Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Hračky na zahradu  >  Houpačky  >  OEM Sada 3 v 1, dětská (sedátko, kruhy, hrazda)

OEM Sada 3 v 1, dětská (sedátko, kruhy, hrazda)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sada 3 v 1, dětská. Sada obsahuje houpací sedátko, kruhy, houpací hrazdu a jedny lana, na prostřídání těchto tří variant. Lana, jsou dlouhá 190 cm ( bez úchytů ). Nosnost 40 kg. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro OEM Sada 3 v 1, dětská (sedátko, kruhy, hrazda)

Popis OEM Sada 3 v 1, dětská (sedátko, kruhy, hrazda)

Nakupka.cz píše:

Produkt Dětská sada Brother 3 v 1 (sedátko, kruhy, hrazda) zařazený v: Příslušenství volný čas > Pro sport, Objednací kód: VC-08896, výrobce: Brother, Sportovní příslušenství: pro hřiště

Patro.cz píše:

Druh: houpací sada
Doporučený věk: od 3 let
Barva: červená; hnědá
Dětská sada 3 v 1.
Sada obsahuje houpací sedátko, kruhy, houpací hrazdu a jedny lana, na prostřídání těchto tří variant. Lana jsou dlouhá 190 cm ( bez úchytů ).
Nosnost 40 kg.

Kokiskashop píše:

Houpací sada 3 v 1 - dětská (sedátko, kruhy, hrazda) z kategorie Dětské zboží | Hračky | Hry na zahradu | Houpačky a houpadla koupíte na Kokiskashop.cz za 336 Kč.
Sada 3 v 1, dětská Technické údaje: sada obsahuje houpací sedátko, kruhy, houpací hrazdu a jedny lana na prostřídání těchto tří variant lana dlouhá 190 cm ( bez úchytů ) univerzální výrobek u kterého lze jednoduchým způsobem střídat jednotlivé varianty lze používat na houpání i jako cvičební pomůcku pro rozvoj přirozené síly a obratnosti dětí nosnost 40 kg výrobek není vhodný pro děti do 3 let

Parametry OEM Sada 3 v 1, dětská (sedátko, kruhy, hrazda)

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: