Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kulmy  >  Remington EC300

Remington EC300

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* REVEAL Kulma na řasy a precizní pinzeta * vše v jednom pro perfektní řasy a dokonalé obočí * nahřátý hřebínek jemně natočí a oddělí řasy - bez přiskřípnutí nebo deformace * součástí je ochranné víčko * bateriový - včetně 1x AAA * obsahuje precizní pinzetu: - zabudované LED světlo pro odhalení i těch nejjemnějších chloupků - bateriová - včetně 3x knoflíkových baterií...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Remington EC300

Popis Remington EC300

Pilulka.cz píše:

Chcete mít krásné a dokonalé řasy? Pak je tu pro Vás připravena kulma na řasy Remington Reveal EC300. Snadno natočí a upraví Vaše řasy pro okouzlující vzhled. Řasy jednoduše oddělíte od sebe bez poškození či vypadávání. Nyní jednoduše natočíte řasy během několika sekund. Bateriová kulma na řasy se nahřeje během chvíle, zatímco chytrá nálepka mění barvu podle toho, jak je kulma připravená k použití - což znamená, že můžete jemně projet skrze řasy, čímž je oddělíte a natočíte naráz. Použitím kleštiček se řasy ničí či se deformují, s touto kulmou a pinzetou Remington EC3000 tomu tak již není.

Okay.cz píše:

Kulma na řasy Remington Reveal EC300 Krásné dlouhé řasy jsou snem snad každé ženy. Bohužel, ne každá má to štěstí a může se s nimi pochlubit. Pokud i vy patříte mezi ty méně šťastné, pak určitě oceníte kulmu na řasy Remington Reveal EC300. Díky tomuto strojku je jednoduše oddělíte od sebe a natočíte bez poškození či vypadávání. Od teď vám každý bude závidět váš svůdný pohled. Velkou výhodou je, že k nahřátí dochází opravdu během pár sekund. Orientaci o teplotě vám usnadní chytrá nálepka, která mění barvy...

ElektroCR píše:

* REVEAL Kulma na řasy a precizní pinzeta
* vše v jednom pro perfektní řasy a dokonalé obočí
* nahřátý hřebínek jemně natočí a oddělí řasy - bez přiskřípnutí nebo deformace
* součástí je ochranné víčko
* bateriový - včetně 1x AAA
* obsahuje precizní pinzetu:
- zabudované LED světlo pro odhalení i těch nejjemnějších chloupků
- bateriová - včetně 3x knoflíkových baterií

Stylka.cz píše:

Řasy jednoduše oddělíte od sebe bez poškození či vypadávání. Nyní jednoduše natočíte řasy během několika sekund. S bateriovou kulmou na řasy Remington Reveal EC300, která se nahřeje během chvíle, budete mít dokonalé řasy. Ochranné víčko zajistí správné skladování bez poranění či deformace kartáčku.
Součástí balení je precizní bateriová pinzeta se zabudovaným LED světlem, které odhalí i ty nejjemnější chloupky. 3 knoflíkové baterie jsou součástí balení.
Objednávejte pod kat. číslem EC300

MALL.CZ píše:

Chcete mít krásné a dokonalé řasy? Pak je tu pro Vás kulma na řasy Remington Reveal EC300, která snadno natočí a upraví Vaše řasy pro okouzlující vzhled, a to bez poškození či vypadávání. Obsahuje i precizní pinzetu se zabudovaným LED světlem pro odhalení i těch nejjemnějších chloupků.

Svět kadeřnictví.cz píše:

Remington Kulma na řasy Reveal řasy natočí a zvedne pro vytvoření poutavého pohledu. Natočením oči otevřete a v místech, kam se nedostane řasenka, vytvoříte iluzi větších a výraznějších očí. Bateriová kulma na řasy se nahřeje během chvíle a vy tak můžete jednoduše natočit řasy během několika sekund. Až je kulma připravená k použití, můžete jemně projet řasy, čímž je oddělíte a natočíte naráz. Řasy se nelámou ani nevypadávají jako při použití kleštiček na řasy. Řasy budou vypadat dokonale a přirozeně. Součástí balení je i precizní pinzeta s LED světlem.

Vlastnosti:
- bateriová kulma na řasy
- pro perfektní řasy a dokonalé obočí
- nahřátý hřebínek jemně nato

Alza.cz píše:

Kulmofén na řasy, LED světlo, ochranné víčko, bateriová - včetně 3x knoflíkových baterií
 Už vás někdy napadlo, proč nenatočit kulmou také řasy a ne jen vlasy? Firmu Remington ano a vy teď máte jedinečnou příležitost vytvořit si nádherné řasy, kterých pouhou řasenkou nikdy nedocílíte. Malá bateriová kulmička se rychle nahřívá a je okamžitě připravena k použití vždy a všude. Řasy se horkem od sebe oddělí a krásně natočí i tam, kam se řasenkou nedostanete. Výsledkem bude poutavý hluboký pohled a krásné nepoškozené řasy. Součástí je také přesná pinzeta se zabudovaným LED světlem. A staromódní kleštičky můžete hodit do koše.Klíčové vlastnostiKulma na řasyPerfektní pomocník k vytvoření hlubokého pohleduOpticky zvětší očiHorko řasy od sebe oddělí a krásně natočíBateriový provozRychlé nahřívánPinzeta s LED světlemKulma je napájena třemi knoflíkovými bateriemi, které jsou součástí balení.

Parametry Remington EC300

Výrobce Remington

Podobné produkty

Podobné fráze: