Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Kuchařky  >  Velká kniha grilování

Velká kniha grilování

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Velká kniha grilování

Popis Velká kniha grilování

Zahradni-Grily.com píše:

WEBER Bible grilování je perfektní a nepostradatelná kuchařka v českém jazyce, výborný průvodce při grilování jak pro začátečníka na grilu, tak i pro pokročilé. Najdete zde 160 receptů pro grilování na dřevěném uhlí, nebo na plynovém či elektrickém grilu. Recepty od klasiky, jako jsou steaky, žebírka, hamburgery ař po originální novinky mistrů grilování. Doplněno více jak 1000 barevných fotografií s postupy grilování krok za krokem - příprava na grilování, grilovací techniky, podrobné rady jak připravit pochoutky z masa, ryb, zeleniny a také ovoce. Cenné rady pro přípravu grilu, vlastní grilování a zauzování na grilu, přehled grilovacích pomůcek, podrobné tabulky s dobou grilování různých pokrmů.

GrilyKrby.cz píše:

Brožovaná kniha „Weber bible grilování“ je publikace nabitá k prasknutí originálními recepty ze všech druhů masa, ale na své si přijdou i vegetariáni nebo milovníci sladkých jídel. Recepty jsou srozumitelně popsané a vždy doplněné lákavou fotografií. Vedle receptů v knížce najdete také obecné informace o grilovacích technikách a postupech a další zajímavosti, které by správná bible grilování měla obsahovat.

PENZO s. r. o. píše:

Velká kniha Grilování s Weberem
Je to jednoduché! Přichází 1. velká kniha o grilování od nejpovolanějšího - od Webera
160 nejnovějších receptů pro grilování na dřevěném uhlí i na plynovém a elektrickém grilu: od klasiky, jako jsou steaky, žebírka či hamburgery, až po originální novinky mistrů grilování. Pestrý výběr doplňují recepty na omáčky, marinády a kořenící směsi.
Přes 1000 barevných fotografií představujících postup při grilování názorně krok za krokem: příprava na grilování a základní grilovací techniky včetně podrobných rad, jak připravit grilované pochoutky z masa, ryb, zeleniny a také z ovoce.
Know-How grilování - záruka úspěšné zahradní párty: Cenné tipy, jak rozdělat dokonalý oheň ke grilování na dřevěném uhlí či na plynu. Základní poznatky o uzení na grilu a přehled grilovacích pomůcek. Podrobné tabulky s dobou grilování jednotlivých druhů potravin.

Vasekuchyne.cz píše:

Weber Bible grilováníTato Bible obsahuje recepty pro grily plynové, elektrické a na dřevěném uhlí. Získáte znalosti jak s grily zacházet nejen kvůli pokrmům ale také ohledně bezpečnosti a čištění. Kniha je čtivá, nijak náročná, můžete jí bez obav věnovat i jako dárek pro člověka, který s grilováním teprve začíná.

Parametry Velká kniha grilování

Podobné produkty

Podobné fráze: