Kde jsem: Katalog > Profesionální loknovací kulma Miracurl® SteamTech BAB2665SE + doprava zdarma

Profesionální loknovací kulma Miracurl® SteamTech BAB2665SE + doprava zdarma

Obrázek není k dispozici
Koupit za 3 499 Kč
Dostupnost: Skladem
3 499 Kč
Profesionální loknovací kulma Miracurl® SteamTech BaByliss PRO BAB2665SE + DÁREK ZDARMA Nejmodernější Miracurl® značky Babyliss PRO na trhu! S profesionální loknovací kulmou BaByliss PRO Miracurl® SteamTech BAB2665SE snadno vytvoříte dokonalé lokny a vlny. Novinkou této kulmy je unikátní parní technologie, která vytvoří zářivé a jemné vlny dle Vašich představ. Dárek zdarma - Curl hair spray...

Doporučujeme

Popis Profesionální loknovací kulma Miracurl® SteamTech BAB2665SE + doprava zdarma

Profesionální loknovací kulma Miracurl® SteamTech BaByliss PRO BAB2665SE + DÁREK ZDARMA
Nejmodernější Miracurl® značky Babyliss PRO na trhu!
S profesionální loknovací kulmou BaByliss PRO Miracurl® SteamTech BAB2665SE snadno vytvoříte dokonalé lokny a vlny. Novinkou této kulmy je unikátní parní technologie, která vytvoří zářivé a jemné vlny dle Vašich představ.
Dárek zdarma - Curl hair spray 340ml
Unikátní lak na vlasy pro silnou fixaci Vašeho účesu. Odolný vůči vlhkosti, kadeře zanechává průžné a lesklé. Originální lak na vlasy od Babyliss PRO.
Výhody automatické parní loknovačky
Dokonalé lokny po každém použití.
Použití bez páry nebo s funkcí páry.
Tvorba loken a vln bez námahy, přesně a opravdu extra rychle.
Vhodné pro všechny typy vlasů.
Nová technologie MaxLifePRO
Technologie pro maximální životnost přístoje! Díky minimálním vibracím je úžasně tichá a vydrží extrémně dlouho - až 10 000 hodin práce.
Steam technologie
Miracurl® SteamTech je vybavena volitelnou funkcí páry. Díky tryskám páry vytváří dokonalé vlny. Jedná se v podstatě o stejný princip jako žehlení párou. Díky funkci páry je možné dosáhnout extra jemných a zářivých kadeří. Dlouhotrvající a perfektní výsledek.
Různé styly
S touto parní kulmou Babyliss PRO Miracurl® SteamTech snadno vytvoříte růžné styly loken a vln - pevné lokny, střední lokny či pružné lokny. S tímto přístrojem je snadné dělat zázraky!
Nastavení doby
K dispozici jsou 3 úrovně nastavení doby se zvukovou signalizací. Tato jednotlivá nastavení umožňují vytvořit různé typy loken. Čím déle bude pramen vlasů v komoře, tím bude lokna pevnější. Typ vlasů také ovlivňuje strukturu lokny. Je důležité, aby šířka pramene vlasů nepřesahovala 2,5cm.
3 funkce pro větší bezpečnost a úsporu energie

Automatické vypnutí - je-li přístroj nepřetržitě zapnutý déle než 60 minut, automaticky se vypn...