Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Skate a inline  >  Inline chrániče  >  K2 SK8 Hero

K2 SK8 Hero

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Dětské inline chrániče K2 SK8 Hero pro všechny malé začínající bruslaře a bruslařky pro pocit jistoty a bezpečí. Trojsada chráničů K2 se skládá z chráničů kolen, loktů a dlaní. Chrániče nabízí důmyslný systém upínání a díky síťovanému materiálu jsou dobře prodyšné. Trojsada obsahuje chrániče zápěstí, chrániče loktů a chrániče kolen. Díky promyšlenému upínacímu systému dlouhých pásků chrániče ve...

Všechny nabídky pro K2 SK8 Hero

Popis K2 SK8 Hero

Dětské inline chrániče K2 SK8 Hero pro všechny malé začínající bruslaře a bruslařky pro pocit jistoty a bezpečí. Trojsada chráničů K2 se skládá z chráničů kolen, loktů a dlaní. Chrániče nabízí důmyslný systém upínání a díky síťovanému materiálu jsou dobře prodyšné.
Trojsada obsahuje chrániče zápěstí, chrániče loktů a chrániče kolen.
Díky promyšlenému upínacímu systému dlouhých pásků chrániče velmi dobře drží po celou dobu jízdy.
Celá konstrukce chráničů je řešena pomocí dvojitého systému s prodlouženými pásky, který Vám poskytne výbornou ochranu spolu s maximálním pohodlí.
Prvotní ochranu před nárazem zajištuje pevná a lehká skořepina z umělé hmoty s větracími otvory. Pod touto skořepinou se pěna se speciální hustotou, která výborně tlumí nárazy, a který díky větracím otvorům zajištuje dobrý odvod tepla a vlhkosti. Materiál výstelky dobře transportuje vlhkost od pokožky a rychle vysychá.
Dodáváme ve speciální síťované tašce.

Parametry K2 SK8 Hero

Výrobce K2
Dětské Speciálně tvarované chrániče pro ochranu dětí Ano
Určení Set

Podobné produkty

Podobné fráze: