Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty - příslušenství  >  Konvertory  >  Olympus FCON-T01

Olympus FCON-T01

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 688 Kč
Porovnat 5 obchodů
Rybí oko předskádka pro TG-1

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Olympus FCON-T01

Popis Olympus FCON-T01

ElektroCR píše:

Fisheye předsádka
Na rozdíl od většiny fotoaparátů v kompaktní třídě , můžete připojit voděodolné konvertory a filtry 45mm k objektivu na TG -1 pomocí adaptéru CLA- T01 . Rybí oko FCON - T01 určeno pro použití s TG -1 umožňuje širokoúhlé snímání bez ztráty jasu objektivem F2.0 . I v tmavších scénách pod vodou , můžete širokoúhle snímat dynamické obrázky, které reprodukují krásu podmořského světa.
Pořizujte unikátní kreativní snímky s úhlem záběru 130°
Širší úhel se zvětšením na 19mm
Snadné připevnění k fotoaparátu i pod vodou až do hloubky 12 metrů

Fotolab.cz píše:

Olympus FCON-T01 - širokoúhlá předsádková čočka pro odolné fotoaparáty TG-1/2. Olympus FCON-T01 - širokoúhlá předsádková čočka pro odolné fotoaparáty TG-1/2/3. Rozšíří ohnisko fotoaparátu na 19mm se zorným úhlem 130° při zachování původní světelnosti. Předsádková čočka je, stejně jako samotný fotoaparát vodotěsná do hloubky 12m. Lze nasadit pouze ve spojení s adaptérem CLA-T01.    

www.penta.cz píše:

Předsádka Olympus FCON-T01 Fish Eye konvertor pro TG-1/TG-2. Na rozdíl od většiny fotoaparátů v kompaktní třídě, můžete připevnit voděodolné konvertory a filtry 45mm k objektivu na TG -1 pomocí adaptéru CLA- T01.

Parametry Olympus FCON-T01

Výrobce Olympus
Typ Makropředsádky umožňují fotografování z malé vzdálenosti i s běžnými objektivy. Rybí oko umožňuje zachytit široké okolí z netradiční perspektivy. Širokoúhlé konvertory oddalují obraz, telekonvertory ho naopak přibližují. Rybí oka

Podobné produkty

Podobné fráze: