Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Krmivo pro psy  >  Granule pro psy  >  Purina Dog Chow chow ADULT 14 k

Purina Dog Chow chow ADULT 14 kg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kompletní a vyvážená strava pro dospělé psy.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Purina Dog Chow chow ADULT 14 kg

Popis Purina Dog Chow chow ADULT 14 kg

123shop.cz píše:

Kompletní krmivo s kuřecím masem jako dobrým zdrojem bílkovin, které podporují silné svaly a ideální tělesnou kondici, pro dospělé průměrně aktivní psy, obsahuje přírodní prebiotika Dospělý pes potřebuje krmivo nabízející kompletní a vyvážený obsah živin, který mu pomůže udržet se ve výborné kondici. Dog Chow Adult kuře je kompletní a vyvážené krmivo obsahující všechny přísady, které pes potřebuje, aby zůstal zdravý a aktivní. Přírodní prebiotika: Krmivo obsahuje čekanku, přírodní prebiotikum, které zlepšuje zažívání. Velký obsah masa: Kuřecí maso je dobrým zdrojem bílkovin, které podporují silné svaly a ideální tělesnou kondici. Výborná vyváženost a obsah zdravých přísad jako jsou např. celozrnné obilniny. Dvojí granule: Dvě rozdílné velikosti byly navrženy tak, aby podporovaly psa v kousání, které napomáhá vstřebávání živin. Dog Chow je kompletní a vyvážené krmivo, které Vašeho mazlíka udrží tím nejpřirozenějším způsobem v kondici pro každé dobrodružství. Díky využití nejmodernější technologie a stálému výzkumu jsou všechny produkty Dog Chow přínosné v 6 klíčových oblastech: Optimální trávení: Všechny produkty Dog Chow obsahují přírodní prebiotika pro podporu zdravého trávení. Prebiotika obsahují přírodní vlákna, která jsou potravou pro užitečné bakterie v trávicím traktu psa. Tato přírodní ingredience napomáhá zdravému zažívání. Kvalitní potrava dobré a zažívání jsou základním předpokladem pevného zdraví. Péče o ústní dutinu: Všechny produkty Dog Chow mají dvojí tvar granulí a většina granulí - kromě těch pro štěňata a seniory - mají také dvojí velikost. Dva rozdílné tvary byly speciálně navrženy tak, aby podporovaly psa v kousání (které přispívá k lepšímu trávení) a napomáhaly udržování čistých zubů a masírovaly dásně. Protože štěňata a staří psi potřebují napomoci se zpracováním potravy, mají granule pro ně menší velikost. Přesto i tyto produkty mají dvojí tvar, protože dobrá péče o ústní dutinu prospívá všem psům bez rozdílu věku. Kondice sv...

KASA.cz píše:

Jakmile pes dosáhne dospělosti, bude i nadále vyhledávat nová dobrodružství. Složení krmiva DOG CHOW® Adult zohledňuje měnící se energetické nároky zvířete a zajistí, že pes bude aktivní a v dobré kondici.

Charakteristika:
Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy - věk 1+
Určení:
Kompletní krmivo pro aktivní a pracovní psy
Nutriční přínos:
Specifický nutriční profil zajistí zvířeti dostatek energie
Vitamín B podporuje rovnoměrné uvolňování energie
Specifický obsah proteinů napomáhá správnému růstu svalů
Esenciální vitamíny a minerální látky pro silné zuby a kosti
Obsahuje čekanku, která je zdrojem přírodních prebiotik a zlepšuje trávení
Granule dvojí velikosti pomáhají zachovat zdraví dutiny ústní
Složení:
Obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (8 %*), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, zelenina (1,1 % sušeného kořene čekanky), minerální látky.
(*Odpovídá 16 % rehydratovaného masa a vedlejších výrobků živočišného původu: minimálně 4 % kuřete.)
Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit. A: 21 000; Vit. D3: 1 200; Vit E: 100. mg/kg: Vit. skupiny B: 83,5; Fe (E1): 266; I (E2): 3,3; Cu (E4): 38; Mn (E5): 20,3; Zn (E6): 429; Se (E8): 0,47
S antioxidanty.
Analytické složky:
Protein: 25,0 %; Obsah tuku: 12,0 %; Obsah anorganických látek: 8,0 %; Hrubá vláknina: 3,0 %

happypet.cz píše:

Purina Dog Chow Adult s jehněším masem a rýží je 100% kompletní a vyvážená strava pro dospělé psy s citlivým trávícím ústrojím a citlivou pokožkou. Obsahuje čekanku a řepnou dužninu pro zdravou tráví

PETHOME.cz píše:

PURINA Dog Chow Adult Chicken je kompletní a plnohodnotné krmivo pro dospělé psy PURINA Dog Chow Adult Chicken je vysoce kvalitní krmivo s kuřecím masem. Dog Chow kombimuje výhody delšího žvýkání a čekanky s prebiotickými účinky. Proto mícháme 70% granulí normální velikosti se 30% větších masových granulí. Přimíchání těchto velkých granulí, které mají speciální strukturu a tvar, povzbuzuje zdravé žvýkání a napomáhá udržet zdravé zuby, zdravé zažívání a přináší větší požitek. Krmiva Dog Chow také obsahují unikátní směs čekanky jako zdroj přírodních prebiotik, které prokazatelně zvyšují počet dobrých bakterií ve střevech a zlepšují tak trávení.SLOŽENÍ:obiloviny (min 4% celozrnných, min 4% rýže), maso a vedlejší výrobky živočišného původu (min 14% masa, min 4% kuřecí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (min 0,5% řepné dužiny), oleje a tuky, minerální látky, zelenina (min 0,5% čekanky).

ČeskýZverimex.cz píše:

Složení:
Obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (8 %*), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, zelenina (1,1 % sušeného kořene čekanky), minerální látky.
* Odpovídá 16 % rehydratovaného masa a vedlejších výrobků živočišného původu: minimálně 4 % kuřete.
Analytické složky:
Protein 25 %, obsah tuku 12 %, obsah anorganických látek 8 %, hrubá vláknina 3 %.
Dávkování:
doporučená denní krmná dávka (v gramech na den)

hmotnost psa v dospělosti
běžná aktivita
zvýšená aktivita

5-12 kg
110-210 g
125-240 g

12-25 kg
210-360 g
240-415 g

25-45 kg
360-560 g
415-640 g

45-70 kg
560-780 g
640-900 g

Frodex-krmiva a chovatelské potřeby píše:

Purina Dog Chow Adult Lamb&Rice 14kg
Krmivo pro psy Purina Dog Chow obsahuje kompletní a vyváženou sravu pro dospělé psy obsahujicí 25% bílkovin a 12% tuků. Čekanka je zdrojem přírodních prebiotik, které pomáhají zvyšovat počet prospěšných bakterií ve střevech a zlepšuje zdraví trávicího traktu. Řepná dužina zlepšuje kvalitu výkalů. Vitamín E posiluje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organismu.
Složení:
obilniny, jehněčí maso a produkty živočišného původu, vedlejší produkty rostlinného původu, řepná dužina, oleje, tuky, minerální látky, čekanka.

Patro.cz píše:

Věk psa: dospělý pes
Určení krmiva: standardní
Kvalita krmiva : prémiová
Velikost balení (kg): 14
Velikost psa: všechna plemena
Hypoalergenní: NE
Holistické: NE
Bez obilovin: NE
Příchuť: jehně
Psi ve středním věku si tu a tam rádi odpočinou. Stále však

HappyZoo.cz píše:

Popis: PURINA Dog Chow Adult Chicken 14kgPURINA Dog Chow Adult Chicken 14kg je kompletní a plnohodnotné krmivo pro dospělé psy.Podrobnosti: PURINA Dog Chow Adult Chicken 14kgPURINA Dog Chow Adult Chicken 14kg je vysoce kvalitní krmivo s kuřecím masem. PURINA Dog Chow se maximálně soustředí na zdraví Vašeho nejlepšího přítele a jeho vyjímečnost. Výživové potřeby vašeho psa se během jeho života mění. Proto jsme vyvinuli speciální řadu krmiv šitou na míru jeho životním cyklům. Dog Chow kombimuje výhody delšího

QRSHOP.cz píše:

Kompletní krmivo pro dospělé psy s citlivým zažíváním a s citlivou kůží. Obsahuje kvalitní zdroje bílkovin z lososa a uhlohydrátů z rýže spolu se všemi esenciálními vitamíny a minerály. Receptura neobsahuje pšenici, hovězí maso ani mléčné bílkoviny.
Složení: obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, ryby a vedlejší výrobky z ryb (1,8*), vedlejší výrobky rostlinného původu (1,5% sušené řepné řízky), zelenina (1,1% sušeného kořene čekanky), minerální látky. *Odpovídá 4% rehydratovatelného rybího masa a vedlejších výrobků živočišného původu což odpovídá 4% lososa. Deklarované jakostní znaky: protein 23%, tuk 10%, popel 8.0%, hrubá vláknina 3%

SUPERZOO.cz píše:

Obezita může vést k vážným zdravotním problémům.
Krmivo Purina PRO PLAN® s OPTIWEIGHT bylo specialisty na výživu vyvinuto tak, aby prokazatelně podporovalo zdravé hubnutí.
OPTIWEIGHT je prokazatelně účinný při zdravém hubnutí a udržení tělesné hmotnosti díky vysokému obsahu proteinu, nízkému obsahu tuku a adekvátnímu obsahu vlákniny. Tato kombinace přináší lepší* kontrolu chuti k příjmu krmiva při zachování podílu svaloviny a současné podpoře zdravých kloubů.
*V porovnání s krmivem Medium Adult s OPTIHEALTH
Dlouhodobé pozitivní účinky:

Pomáhá udržovat podíl tělesné svaloviny při hubnutí a po kastraci
Vysoký obsah bílkovin, komplexních sacharidů a přiměřený obsah vlákniny pomáhají snižovat pocit hladu
Kombinace klíčových živin pomáhá udržet zdravé klouby pro aktivní život vašeho psa
Pomáhá předcházet opětovnému získání nádváhy díky udržení podílu svaloviny a podpoře spalování kalorií
Obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete

Krmný návod: Pokud krmíte s cílem udržet u Vašeho psa ideální tělesnou kondici, upravte denní krmnou dávku v závislosti na úrovni aktivity, fyzické kondici a individuálních potřebách psa.
Pokud Váš pes překročil hranici pro ideální tělesnou kondici, pro zdravé snižování hmotnosti se řiďte krmným návodem. Dávku upravte tak, aby pes měsíčně zhubl v průměru o 2 až 4 % své tělesné hmostnosti.
Analytické složky: Protein 27,0 %; Obsah tuku 9,0 %; Obsah anorganických látek 7,0 %; Hrubá vláknina 3,0 %
Složení: dehydrované drůbeží bílkoviny, pšenice, kukuřice, kuře (14 %), sušená řepná dužina, sójová moučka, kukuřičná krupice, rýže (4 %), gluten, vedlejší výrobky živočišného původu, rybí tuk, minerální látky, živočišný tuk.
Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg:"Složení: dehydrované drůbeží bílkoviny, pšenice, kukuřice, kuře (14 %), sušená řepná dužina, sójová moučka, kukuřičná krupice, rýže (4 %), gluten, vedlejší výrobky živočišné...

Parametry Purina Dog Chow chow ADULT 14 kg

Výrobce Purina

Podobné produkty

Podobné fráze:

Purina Dog Chow chow ADULT 14 kg •  purina dog chow chow adult 3kg   •  purina dog chow chow adult 15kg   •  purina dog chow chow puppy 14kg   •  purina dog chow chow activ 14kg   •  purina dog chow adult chicken 15 kg   •  purina dog chow adult lamb rice 2 5 kg   •  purina dog chow adult lamb rice 11kg 3 kg   •  purina dog chow adult lamb amp rice 2 5 kg   •  purina dog chow adult large breed 15 kg   •  purina dog chow adult mature lamb 2 5 kg   •  granule purina dog chow adult mix 10 kg   •  purina dog chow adult jehneci 11 3 kg   •  purina dog chow adult jahnacie 11 3 kg   •  purina dog chow adult lamb rice 14kg   •  purina dog chow adult chicken 14kg 372 z   •  purina dog chow adult chicken 14kg   •  purina dog chow adult mature lamb 14kg   •  purina dog chow 14kg adult lb kruta   •  purina dog chow adult jehneci 14kg   •  purina dog chow mature adult jehneci 14kg   •  purina dog chow adult jahnacie 14kg   •  purina dog chow mature adult jahnacie 14kg   •  purina dog chow 14 kg sensitive salmon   •  purina dog chow senior lamb rice 14 kg   •  purina dog chow puppy chicken rice 14 kg   •  purina dog chow puppy lamb rice 14 kg   •  granule purina dog chow active kure 14 kg   •  granule purina dog chow puppy kure 14 kg   •  purina dog chow granule puppy kure 14 kg   •  purina dog chow active chicken 14 kg   •