Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  Dechové nástroje  >  Flétny příčné

Flétny příčné

Výrobci:

Yamaha
Nalezeno:    7 produktů

Yamaha YFL 221 SL

Flétna příčná - postříbřená, Standard série. Stříbrný náústek. Zavřená Gis klapka. Zavřené klapky. Bez E-mechaniky.

Více informací
od 73 890 Kč
Koupit nejlevněji

Yamaha YFL 271 SL

Flétna příčná, Standard série. Tělo, hlavice, mechanika - postříbřená. Stříbrný náústek. E-mechanika. Zavřená Gis klapka. Otevřené klapky. Yamaha YFL 271 SL

Více informací
od 18 990 Kč
Koupit nejlevněji

Yamaha YFL 471

Flétna příčná, Střední třída. Mechanika - postříbřená. Yamaha YFL 471

Více informací
od 55 090 Kč
Koupit nejlevněji

Flétna příčná Yamaha YFL 577

Příčná flétna z profesionální série Yamaha fléten se stříbrnou hlavicí, tělem a mechanikou z alpaky. Má otevřené klapky, odsazenou G klapkou a E mechanikou. Nabízí bohatou, skvělou tonalitu v širokém dynamickém rozsahu. Flétny série 500 kombinují jak alpaky s měkkým zabarvením mincovního stříbra. Jsou dodávány s hlavicí typu Am. Klapky mají klasická zašpičatělá ramínka, což odráží nejvyšší zručnost výroby a dodává jim eleganci.

Více informací

Flétna příčná Yamaha YFL 587

Příčná flétna z profesionální série Yamaha fléten se stříbrnou hlavicí, tělem a mechanikou z alpaky. Má otevřené klapky, mechaniku v řadě a je bez E mechaniky. Nabízí bohatou, skvělou tonalitu v širokém dynamickém rozsahu. Flétny série 500 kombinují jak alpaky s měkkým zabarvením mincovního stříbra. Jsou dodávány s hlavicí typu Am. Klapky mají klasická zašpičatělá ramínka, což odráží nejvyšší zručnost výroby a dodává jim eleganci.

Více informací

Flétna příčná Yamaha YFL 282GL

Příčná flétna YFL 281 Yamaha - postříbřená s pozlaceným náustkem, Standard série. Mechanika v řadě (inline), bez E mechaniky s otevřenými klapkami. Příčné flétny ze série 200 Standard nyní nabízejí kvalitnější konstrukci a odolnost, nové konstrukční a designové prvky. Jsou vyrobeny z odolné alpaky s atraktivním postříbřením povrchu nástroje. Jsou charakteristické excelentní odezvou a intonací.

Více informací

Flétna příčná Yamaha YFL 212U

Příčná flétna YFL 212U Yamaha - postříbřená, Standard série. Nástupce nejprodávanějšího a nejpoužívanějšího modelu v ČR YFL 211. Se zavřenou Gis klapkou, E mechanikou, zavřenými klapkami a zahnutou hlavicí. Příčné flétny ze série 200 Standard nyní nabízejí kvalitnější konstrukci a odolnost, nové konstrukční a designové prvky. Jsou vyrobeny z odolné alpaky s atraktivním postříbřením povrchu nástroje. Jsou charakteristické excelentní odezvou a intonací....

Více informací

Podobné fráze: