Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  TRANSCEND JetFlash 620 16GB

TRANSCEND JetFlash 620 16GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Rychlý, prostorný a naprosto bezpečný. To je USB flash disk JetFlash V620. Nabízí pokrokovou dvoukanálovou technologii pro zajištění vysokých přenosových rychlostí a je dodáván s exkluzivním softwarem Transcend JetFlash SecureDrive. Při použití tohoto softwaru snadno zamezíte nepovolenému přístupu k souborům uloženým v bezpečné privátní zóně. Tento model USB flash disku Transcend JetFlash V620 d...

Všechny nabídky pro TRANSCEND JetFlash 620 16GB

Popis TRANSCEND JetFlash 620 16GB

Rychlý, prostorný a naprosto bezpečný. To je USB flash disk JetFlash V620. Nabízí pokrokovou dvoukanálovou technologii pro zajištění vysokých přenosových rychlostí a je dodáván s exkluzivním softwarem Transcend JetFlash SecureDrive. Při použití tohoto softwaru snadno zamezíte nepovolenému přístupu k souborům uloženým v bezpečné privátní zóně.
Tento model USB flash disku Transcend JetFlash V620 disponuje kapacitou 16 GB a je tak vhodný pro základní přenos dokumentů a menších i větších souborů. K pracovní stanici se připojuje přes USB 2.0 rozhraní, které dnes nechybí v žádném počítači. Flash disk nepotřebuje externí napájení, vystačí si tím, které odebere z USB portu kam je připojen.
Pro užívání flash disku není třeba instalovat žádné ovladače na běžně používaných operačních systémech Windows 2000 a vyšší. Podporován je i operační systém MAC 9.0 a vyšší, popřípadě Linux Kernel 2.4.2 a vyšší. Na operačních systémech ho stačí pouze zapojit do USB portu a sám se načte jako další disk v počítači. Aplikace SecureDrive podporuje pouze operační systémy Windows 7, Vista, XP a 2000.
Rozměry disku jsou 61 x 20 x 9 mm a hmotnost pouze 8,5 gramů. Produkt je dodáván v bílém barevném provedení se zeleným proužkem.
Parametry
Rozhraní: USB 2.0
Kapacita [GB]: 16
Teoretická rychlost čtení [MB/s]: 32
Teoretická rychlost zápisu [MB/s]: 12
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 8,5

Parametry TRANSCEND JetFlash 620 16GB

Výrobce Transcend
Hmotnost 8g
USB 2.0
Rychlost při čtení 32MB/s
Rychlost při zápisu 12MB/s
Velikost 16GB

Podobné produkty

Podobné fráze: