Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  Huawei pro G620S

Huawei pro G620S

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jste majitelem zařízení Huawei G620S? Pak je právě pro Vás k dispozici praktický doplněk určený pro ochranu tohoto křehkého zařízení. Jedná se o velmi kvalitní a vysoce odolnou ochrannou fólii na displej přístroje, která je vyrobena z průhledného materiálu. Tato ochranná fólie se lehce aplikuje a přizpůsobuje, stačí jej přiložit k obrazovce a uchytí se. Tato varianta nabízí ochranu před poškrábá...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Huawei pro G620S

Popis Huawei pro G620S

Mironet s.r.o. píše:

HUAWEI Original Folie pro G620s Zakupte produkt Huawei Original Folie pro G620s (6901443033157) od výrobce Huawei z kategorie Příslušenství | Příslušenství pro mobilní telefony | Ochranné fólie | Fólie pro telefony Huawei za cenu 85.90 Kč.

F-mobil.cz píše:

Originální fólie na displej pro Huawei G620s. Pro ochranu displeje Vašeho mobilního telefonu, je tato fólie nejlepší cestou k displeji bez škrábanců a poškození displeje. Huawei originál fólie pro G620s (EU Blister). Tato fólie se vyrábí z velmi kvalitních materiálů a její ochrana displeje mobilního telefonu je velmi vysoká. Huawei originál fólie pro G620s (EU Blister)
Ochrnná fólie na displej Huawei G620s (EU Blister).
Tato fólie Vám zajistí perfektní ochranu displeje Vašeho mobilního telefonu.

Parametry Huawei pro G620S

Výrobce Huawei

Podobné produkty

Podobné fráze: