti širokému spektru virů, bakterií a plísní - vykazuje velmi rychlý nástup účinku a včasným podáním napomáhá zvrátit a zkrátit průběh onemocnění - pomáhá při léčbě chorob dýchací soustavy – rýma, katar horních cest dýchacích, chřipka, viróza, angína, záněty nosohltanu, kašel, chrapot, záněty dutin, mandlí a středouší - posiluje ce...

Více informací
od 261 Kč
Koupit nejlevněji

Nurofen pro děti 125 mg (10 čípků)

<strong>Léčivý přípravek ke snížení horečky, k tlumení mírných až středně těžkých bolestí</strong> hlavy, zubů nebo uší, bolesti v krku, bolesti při prořezávání zubů, pooperační bolesti a bolesti při horečkách.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Orofar (24 pastilek)

Orofar 1mg/1mg pastilky 24ks

Více informací
od 152 Kč
Koupit nejlevněji

Paralen 125 (20 tablet)

Tablety se podávají dětem od batolecího věku (9 měsíců) ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových a jiných horečnatých onemocněních, při bolestech různého původu.

Více informací
od 14 Kč
Koupit nejlevněji

Paralen 500 (12 tablet)

PARALEN 500 tablety, <b>působí proti bolesti různého původu a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu</b>. Lék pro dospělé, dospívající a děti od 6 let věku.

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

Zentiva Paralen Grip (12 tablet)

K odstranění příznaků chřipky a nachlazení doprovázených suchým kašlem a ucpaným nosem.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Acylpyrin 500mg (10 tablet)

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, což je účinná látka proti bolesti, horečce i zánětu. Acylpyrin je účinný na horečku při akutních respiračních onemocněních chřipkového charakteru a onemocněních z nachlazení. Dále je účinný na bolesti hlavy a zubů, a na záněty kloubů a svalů, zejména revmatického původu.

Více informací
od 26 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller PantheNose nosní sprej s hořčíkem 20 ml

PantheNose® nosní sprej antialergic s panthenolem a hořčíkem – prevence příznaků alergické rýmy Pravidelné čištění nosní dutiny speciálním sprejem podporuje ochrannou funkci nosní sliznice, neboť pomáhá sliznici udržovat přirozeně zvlhčenou. PantheNose® nosní sprej s panthenolem jemně čistí nosní dutinu, snižují tvorbu hlenů při rýmě a usnadňují tak dýchání. Nosní sliznici přitom nevysušují. jemně a šetrně čistí nos (napomáhají odstraňování krusty, odplavují prach a pyl) zvlhčuje suchou nosní s...

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Engelhard Arzneimittel Isla-Cassis (30 tablet)

Isla-Cassis jsou bylinné pastilky, které přinášejí úlevu při kašli, pálení v krku a při chrapotu.

Více informací
od 113 Kč
Koupit nejlevněji

Engelhard Arzneimittel Isla-Moos (30 tablet)

Isla-Moos jsou bylinné pastilky, které přinášejí úlevu při kašli, pálení v krku a při chrapotu.

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

Ivax Robitussin Expectorans sirup 2gm (100ml)

Lék na odkašlávání, který <strong>pomáhá uvolnit hlen a zředit výměšky průdušek</strong>, takže kašel je produktivnější a dojde k uvolnění nahromaděného hlenu na hrudi. Určen pro dospělé a děti od 2 let.

Více informací
od 106 Kč
Koupit nejlevněji

Ivax Robitussin Junior sirup 75mg (100ml)

Lék proti kašli, který <b>zmírňuje a tlumí suchý dráždivý kašel u dětí</b>. Je určen k použití u dětí ve věku od 2 do 12 let.

Více informací
od 84 Kč
Koupit nejlevněji

Neofyt Phyteneo Jitrocelový Sirup BIO - od 1 roku (250 ml)

<p style="text-align: justify;">Jitrocelový sirup obsahuje vysoký podíl extraktu z listů jitrocele kopinatého. Jitrocel je znám svými uklidňujícími účinky na krk, hltan a hlasivky v případě podráždění. Extrakt je vyroben z jitrocele v BIO kvalitě. Jitrocelový sirup neobsahuje alkohol, umělá sladidla acesulfam a aspartam, barviva a syntetická aromata. Jitrocelový sirup je určen pro děti od 1 roku i dospělé.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Dávkování: </strong></p> <p style="text-align...

Více informací
od 68 Kč
Koupit nejlevněji

Novartis Otrivin 1‰ - nosní sprej s dávkovačem (10ml)

Používá se pro obnovení průchodnosti ucpaného nosu způsobeného nachlazením, sennou rýmou nebo jinou alergickou rýmou. Čtěte příbalovou informaci.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Paralen Extra proti bolesti (12 tablet)

K úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, revmatických a svalových bolestech a bolestech při menstruaci.

Více informací
od 32 Kč
Koupit nejlevněji

Simply You StopBacil sirup Dr. Weiss 100 ml

STOPBACIL sirup Dr. Weiss Užití STOPBACIL sirup obsahuje unikátní účinné složení 10 bylinných extraktů ALPINIUM (echinacea, ženšen, schizandra, jitrocel, světlík, mateřídouška, řebříček, bez, sléz, měsíček) s komplexním účinkem při projevech nachlazení: - posiluje imunitu a urychluje rekonvalescenci (1,2,3,4,5,6,8) - pomáhá při kašli, škrábání v krku a zahlenění (3,7) - povzbuzuje organismus při únavě a vyčerpání. (1,2,3) Sirup je vhodný pro alergiky, celiatiky a diabetiky (slazen fruktózou a s...

Více informací
od 92 Kč
Koupit nejlevněji

Smithkline Panadol Rapide (12x500mg)

Vhodný k úlevě při bolesti a horečce, díky kombinaci dvou léčivých látek má rychlejší nástup účinku. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Strepsils Med a citron (24 pastilek)

Užívají se ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutiny ústní a nosohltanu, při zánětech sliznice dutiny ústní, dásní a jako podpůrná léčba u angíny. <br><br>Přečtěte si příbalovou informaci.

Více informací
od 122 Kč
Koupit nejlevněji

Vincentka bylinné pastilky (18ks)

Vincentka pastilky s bylinnou příchutí - potravina pro zvláštní výživu, doplněk stravy. Produkt z minerální vody Vincentka. Přípravek Vincentka pastilky je nová forma v užívání přírodních solí Vincentky. Složení Sůl Vincentka z přírodní minerální vody Vincentka, sorbitol, pantothean vápenatý, mastek, stearan hořečnatý, bylinné aroma přírodně identické. Případná změna barvy (nažloutlá, mírně kropenatá) není závadou výrobku. Výživové hodnoty výrobku v jedné pastilce o průměrné hmotnosti 1200 mg: ...

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Zentiva Ibalgin 400 (24x400mg)

Ibalgin 400 působí proti bolesti a zánětu různého původu a také snižuje zvýšenou teplotu. Přípravek Ibalgin 400 se používá např. při bolestech hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci a bolestech po operaci. Dále je také vhodný při bolestech svalů a kloubů při chřipkových onemocněních, při poranění měkkých tkání, jako je pohmoždění a podvrtnutí. Ibalgin 400 tlumí horečku při chřipkových onemocněních a používá se jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocnění. Potahované tablety ...

Více informací
od 43 Kč
Koupit nejlevněji

ACC 100 Neo (20 tablet)

Podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

ACC 200 (20 tobolek)

<b>Snižuje vazkost hlenu a usnadňuje vykašlávání</b>. Lék vhodný pro dospělé a děti od 6 let.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Acifein (10 tablet)

Při mírných a středně silných bolestech hlavy, kloubů a svalů, při bolestech páteře a zad, menstruačních bolestech, bolestech zubů.

Více informací
od 34 Kč
Koupit nejlevněji

Acylpyrin + C (12 tablet)

ACYLPYRIN + C šumivé tablety působí proti bolesti a snižují horečku. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou, která podporuje obranyschopnost organismu a urychluje překonání chřipkových onemocnění. Šumivé tablety ACYLPYRIN + C se užívají ke snížení zvýšené tělesné teploty a k úlevě od bolesti kloubů a svalů při chřipce a nachlazení. Dále jsou vhodné při bolestech hlavy, zubů, zad a bolestivé menstruaci. Přípravek ACYLPYRIN + C je určen pro dospělé a mladistvé od 16 let. Jak se přípravek ACY...

Více informací
od 66 Kč
Koupit nejlevněji

Aliud Ambroxol AL 30 (20 tablet)

Ambroxol AL 30 se užívá k léčbě akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocnění dýchacích cest, doprovázených zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu a jeho ztíženým vykašláváním. Jedná se o záněty průdušek, průdušnice, hrtanu, záněty vedlejších nosních dutin a rýmu. Přípravek se užívá k léčbě vlhkého kašle. Tablety Ambroxol AL 30 jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Ambroxol AL 30 užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 1 tabletu. Pro...

Více informací
od 45 Kč
Koupit nejlevněji

Aliud Pharma NAC AL 600 (20x600mg)

Účinná látka přípravku, acetylcystein, zkapalňuje hustý hlen v průduškách, <strong>podporuje vykašlávání</strong> nahromaděného sekretu a může přispět k zmírnění dráždění na kašel.

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

Ambrobene 30mg (20 tablet)

<strong>Ambroxo</strong>l, léčivá látka přípravku Ambrobene, patří do skupiny expektorancií a mukolytik. Svým působením <strong>usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel</strong>.

Více informací
od 45 Kč
Koupit nejlevněji

Ambrobene 75mg (10 tobolek)

Léčivý přípravek pro <strong>léčbu akutních a chronických onemocnění dýchacích cest</strong>, které jsou spojeny s abnormální produkcí hlenů.

Více informací
od 63 Kč
Koupit nejlevněji

Anopyrin 400mg (10 tablet)

Anopyrin se užívá při <strong>horečce a bolesti zejména při akutních chřipkových onemocněních</strong>, při bolestech hlavy, kloubů, zubů, nervů a bolestech páteře různého původu.

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg (10 tobolek)

Ibuprofen v měkkých želatinových tobolkách, který se díky tekutému obsahu tobolky rychle vstřebává a <b>pomáhá od akutních záchvatů migrény, bolesti hlavy, horečky</b>.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg (20 tobolek)

K úlevě od <strong>mírné až středně silné bolesti</strong>, např. při bolesti hlavy, akutní migréně, bolestech svalů, menstruační bolesti, horečce a bolesti spojené s běžným nachlazením.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Arkopharma Arkokapsle - muškát (45 pastilek)

MU&amp;Scaron;K&amp;Aacute;T - Pelargonium sidoides &amp;nbsp; Použ&amp;iacute;van&amp;aacute; č&amp;aacute;st &amp;nbsp; Kořen &amp;nbsp; Obsah &amp;nbsp; 400mg aktivn&amp;iacute; č&amp;aacute;sti rostliny s&amp;nbsp;minim&amp;aacute;ln&amp;iacute;m zaručen&amp;yacute;m obsahem 1,5% tř&amp;iacute;slovin (vyj&amp;aacute;dřeno jako

Více informací
od 181 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Antibacterial Hand Gel Aloe Vera (75ml)

Antibacterial hand gel Aloe Vera gel určený k rychlé očistě rukou bez vody a mýdla vhodné použít před každým jídlem ruce jsou jemné, svěží a vláčné příjemně voní Antibakteriální gel na ruce je gelový přípravek, který obsahuje vysoké procento ethanolu a výtažky z Aloe Vera. Je vhodnou formou očisty rukou v případech, kdy není dostatečný přístup k vodě a mýdlu. Působí hydratačně a nevysušuje pokožku. Během chvilky zbavíte svoje ruce škodlivých vlivů všech virů a bakterií. Účinnost antibakteriální...

Více informací
od 93 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Antibacterial Hand Gel Calendula (75ml)

Gel určený k rychlé očistě rukou bez vody a mýdla, vhodné použít před každým jídlem. Ruce jsou jemné, svěží a vláčné a příjemně voní.

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Avenisa jitrocelový - od 10ti let (210ml)

<strong>Tradiční jitrocelový cukerný sirup</strong> s obsahem bylinných výtažků z jitrocele, tymiánu, mateřídoušky a lékořice. Tato forma je pro organismus velmi dobře přijatelná.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica CZ Echinacea se zázvorem bylinné kapky 100 ml

<ul> <li>Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost organismu</li> <li>pozitivně působí v období zvýšené tělesné zátěže</li> <li>zázvor přispívá k normální funkci imunitního systému</li> <li>má protizánětlivé vlastnosti</li> <li>podporuje normální funkci dýchacích cest</li> </ul>

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica CZ Prsní balzám 40 ml

<p>Balzám na rty s olivovým olejem a včelím voskem, který zajistí vašim rtům jemnou péči i ochranu. Olivový olej v kombinaci se včelím voskem dodá pomáhá rtům při slunečném i větrném počasí a zajistí, aby nevysychaly a byly stále jemné a hladké. </p>

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica CZ Stevian jitrocelový sirup se stévií 210 ml

Tradiční bylinný sirup s jitrocelem, který obsahuje extrakt ze stévie. může napomoci usnadnit <strong>vykašlávání a posílit horní cesty dýchací</strong>.

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Echinka jitrocelový - od 3 let (210ml)

<strong>Tradiční jitrocelový sirup</strong> s obsahem bylinných výtažků v koncentrovaném cukerném roztoku. Tato forma je pro organismus dobře přijatelná. Množství účinných látek je zvolené tak, aby přípravek vyhovoval i malým dětem.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Ibisan jitrocelový (210ml)

AROMATICA Jitrocelový sirup Ibisan od 3 let 210mlSkladem: 1

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Kosmín - při bolestech hlavy a migréně (25ml)

KOSMÍN PŘI BOLESTECH HLAVY A MIGRÉNĚ, rostlinné silice příznivě působí při bolestech hlavy, vhodný pro masáže pokožky ztuhlých šíjových svalů, snadno se aplikuje a nezanechává mastný film, je příjemný při relaxaci.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Arthrosan mast (30g)

Optimální složení masti z vysokojakostních surovin dosahuje příznivých účinků.

Více informací
od 66 Kč
Koupit nejlevněji

Aspirin C (10 tablet)

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.<br /> Pouze na doporučení lékaře užívají přípravek dospělí při bolesti spojené se zánětem kloubů.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Aspirin C (20 tablet)

Aspirin C pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti. Kromě 400 mg kyseliny acetylsalicylové obsahují tablety Aspirin C i 240 mg kyseliny askorbové (vitamin C). Ve vodě rozpustný vitamin C - kyselina askorbová - je součást ochranného systému organismu proti kyslíkovým radikálům a jiným oxidantům endogenního i exogenního původu, které rovněž hrají důležitou roli u zánětlivých procesů.

Více informací
od 184 Kč
Koupit nejlevněji

Ataralgin (20 tablet)

Rychlá úleva při bolestech hlavy, krční páteře a ztuhlosti svalů v oblasti šíje. Vhodná pomoc při bolestech vyvolaných stresem a únavou. Jeho výdej není vázán na lékařský předpis.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Aurum Health Products Pini Sibirica (50ml)

Pini Sibirica olej ze sibiřské jedle bělokoré je spolehlivým spojencem v obdobích střídání počasí, které nepříznivě ovlivňují naše zdraví. Složení: 100% olej ze sibiřské jedle bělokoré (Abies sibirica) s obsahem min. 20 % bornylacetátu. Olej Sibiřská jedle firmy Pharma Activ pochází z mladých výhonků sibiřské jedle bělokoré, která roste pouze na ekologicky čistém území Sibiře. Tento olej se získává výhradně přírodní metodou, která je založena na destilaci vodní parou, a díky tomu jsou v něm za...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Bayer Aspirin Protect 100 (28 tablet)

ASPIRIN PROTECT 100 obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která v nižších dávkách zabraňuje tvorbě krevních sraženin a chrání před ucpáním tepen. Přípravek ASPIRIN PROTECT 100 je určen pro dospělé. Jak se přípravek ASPIRIN PROTECT 100 užívá: Dospělí užívají 1x denně 1 tabletu. Složení: Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 100 mg v jedné enterosolventní tabletě. Pomocnými látkami jsou celulosový prášek, kukuřičný škrob, methakrylátový kopolymer TYP C, natrium-lauryl-sulfát, polysorbát 80, m...

Více informací
od 46 Kč
Koupit nejlevněji

Bayer Saridon (10 tablet)

Saridon je analgetikum s rychlým nástupem účinku určené <strong>speciálně na bolesti hlavy</strong>.

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Berlin Chemie Bromhexin (25x8mg)

Přípravek se užívá k léčení <strong>všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu</strong>. Bromhexin 8 mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho <strong>vykašlávání</strong>.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Biomedica Medosil 75 g

Až přijde období, kdy se to hemží chřipkami, posilněte se medem, který je doplnění o bylinné silice. Podpoří vaši imunitu a bude se vám lépe dýchat.

Více informací
od 74 Kč
Koupit nejlevněji

Biomedica Průduškový balzám 50 ml

<p style="text-align: justify;"><strong>Průduškový balzám</strong> s obsahem éterických olejů příznivě působí na horní i dolní cesty dýchací. Je vhodný pro zlepšení a usnadnění dýchání, přispívá k celkovému pocitu osvěžení.<br /><br /><strong>Složení:</strong></p> <p style="text-align: justify;">Eucalyptus Globulus Oil, Pinus Sylvestris Cone Oil, Mentha Viridis Oil, Menthol, Thymus Vulgaris Oil, Mentha Piperita Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Medica Limonum Oil<br /><br />Je vhodný pro ...

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Boehringer Ingelhiem Mucosolvan (20x15mg)

Mucosolvan zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek Mucosolvan se užívá při akutních a opakovaných zánětech průdušek, hrtanu a průdušnice. Akutní onemocnění jsou na počátku obvykle doprovázena suchým dráždivým kašlem, případně ještě pocitem pálení na hrudi u zánětu průdušek a chrapotem u zánětu hrtanu. Pak dochází k tvorbě vazkého hlenu a postupnému vykašlávání. Tablety Mucosolvan jsou určeny p...

Více informací
od 63 Kč
Koupit nejlevněji

Coldrex (12 tablet)

Coldrex tablety je přípravek vhodný pro dospělé a děti od 12 let k odstranění příznaků chřipky a nachlazení. Coldrex tablety odstraňuje bolesti v krku, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny, odstraňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů, snižuje horečku a doplňuje vitamín C.

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Coldrex (24 tablet)

Coldrex tablety je vhodný pro dospělé a děti od 12 let k odstranění příznaků chřipky a nachlazení. Coldrex tablety odstraňuje bolesti v krku, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny, odstraňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů, snižuje horečku a doplňuje vitamín C.

Více informací
od 105 Kč
Koupit nejlevněji

Dietetique et pharmacie Drill růžový - med (24 pastilek)

K desinfekci, zmírnění a léčbě zánětů a infekcí dutiny ústní a hltanu, při nachlazení a chřipce. <span class="lcz_only"></span>

Více informací
od 124 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Dudek Třezalkový olej (80ml)

Na suchou, citlivou a podrážděnou pleť, na masáže při rehabilitační i domácí péči o namožené svaly a bolavá záda, na opruzeniny a proleženiny.

Více informací
od 74 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Anginal - s islandským lišejníkem (16 tablet)

Přírodní prostředek pro zdravou funkci dýchacích cest.

Více informací
od 57 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Anginal - se šalvějí a lékořicí (16 tablet)

Anginal® tablety se šalvějí a lékořicí se používají při zánětech v ústech a hrtanu, při nachlazení, podporují uvolňování hlenu, přinášejí pomoc při bolestech v krku a zánětech horních cest dýchacích. Obsahové látky šalvěje a lékořice spolu s mentholem a eukalyptovým olejem mají komplexní antibakteriální a protizánětlivé účinky. Tablety jsou vhodné i pro diabetiky. Složení: v 1 tabletě ve 100 g Extrakt natě šalvěje lékařské (Salvia officinalis)...

Více informací
od 56 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Anginal tablety - s heřmánkem (16 tablet)

Přírodní prostředek s pozitivním vlivem na dýchací cesty.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Müllerovy pastilky - s heřmánkem (12ks)

Müllerovy pastilky® s heřmánkem a dalšími bylinnými extrakty. Jsou vhodné pro děti od 3 let.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Müllerovy pastilky - s islandským lišejníkem (24ks)

Müllerovy pastilky s islandským lišejníkem a dalšími bylinnými extrakty.<br /> Obsah medu a vitaminu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastilek.

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Müllerovy pastilky - s islandským lišejníkem (30+6ks)

Müllerovy pastilky s islandským lišejníkem a vitaminem C

Více informací
od 94 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Müllerovy pastilky - s jitrocelem a mateřídouškou (24ks)

Müllerovy pastilky s jitrocelem, mateřídouškou a dalšími bylinnými extrakty.<br /> Obsah medu a vitaminu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastilek.

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Müllerovy pastilky - s kajeputovým olejem (24ks)

Müllerovy pastilky obsahují esenciální kajeputový olej. Jsou vhodné pro děti od 12 let.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Müllerovy pastilky - s rakytníkem a vitamínem C (24ks)

Müllerovy pastilky s rakytníkem a dalšími bylinnými extrakty.<br /> Obsah medu a vitaminu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastilek.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Müllerovy pastilky - se šalvějí (24ks)

Müllerovy pastilky se šalvějí a dalšími bylinnými extrakty.<br /> Obsah medu a vitaminu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastilek.

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Müllerův sirup - s jitrocelem a vitaminem C (130g)

Müllerův sirup® s jitrocelem a vitaminem C je přírodní prostředek, který při kašli a nachlazení posiluje a aktivuje organismus, zejména horní cesty dýchací. Jitrocel je osvědčeným prostředkem při onemocněních horních cest dýchacích, které jsou doprovázeny silným zahleněním. Použití: Pro své účinky a výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti od 3 let. Užívá se přímo po lžičkách nebo jako přísada do čaje. Obsahuje 300 mg vitaminu C ve 100 g sirupu. Balení: 130g Zdroj: www.muller-pharma.cz...

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Müllerův sirup - s jitrocelem a vitamínem C (320g)

Pro své výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti od 3 let.

Více informací
od 53 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Müller Müllerův sirup - s jitrocelem, bez cukru (100g)

Pro své výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti od 3 let. Jitrocel má příznivé a zklidňující účinky na krk, hltan a hlasivky ulevuje při šimrání v krku a hltanu Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání Složení: čištěná voda, sladidlo (maltitol), extrakt listu jitrocele kopinatého [voda, jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), sorban draselný], vitamin C (kyselina askorbová, askorban sodný), zahušťovadlo (xanthan), sladidlo (acesulfam K),...

Více informací
od 42 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: