Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Turistické GPS navigace  >  GPS navigace outdoor  >  Garmin Tactix

Garmin Tactix

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 259 Kč
Porovnat 5 obchodů
GPS hodinky pro vojáky a ozbrojené složky (GPS, barometr, výškoměr, kompas, teploměr) Garmin Tactix jsou hodinky určené pro vojáky a ozbrojené složky, svými funkcemi ale nadchnou i vyznavače extrémních aktivit. Jsou vybaveny matným povrchem bez lesklých a barevných částí, vypouklým safírovým sklíčkem a inverzním displejem čitelným v systémech pro noční vidění. Garmin Tactix obsahuje tyto te...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Garmin Tactix

Popis Garmin Tactix

Amio.cz píše:

Náhradní titanový řemínek pro hodinky Garmin fénix3, quatix3, tactix Bravo a D2 Bravo.
Součástí balení jsou stěžejky a montážní šroubováky.
Dá se použít i pro starší přístroje fenix2, fenix, tactix, quatix, D2.
Upozornění:
- k použití s přístrojem fenix2 je zapotřebí využít stěžejky (osičky) od textilního řemínku z originálního balení.
- K použití s přístroji fenix, tactix, quatix a D2 je nutno stěžejky (osičky) vyjmout z původního řemínku a vsunout je do nového řemínku.

Alza.cz píše:

Sporttester - GPS hodinky, vysocecitlivý GPS/GLONASS přijímač, barevný Chroma displej 1.2"j, Li-ion 300mAh, Bluetooth (smart notifikace), WiFi, Connect IQ, ANT+, podpora nočního vidění, taktické aktivity, duální souřadnicový režim, Traback, Jumpmaster, odolné provedení
 Hledáte možnosti, jak přežít v extrémních podmínkách a posouvat své schopnosti na stále vyšší úroveň? Tyto chytré hodinky skrývají pod fasádou bytelnéHledáte možnosti, jak přežít v extrémních podmínkách a posouvat své schopnosti na stále vyšší úroveň? Tyto taktické hodinky skrývají pod fasádou bytelného chronometru řadu pokročilých technologií a funkcí. Na prostorném displeji čitelném i s brýlemi pro noční vidění se zobrazuje mnoho informací užitečných při vašich pozemních i vzdušných misích. EXO anténa s podporou GLONASS povyšuje hodinky na spolehlivého navigátora a fitness funkce z nich dělají efektivního...

alemat.cz píše:

Chytré hodinky Garmin tactix Bravo jsou sportovní GPS hodinky pro taktický trénink a outdoorovu navigaci. Kombinují specializované taktické funkce, funkce špičkového GPS sporttesteru a funkce chytrých hodinek, které jsou vyhotoveny v černé barvě a velmi odolném provedení. Hodinky jsou navržené pro nasazení v nejnáročnějších podmínkách. Displej hodinek je skvěle čitelný na slunci v běžných podmínkách, v náročných podmínkách je ale čitelný i v systémech pro noční vidění.
DŮLEŽITÉ FUNKCE:
NAVIGACE + ABCVysoce citlivý GPS/GLONASS přijímač, vestavěný barometr s automatickou kalibrací výškoměru, vestavěný 3-osý elektromagnetický kompas.
ČERNÉ, MATNÉ PROVEDENÍČerné, matné provedení bez reflexních prvků vyhovující požadavkům na taktickou výbavu.
PODPORA SYSTÉMŮ PRO NOČNÍ VIDĚNÍNastavitelný jas displeje do úrovně plně podporující systémy nočního vidění.
ČERNÝ A KHAKI ŘEMÍNEKDva vyměnitelné nylonové řemínky s třemi sponami umožňující snadnou výměnu řemínku bez dodatečné výbavy.
EXO™ ANTÉNANerezová EXO™ anténa s černým, matným povrchem imitujícím karbon, s rýhováním pro vyšší otěruvzdornost, s tvrzeným, antireflexním povrchem.
GARMIN CHROMA DISPLEJ™1.2” barevný displej s vysokým rozlišením a vynikající čitelností na slunci.
TACTICKÉ AKTIVITYSamostatný profil s podporou taktických aktivit se specifickým nastavením datových polí.
POKROČILÉ TRÉNINKOVÉ FUNKCEPodpora multisportovních profilů. K dispozici pokročilé tréninkové funkce, jako například měření doby kontaktu nohy se zemí, vertikální oscilace při běhu, virtuální tréninkový partner, Auto Pause nebo Auto Lap.
CONNECT IQ™ APLIKACEPřizpůsobte své hodinky pomocí stažitelných vzhledů, widgetů, datových polí a aplikací Garmin CONNECT IQ.
DUÁLNÍ REŽIM SOUŘADNICSoučasně je možné zobrazit dvojí souřadnice ve dvou různých souřadnicových systémech na jedné obrazovce.
BEZDRÁTOVÉ WIFI PROPOJENÍPomocí Wi-Fi sítě je možné automaticky synchronizovat data z hodinek, a...

Digiboss.cz píše:

Garmin tactix Bravo najdte na Digiboss.cz. Garmin tactix Bravo nabízíme i na splátky. Chytré hodinky Garmin tactix® Bravo jsou sportovní GPS hodinky pro taktický trénink a outdoorovou navigaci. Kombinují specializované taktické funkce, funkce špičkového GPS sporttesteru a funkce chytrých hodinek, které jsou vyhotoveny v černé barvě bez reflexních prvků.
Speciápní funkce a nastaveníNastavitelný jas displeje do úrovně plně podporující systémy nočního vidění.Samostatný profil s podporou taktických aktivit se specifickým nastavením datových polí.Současně je možné zobrazit dvojí souřadnice ve dvou různých souřadnicových systémech na jedné obrazovce.Funkce pro parašutisty, která nabízí možnost...

Parametry Garmin Tactix

Výrobce Garmin
Displej GPS navigace může mít barevný nebo černobílý displej. Barevný je přehlednější a GPS s černobílým displejem jsou zpravidla levnější. Černobílý
Napájení Většina outdoorových navigací funguje na AA baterie, některé mají integrovaný akumulátor. Akumulátor
Doba výdrže Doba, po jakou dokáže navigace fungovat. 50h

Podobné produkty

Podobné fráze: