Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Hudba  >  Aneta Langerová Pár mí

Aneta Langerová Pár míst

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Specifikace položky Pár míst   * Interpret: Aneta Langerová     * V prodeji od: 25. 5. 2012  * Typ média: CD + DVD  * Label: Supraphon      * Nosič: 2CDD  Popis titulu Pár míst Turné Pár míst, spousta skvělých písní: nové koncertní DVD + CD! Záznam akustického koncertu se smyčcovým triem Bio Oko, Praha DVD + CD Záznam dvou koncertů ze speciálního turné Anety Langerové! Dlouholetý ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Aneta Langerová Pár míst

Popis Aneta Langerová Pár míst

Specifikace položky Pár míst
 
* Interpret: Aneta Langerová
 
 
* V prodeji od: 25. 5. 2012 
* Typ média: CD + DVD 
* Label: Supraphon 
 
 
* Nosič: 2CDD 
Popis titulu Pár míst
Turné Pár míst, spousta skvělých písní: nové koncertní DVD + CD!
Záznam akustického koncertu se smyčcovým triem
Bio Oko, Praha
DVD + CD
Záznam dvou koncertů ze speciálního turné Anety Langerové! Dlouholetý sen jedné z našich nejoblíbenějších a nejoriginálnějších zpěvaček/skladatelek se konečně naplnil: stále pokračující šňůra vystoupení Pár míst spojila její písničky se smyčcovým triem. Skladby z jejích tří alb tak získaly další, někdy intimnější, jindy překvapivě ještě naléhavější rozměr.
Aneta (zpěv, kytara, kalimba), Jakub Zitko (klavír, kytara, zpěv), Veronika Vališová (housle, zpěv), Vladan Malinjak (viola, zpěv) a Dorota Barová (violoncello, zpěv) zahráli také dva koncerty v pražském Bio Oko. Výborné aranže byly doplněny promyšlenými pódiovými projekcemi, takže obrazové zdokumentování bylo opravdu namístě. V krátké podobě jako ČT Live a v kompletní na tomto DVD se jasně ukazuje, že i songy spíše baladicky zamyšlené dokáží udržet pozornost diváků po celých zaznamenaných 107 minut. Ty z nich vybrané dále výtečně fungují jako koncertní CD, tvořící druhou část tohoto digipakového balení.
Voda živá, Hříšná těla křídla motýlí, ale také Dokola, Podzim, Jsem, Možná, Malá mořská víla, Jedináček, Vzpomínka, Vysoké napětí, Stačilo říct a dalších šest písniček na DVD, navíc z televizního záznamu proměněných v audio podobu, jsou důkazem jedinečné kvality i atraktivity Anety s přáteli. Krásný dárek fanouškům i vzpomínka na prezidenta Havla, jemuž byly tyto dva koncerty v prosinci 2011 věnovány.
 

Obsah titulu Pár míst
DVD
* 01. 
 Záznam akustického koncertu se smyčcovým triem Bio Oko, Praha, 107 min.:
CD
* 01. 
 D...

Parametry Aneta Langerová Pár míst

Žánr Pop / Rock
Interpret Aneta Langerová
Rok vydání 2012
Nosič CD

Podobné produkty

Podobné fráze: