Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Klávesnice  >  ROCCAT Isku

ROCCAT Isku

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 299 Kč
Porovnat 4 obchody
Opravdovou převahu ve hře poskytne herní klávesnice ROCCAT Isku Illuminated Gaming Keyboard. Promyšlený design s řadou pokročilých funkcí udrží každého hráče o krok napřed před konkurencí. S touto klávesnicí bude ovládání mnohem snadnější a efektivnější. Díky unikátní funkci ROCCAT Talk dokáže spolupracovat s myší ROCCAT Kone[+], máte tak možnost jednoduše ovládat makra pro klávesnici a myš souča...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ROCCAT Isku

Popis ROCCAT Isku

Opravdovou převahu ve hře poskytne herní klávesnice ROCCAT Isku Illuminated Gaming Keyboard. Promyšlený design s řadou pokročilých funkcí udrží každého hráče o krok napřed před konkurencí. S touto klávesnicí bude ovládání mnohem snadnější a efektivnější. Díky unikátní funkci ROCCAT Talk dokáže spolupracovat s myší ROCCAT Kone[+], máte tak možnost jednoduše ovládat makra pro klávesnici a myš současně.
Technologie ROCCAT Talk kooperuje s další exkluzivní technologií EasyShift[+], která násobí funkce programovatelných makro kláves. Máte tak možnost přepínat makra jak na klávesnici, tak na myši, což značně usnadňuje ovládání při rychlé akci a poskytuje obrovskou výhodu proti soupeřům. Protokol Talk také umožní zjednodušit kontrolu další unikátní technologie – ROCCAT Easy-Aim. Stiskem jediného tlačítka na klávesnici dojde k aktivaci funkce na myši Kone[+], která optimalizuje DPI rozlišení pro režim sniper. Jednoduché a navíc se tak uvolní jedno tlačítko myši pro libovolné makro.
Výjimečná technologie EasyShift[+], typická pro špičkové produkty ROCCAT, dokáže vytvořit až 36 makro příkazů, která můžete ještě znásobit pomocí 5-ti profilů na neuvěřitelných 180 maker. Tak obrovský počet možných maker uspokojí potřeby většiny náruživých hráčů. A použití funkce EasyShift[+] je naprosto přirozené, tlačítko EasyShift[+] funguje stejně jako když píšete velké písmeno.
Makro klávesy jsou rozděleny do třech zón. Jednou je oblast 20-ti programovatelných kláves okolo WASD, které mohou poskytovat po jednom makru. Další dvě zóny jsou již specializované klávesy s možností dvojice přepínatelných maker. Jedna se nachází na levé straně a obsahuje 5 makro kláves a druhá přímo pod mezerníkem poskytne tři klávesy, což je prostor pro váš nevyužitý palec. Celkem tak máte k dispozici již zmiňovaných 36 maker na jeden profil. A to není vše, díky Macro Live! technologii můžete makra zaznamenávat přímo v průběhu akce.
Mezi další potěšitelné vlastnosti patří výkonné Ice Bl...

Parametry ROCCAT Isku

Výrobce Roccat
Herní Ano
Připojení Drátové
Podsvícené Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: