Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Holicí strojky  >  Mühle R41,

Mühle R41,

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mühle R41, holicí strojek, Tradiční holicí strojek od Mühle na klasické žiletky. Přesná ergonomie a krásný design. Strojek je celokovový a pochromovaný. Rukojeť je velmi jemně zdobená. Holicí strojek má hřebenovou lištu, kterou je vhodná pro muže s delšími nebo tvrdými vousy. Dodáváno v dárkové krabičce s jednou žiletkou Mühl

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mühle R41,

Popis Mühle R41,

Amirashop píše:

Tradiční holicí strojek od Mühle na klasické žiletky. Přesná ergonomie a krásný design. Strojek je celokovový a pochromovaný. Rukojeť je velmi jemně zdobená. Holicí strojek má hřebenovou lištu, kterou je vhodná pro muže s delšími nebo tvrdými vousy. Dodáváno v dárkové krabičce s jednou žiletkou Mühle. Vyrobeno v Německu.

KvalitniHoleni.cz píše:

Holicí strojek Mühle R41 TRADITIONAL open comb, žiletka
Bez chromu by svět přišel o hodně svého lesku. Tradiční a krásný strojek na holení Mühle R41 open comb na klasické žiletky. Strojek vystihuje krásný design s jemně zdobenou rukojetí z odolného chromovaného kovu. Speciální odolné chromování demonstruje ty nejlepší vlastnosti chromu spolu s velmi dlouhou životností a luxusním vyzývavým leskem.
Tento holicí strojek je předurčen pro muže s hustými a silnějšími vousy, nebo pro ty, kteří dávají přednost několikadennímu strništi.
Otevřený hřeben zajistí, že vousy a pěna jsou během holení správně transportovány pryč. Po holení se strojek také lépe čistí.
Díky více otevřenému hřebenu "open comb" je strojek vhodný pro pokročilejší uživatele.
Strojek na holení (klasická žiletka)
Holicí strojek je připraven na klasické žiletky běžně dostupné v každém obchodě. U strojku je přibalena jedna klasická žiletka Mühle.
Holicí strojek má hřeben "open comb" a je určen pro uživatele s hustými a silnějšími vousy, případně s několikadenním strništěm.
Rukojeť strojku na holení
Strojek na holení má krásný design s propracovanou jemně zdobenou rukojetí z chromovaného kovu. Kovové části jsou vyrobeny z mosazi, jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost, odolnost a snadnou údržbu Vašeho strojku na holení po mnoho let. Vše je odborně řemeslně zpracováno do těch nejmenších detailů. Užijte si výjimečnou kvalitu Mühle.
Parametry:
Délka: 94 mm
Šířka: 43 mm
Hmotnost: 64 g
Dodáváno v dárkové krabičce Mühle.
Pro tento strojek je určen stojánek na tradiční strojky na holení RHM SR. Ten naleznete níže jako "SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY".
RHM SR - Stojánek na tradiční holicí strojky Mühle, chromovaná mosaz
Vyrobeno rodinnou společností Mühle ve městě Stützengrün v Německu.Od roku 2012 jsme oficiální autorizovaný prodejce značky Mühle v České republice....

MALL.CZ píše:

Tradiční holicí strojek na žiletku Mühle z řady Traditional pro skutečné znalce s vysokými nároky. Má klasický a nejčastěji používaný ,,uzavřený hřeben“ a dodává se v dárkové krabičce s jednou originální žiletkou.

Parametry Mühle R41,

Výrobce Mühle

Podobné produkty