Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Chladničky  >  Kombinované s mrazákem  >  BEKO CSA 24022

BEKO CSA 24022

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 390 Kč
Porovnat 3 obchody
Kombinovaná chladnička BEKO CSA24022X nabízí opravdu dostatečně velký objem pro uskladnění vašich potravin. Její celkový hrubý objem je 240 litrů, z čehož lze využít až 217 litrů pro vaše potraviny. Čistý objem její chladící části je 145 litrů a čistý objem mrazící části je 72 litrů. Chladící část Mezi funkce chladící části patří např. automatické rozmrazování této části, díky čemuž se s ní...

Všechny nabídky pro BEKO CSA 24022

Popis BEKO CSA 24022

Kombinovaná chladnička BEKO CSA24022X nabízí opravdu dostatečně velký objem pro uskladnění vašich potravin. Její celkový hrubý objem je 240 litrů, z čehož lze využít až 217 litrů pro vaše potraviny. Čistý objem její chladící části je 145 litrů a čistý objem mrazící části je 72 litrů.
Chladící část
Mezi funkce chladící části patří např. automatické rozmrazování této části, díky čemuž se s ním nebudete muset trápit manuálně. Nastavit si můžete i regulaci výkonu této části. Vnitřní vybavení chladničky je přizpůsobeno pro pohodlné a praktické uložení vašich potravin. K dispozici jsou dvě poličky, které jsou vyrobeny ze skla a jedna zásuvková část, která je ideální pro uskladnění zeleniny a ovoce. Přihrádky se nacházejí také v dvířkách chladničky a to celkem tři. Spodní přihrádka je ideální i pro uložení velkých lahví.
Mrazící část
Mrazící část kombinované chladničky BEKO CSA24022X nabízí pro uložení vašich potravin až tři zásuvky, vyrobené z průhledného materiálu. K dispozici je také zásobník na ledové kostky. Mrazící část se odmrazuje manuálně. Při poruše nebo výpadku proudu udrží díky její odolnosti vaše mražené potraviny v bezpečí až po dobu 18 hodin. Její mrazicí výkon je 5 kg potravin za 24 hodin.
Provedení
Kombinovaná chladnička BEKO CSA24022X je díky svému účinnému a šetrnému chodu zařazována do energetické třídy A+. Její spotřeba elektrické energie je 0,641 kWh za 24 hodin. Její provoz je velmi tichý a nebude vás rušit zbytečnými zvuky. Navíc je designově příjemná a její povrchové provedení je v nerezové barvě.
Provedení výrobku: bílá barva
Čistý objem chladničky: 145 l
Čistý objem mrazáku: 62 l
Celkový hrubý objem: 240 l
Výkon
Klasifikace: ****
Klimatická třída: SN
Třída energeticé učinnosti: A+
Spotřeba energie: 0.6 kW/24h
Kapacita mrazeni: 5 kg/24h
Odolnost proti výpadku proudu: 16 h
Řídící systém: mechanický
Systém chlazení: statický < br /...

Parametry BEKO CSA 24022

Výrobce Beko
Energetická třída Zařazení do třídy podle náročnosti na spotřebu elektřiny. Stupnici tvoří písmena A-F, kde A označuje spotřebič nejméně náročný na spotřebu elektrické energie, F pak nejméně šetrný produkt. A+
Objem mrazáku Vnitřní objem mrazáku.

Výběr mrazáku je vhodné podřídit velikosti vaší rodiny (množstvím skladovaných potravin), a samozřejmě také skutečnosti jak často chodíte nakupovat a jaké pořizujete zásoby.
62l
Objem chladničky Vnitřní objem chladničky.
Výběr chladničky je vhodné podřídit velikosti vaší rodiny (množstvím skladovaných potravin), a samozřejmě také skutečnosti jak často chodíte nakupovat a jaké pořizujete zásoby.
140l
Automatické osvětlení Ano
Hlučnost Čím nižší hodnota, tím tišší chladnička. Tišší chladničky se hodí především do ložnic či garsonek. 41dB
No frost Tento systém zabraňuje tvorbě námrazy a také přispívá k rychlejšímu zmrazení potravin. Ne
Výška Celková výška chladničky. 152cm
Hloubka Hloubka lednice 60cm
Šířka Šířka lednice 54cm

Podobné produkty

Podobné fráze: