Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Fotorámečky  >  BABY ART Otisky na zeď Height Print Char

BABY ART Otisky na zeď Height Print Chart

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Baby Art Otisky na zeď Height Print Chart Popis: S Baby Art Height Print Chart zaznamenáte etapy růstu vašeho dítěte. Bílá pěna vám umožní napsat jméno dítěte a jeho výšku třeba vždy na jeho narozeniny. * 100% bezpečné pro vaše dítě. * Snadná manipulace: nejsou třeba žádné další nástroje, vše je součástí balení! * Před zaschnutím hmoty můžete vyzkoušet několik tvarů. * Velmi rych...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BABY ART Otisky na zeď Height Print Chart

Popis BABY ART Otisky na zeď Height Print Chart

Pilulka.cz píše:

Metr na měření výšky určený pro zavěšení do dětského pokoje je tvořen rámečky na fotografie a otisky ručiček nebo nožiček vašeho dítěte. Vytvořte si zcela originální dekoraci a současně nezapomenutelnou památku, která vám bude připomínat první měsíce a roky s vaším dítětem.

Feedo.cz píše:

Baby Art Otisky na zeď Height PrintChartPopis:S Baby Art Height Print Chart zaznamenáte etapy růstu vašeho dítěte.Bílá pěna vám umožní napsat jméno dítěte a jeho výšku třeba vždy najeho narozeniny.100% bezpečné pro vaše dítě.Snadná manipulace: nejsou třeba žádné další nástroje, vše jesoučástí balení!Před zaschnutím hmoty můžete vyzkoušet několik tvarů.Velmi rychlé: k vytvoření otisku stačí pouhé 2 minuty (čas keschnutí není započítán).

Parametry BABY ART Otisky na zeď Height Print Chart

Výrobce Baby Art

Podobné produkty

Podobné fráze: