Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Mravenčí akvárium - antquarium

Mravenčí akvárium - antquarium

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mravenčí akvárium umožňuje ve zvětšeném provedení pozorovat mravenčí život. Po objednání si budete moci stáhnout originální příručku, ve které se dozvíte spoustu zajímavých informací o životě mravenců. Nejdříve přiloženou tyčinkou vytvoříte 4 tunýlky v gelu mravenčího akvária, abyste mravencům pomohli pro začátek s vyhloubením a orientací. Poté nasbíráte 10-15 mravenců (stejného druhu!) a vložíte...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mravenčí akvárium - antquarium

Popis Mravenčí akvárium - antquarium

Saruman CZ píše:

Forest Ant Ecoterrarium je gelové akvárium určeno pro sledování života mravenců, pěstovat rostlinky a sledovat jejich nadzemní i podzemní část.
Za pomocí speciálně vyvinutého průhledného gelu, který je zároveň výživou mravenců, můžete sledovat život mravenčí kolonie, tvorbu tunelů, tajných komor a zásobáren.
Stejně tak uvidíte interakci mezi jednotlivými mravenci a jejich pracovní systém. Navíc je Forest Ant Ecoterrarium unikátním skleníkem, kde kromě života mravenců můžete pěstovat rostlinky a sledovat jejich nadzemní i podzemní část.
Sada obsahuje speciální postup a ingredience na výrobu gelu! Děti tak mohou kromě sledování hmyzu a rostlinek rozšířit své znalosti i při výrobě gelu.
Osah balení:
průhledné akvárium
ingredience pro výrobu gelové náplně (postup výroby je velmi jednoduchý a zvládne ho i dítě s dozorem dospělé osoby)
semínka rostlinek
lupu
semínka rostlin
dřevěnou tyčku
český návod


Budete potřebovat 10 mravenců nachytaných v přírodě.
Vhodné pro děti od 6 let s dozorem dospělé osoby.

Geekplanet.cz píše:

Nahlédněte co se děje v mraveništi a sledujte mravence v akci. Díky Antquariu můžete život mravenců pozorovat i doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu bylo vyvinuto pro NASA ke studiu ve vesmíru. V gelu vytvoříte pár otvorů, chyťte pár mravenců ( přibližně 15 ) a vhoďte dovnitř.

Parametry Mravenčí akvárium - antquarium

Výrobce Ostatní
Druh Elektronika

Podobné produkty

Podobné fráze: