Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Outdoor a camping  >  Camping  >  Karimatky  >  Husky Folly 2,5

Husky Folly 2,5

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Folly je karimatka s úpravou Rip Stop z řady Economy, která je jednak odlehčená a jednak je ve sbaleném stavu tak skladná, že se vejde do každého batohu. Parametry rozměr: 180 x 51 x 2.5 cm hmotnost: 690 g

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Husky Folly 2,5

Popis Husky Folly 2,5

eoshop.cz píše:

Folly je odlehčená karimatka, která je ve sbaleném stavu tak skladná, že se vejde do každého batohu. Folly je odlehčená karimatka, která je ve sbaleném stavu tak skladná, že se vejde do každého batohu.

Hawaj.cz píše:

Samonafukovací karimatka Husky Folly 2,5 světle zelená Karimatka Husky Folly v novém provedení bude jistotou pohodlného spánku. Folly je odlehčená samonafukovací karimatka, která je ve sbaleném stavu tak skladná, že se vejde do každého batohu. Karimatka je vyrobena z 68D Polyesteru Honey Comb s RipStop úpravou. Karimatky Husky Karimatky od Husky jsou nesmírně příjemné a pohodlné. Na delších cestách na své kondici ani nepocítíte absenci postele, protože poskytují dokonalý odpočinek po náročných cestách. Díky lehkému a odolnému materiálu jsou karimatky vhodné do úplně každého terénu. Karimatky jsou z kvalitních materiálů, nenasají vlhkost a poskytují teplé a bezpečné místo k odpočinku po celodenní cestě. Hlavní přednosti
- Ripstop úprava materiálu
- Poskytuje pohodlný spánek
- Samonafukovací
Specifikace
- Hmotnost: 690 g
- Tloušťka: 2,5 cm
- Rozměry: 180 x 51 cm
- Rozměry sbalené karimatky: 25 x 17 cm
- Materiál: 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU zátěr

KASA.cz píše:

Folly je karimatka z řady Economy, která je jednak odlehčená a jednak je ve sbaleném stavu tak skladná, že se vejde do každého batohu.
hmotnost: 690 g
rozměry: 180 x 51 x 2,5 cm
sbaleno: 25 x 17 cm
materiál: 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU zátěr
perforace: ne
protiskluzová úprava: ne

LYPO.CZ píše:

Husky Folly 2,5 nakupujte v sekci Samonafukovací karimatky. Další Karimatky značky Husky nakupujte výhodně na lypo.cz. Husky Folly je praktická samonafukovací karimatka z řady Economy. Při hmotnosti pouhých 0,69 kg se karimatka Folly bez potíží dá nosit v klasickém turistickém batohu. Rozměry Folly 2,5 jsou tako odpovídající její snadné mobilitě. Ve sbaleném stavu zabírá Folly pouze 25 x 17 cm. Pokud ovšem Husky Folly rozbalíte, nabídne Vám dostatečnou ložnou plochu 180 x 51 cm. Ptáte se co znamená hodnota 2,5 v názvu karimatky? Je to jednoduché. Tato hodnota nám udává výšku nafouklé karimatky v centimetrech. Takže Folly vás bude od chladné země chránit výškou 2,5 cm. Karimatku Husky Folly 2,5 vřele doporučujeme pro pohodlný spánek ve stanu nebo třeba v tělocvičně na pevné podlaze.

Canard píše:

poskytuje izolační vrstvu 2,5 cm a pohodlný spáneksnadno sbalitelnáskladnáodlehčenáhmotnost: 690 grozměry: 180 x 51 x 2,5 cmsbaleno: 25 x 17 cmmateriál: 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU zátěrperforace: neprotiskluzová úprava: ne

BezvaSport.cz píše:

Folly je odlehčená karimatka, která je ve sbaleném stavu tak skladná, že se vejde do každého batohu. Ideální pro pohodlný spánek v každém terénu.
Materiál: 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU zátěr
Hmotnost: 690 g
Rozměry: 180 x 51 x 2,5 cm
Rozměry sbalené karimatky: 25 x 17 cm
Výbava:
- RIPSTOP úprava materiálu
- samonafukovací
- poskytuje izolační vrstvu 2,5 cm a pohodlný spánek
- snadno sbalitelná
- skladná
- odlehčená

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Folly je karimatka z řady Economy, která je jednak odlehčená a jednak je ve sbaleném stavu tak skladná, že se vejde do každého batohu.
Hlavní přednosti:
- tloušťka 2,5 cm
- rozměry karimatky 51x180
- rip stop
- samonafukovací
- poskytuje izolační vrstvu 2,5 cm a pohodlný spánek
- snadno sbalitelná
- skladná
- odlehčená
Využití:
Pro pohodlný spánek v každém terénu.
Materiály:
Karimatka Folly je vyrobena z 68D Polyesteru Honey Comb s RipStop úpravou.
Technická data:
- hmotnost: 690 g
- rozměry: 180 x 51 x 2,5 cm
- sbaleno: 25 x 17 cm
- materiál: 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU zátěr
- perforace: ne
- protiskluzová úprava: ne

Parametry Husky Folly 2,5

Výrobce Husky
Délka 180cm
Šířka 51cm
Tloušťka 2.5cm
Hmotnost 690g
Nafukovací Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: