Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Skate a inline  >  Inline chrániče  >  Acra Protector rukou a zápěstí

Acra Protector rukou a zápěstí

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kvalitní chrániče rukou a zápěstí velikost - závodní typ, jednotlivé chrániče. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Acra Protector rukou a zápěstí

Popis Acra Protector rukou a zápěstí

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Brother Protector Chrániče rukou a zápěstí velikost M od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ACR-05-CS202/1-M - Kvalitní chrániče rukou a zápěstí velikost M - závodní typ, jednotlivé chrániče. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním....

TIPNET.CZ píše:

Chrániče rukou a zápěstí velikost L - závodní typ, jednotlivé chráničeChrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi potChrániče splňují nejpřísnější kriteria na och

Saruman CZ píše:

Kvalitní chrániče kolen nebo loktů velikost S - 1 pár. Jedná se o závodní typ chráničů s kvalitní ochranou končetin.
Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.
Jsou vhodné pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech i na koloběžkách. K chráničů doporučujeme i helmu pro větší bezpečnost při jízdě. Určeno na kolena pro bruslaře o výšce nad 140 - 160 cm.

Parametry Acra Protector rukou a zápěstí

Výrobce Acra
Určení Zápěstí

Podobné produkty

Podobné fráze: