Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Intimní hygiena  >  DH tampóny o.b.

DH tampóny o.b.

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Užití Pří silnějším menstručním krvácení.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro DH tampóny o.b.

Popis DH tampóny o.b.

Akční domácnost píše:

O.B. Original tampony 16ks Normal
Všechny tampony O.B. mají drážky, které se mírně stáčejí kolem tamponu. Technologie stočených drážek byla navržena tak, aby vedla tekutinu účinněji dovnitř tamponu a tobě tak poskytovala spolehlivou ochranu. Takže se cítíš chráněná a jistější.
O.B. Original tampony 16ks Normal

Ageo.cz píše:

O.B. Pro Comfort kombinují technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu a unikátní povrch Silk Touch pro nejsnadnější zavádění o.b.®.
Upozornění: Přiložený letáček s návodem, jak použít tampony, obsahuje důležité informace o menstruačním TSS, vzácném, ale závažním onemocnění. Přečtěte si ho, prosím, a uchovejte v zájmu svého zdraví a hygieny.
Absorpce: 2 kapky (pro slabé krvácení)

TINKY SHOPS s.r.o. píše:

Tampony o.b. ProComfort se zavádějí do těla a spolehlivěabsorbují menstruační krev, přičemž zevní orgány zůstávají suché a čisté. Kombinujítechnologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu a unikátní hladký povrchSilkTouch pro nejsnadnější zavádění a vyjmutí o.b. Zvnějšku nejsou tamponyvidět a při správném zavedení nejsou cítit. Jelikož je menstruační tekutinaabsorbována už uvnitř těla, žena se tak díky tamponu vyhne vzniku nepříjemnéhopachu. Nehrozí, že by se tampon vysmekl.Správně zavedený a včas vyměněný tampon poskytuje skutečněspolehlivou ochranu. To, jak často je tampon potřeba měnit, záleží na sílemenstruace. Tampony se také vyrábějí ve více velikostech, přizpůsobených prorůzně silná menstruační krvácení.Syndrom toxického šoku (TSS)je velmi vzácné, ale závažnétoxické onemocnění, které se může objevit u mužů, žen i dětí. Přibližněpolovina všech případů TSS připadá na menstruující ženy a dívky. TSS je obvyklepopisován v souvislosti s používáním tamponů, ale může se vyskytnout v průběhumenstruace i v případech, kdy tampony používány nebyly. TSS způsobujíbakteriální toxiny organismu, které se v lidském organismu běžně vyskytují. TSSmůže být závažným ohrožením života, musí být proto diagnostikován a léčen v conejkratši době. Pokud se během menstruace náhle začnete cítit velmi špatně,máte horečku (39 °C a vyšší), zvracíte, máte průjem, bolí vás hlava, v krku,máte závratě nebo omdléváte, bolí vás svaly nebo se objeví vyrážka jako pospálení sluncem, ihned odstraňte tampon jako preventivní opatření a okamžitějděte k lékaři nebo do nemocnice. Zmiňte se o možnosti toxického šoku a řeknětelékaři, že máte menstruaci. TSS se může objevit bez ohledu na to, jestlipoužíváte tampony. Pokud jste už měla v minulosti TSS, poraďte se s lékařem odalším používáni tamponů.Obsah: 32 ks...

Patro.cz píše:

; Tampony o.b.® byly vyvinuty gynekoložkou již v r. 1950. Díky své spolehlivosti a inovativním výrobkům má tato značka miliony spokojených uživatelek po celém světě. V České i Slovenské republice je již několik let nejprodávanější značkou

Parametry DH tampóny o.b.

Výrobce Johnson & Johnson Vision Care

Podobné produkty

Podobné fráze: