Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Jídelní a hygienické potřeby  >  Lahvičky, hrnečky a příslušenství  >  Avent Kouzelný hrneček 260 ml

Avent Kouzelný hrneček 260 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Lahev Avent Kouzelný hrneček 260 ml. Kouzelný hrneček (Magic cup™) 260 ml * kouzelný hrneček pro děti od 12 měsíců Nevylije se! * Vyrábí se v různých barevných kombinacích do objednávky napište, zda objednáváte pro holčičku nebo chlapečka * když s kouzelným hrnečkem třesete nebo jej otočíte dnem vzhůru, nepropustí ani kapku * velmi snadné pití * tajemství je ukryto v patentovaném kouzelném ventil...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Avent Kouzelný hrneček 260 ml

Popis Avent Kouzelný hrneček 260 ml

štěstí-zdraví.cz píše:

AVENT Hrníček Premium 260 ml pro děti od 12 měsíců. Nevylévá se a usnadňuje pití, má pokročilou ergonomii s tvrdou sešikmenou hubičkou, odolnou proti okusování a ochranu proti rozlití s patentovaným ventilem. Hrneček je kompatibilní s ostatními výrobky Avent (Natural i Classic+)

TIPNET.CZ píše:

Kouzelný hrneček Avent. Hrneček má ochranu proti rozlití. Lze mýt v myčce. Celý hrneček lze sterilizovat. Určeno pro děti od 12 měsíců. Je kompatibilní s jinými výrobky Avent. Obsah 260 ml. Neobsahuje BPA.

TINKY SHOPS s.r.o. píše:

Hrneček s brčkem Philips AVENT představuje ideální řešení pití pro rostoucí batole. Má ochranu proti vytečení, batole jej může snadno samostatně používat díky jedinečnému otočnému víčku a lze jej snadno rozebrat a vyčistit (možnost sterilizace). Měkké silikonové brčko s integrovaným ventilem proti vylití je odolné proti rozkousání a je možné ho snadno vyměnit. Šroubovací víčko udržuje brčko hygienické i na cestách. Snadná aktivace - dítě si víčko samo snadno otočením otevře i zavře. Hrneček je kompatibilní s řadou láhví Natural. Popis:- vhodné: od 12 měsíců- objem: 260 ml- barva: modrá- silikonové brčko s integrovaným ventilem- šroubovací víčko pro udržování hygieny i na cestách- jednoduché čištění a údržba - bez obsahu BPA- 1 ksTip Tinky:S Avent hrnečkem se již nemusíte bát žádného vylitého pitíčka v batůžku či v autě.

Pilulka.cz píše:

Nové netekoucí hrnečky s držadly pro první doušky bez vylití Avent Classic jsou skvělé pro batolata i rodiče. Mají flexibilní měkkou hubičku pro snadné pití. Hubička s ochranou proti rozlití s patentovaným ventilem. Bez obsahu BPA.

Eshop Dr.Max píše:

Kouzelné hrnečky společnosti Philips AVENT mají patentovaný ventil, který se snadno otevře, když dítě pije, a „magicky“ se uzavře, když pít přestane. Hrnečky pro první doušky jsou skvělé pro batolata i rodiče: flexibilní hubička pro snadné pití a snadné čištění.

KASA.cz píše:

První skutečný hrneček pro "velké" děti je ideální pro rostoucí batolata.
jedinečný ventil dítě aktivuje stisknutím rtu a umožňuje pít po celém okraji stejně jako z hrnku pro dospělé
ochranné víčko pro uchování hygieny
hrneček se lehce skládá i rozkládá
je velmi snadné ho umýt
vhodné pro děti od 9 měsíců
obsah: 260 ml
barva: modrá, růžová

Pulzsro.cz píše:

Popis produktu            Pro děti od 12 měsíců.Šroubovací víčko udržuje brčko hygienické i na cestáchOchrana proti vytečení, dítě jej může snadno používat samo.Hrneček s brčkem Philips AVENT představuje ideální řešení pití pro rostoucí batole. Má ochranu proti vytečení, batole jej může snadno samostatně používat díky jedinečnému otočnému víčku a lze jej snadno rozebrat a vyčistit.Ochrana proti vytečeníMěkké silikonové brčko s integrovaným ventilem proti vylití.Snadná…

Proděti.cz píše:

Kouzelné hrnečky společnosti Philips AVENT mají patentovaný ventil, který se snadno otevře, když dítě pije, a „magicky“ se uzavře, když pít přestane. Hrnečky pro první doušky mají pokročilou ergonomii se sešikmenou hubičkou, odolnou proti častému okusování.
Snadný přechod od lahve k hrnečku.
Hrneček s hubičkou pro snadné pití bez rozlití.
Tento hrneček s hubičkou Philips AVENT bez obsahu BPA je úžasně odolný proti rozlití, ať se používá doma nebo venku – a přesto se z něj snadno pije. Hubička s ventilem je vhodná i pro lahve na krmení, takže se ani tam nemusíte obávat rozlití. Měkká držadla pro snadné uchopení.
Měkká hubička s patentovaným těsnicím ventilem.
Patentovaný ventil hubičky hrnečku Philips AVENT kontroluje tok a zaručuje, že nedojde k rozlití, a to i tehdy, je-li hrneček otočen nebo ponechán na boku.
Nevylévá se.
Hubička s ochranou proti rozlití s patentovaným ventilem.
Ideální přechod pro dobu prořezávání zoubků.
Sešikmená hubička odolná proti častému okusování.
Odměrka na hrnečku.
Možnost výměny.
Zaměnitelné s lahvemi Avent Classic a Natural (kromě skleněných).
Snadné čištění.
Pro zachování hygieny lze celý hrneček sterilizovat.
Pro pohodlí lze všechny součásti mýt v myčce.
Tento hrneček je vyroben z materiálů bez obsahu BPA

mamitati píše:

barva: Růžová, 260ml, SCF 782/20 (M19858)
První hrneček pomáhá v přechodu pití z lahvičky na hrneček AVENT.
Revoluční hrneček Philips AVENT pomáhá vašemu batoleti při přechodu na „dospělý“ způsob pití, ale bez nepořádku.
Rty aktivují jedinečný ventil proti rozlití, takže lze pít z celého okraje hrnečku, stejně jako u hrnečku pro dospělé.
Jedinečný ventil, který dítě aktivuje stisknutím rtu a umožňuje mu tak pít po celém okraji stejně jako z hrnku pro dospělé.
Vhodný pro děti od 12 měsíců.
Objem hrnečku je 260 ml.
1. jakost.

sLéky.cz píše:

První skutečný hrneček pro „velké“ děti ideální pro rostoucí batolata hrneček pomáhá v přechodu pití bez rozlití od batolete k vyššímu věku jedinečný ventil dítě aktivuje stisknutím rtu a umožňuje pít po celém okraji stejně jako z hrnku pro dospělé ideální pro děti od 12 měsíců ochranné víčko pro uchování hygieny držadla pomáhají batoleti k držení hrnečku hrneček se lehce skládá i rozkládá, je velmi snadné jej umýt

Parametry Avent Kouzelný hrneček 260 ml

Výrobce Avent

Podobné produkty

Podobné fráze: