Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Transcend JetFlash 560 8GB

Transcend JetFlash 560 8GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Stále používáte jednotvárný a nudný flash disk? Obraťte pozornost k módnímu a zároveň funkčnímu USB flash disku JetFlash 560. Díky důmyslnému šachovnicovému vzoru a snadno ovladatelnému výsuvnému USB konektoru, má JetFlash 560, ve srovnání s běžnými disky, styl a charakter. Tento model USB flash disku Transcend JetFlash 560 disponuje kapacitou 8 GB a je tak vhodný pro přenos nejen dokumentů a me...

Všechny nabídky pro Transcend JetFlash 560 8GB

Popis Transcend JetFlash 560 8GB

Stále používáte jednotvárný a nudný flash disk? Obraťte pozornost k módnímu a zároveň funkčnímu USB flash disku JetFlash 560. Díky důmyslnému šachovnicovému vzoru a snadno ovladatelnému výsuvnému USB konektoru, má JetFlash 560, ve srovnání s běžnými disky, styl a charakter.
Tento model USB flash disku Transcend JetFlash 560 disponuje kapacitou 8 GB a je tak vhodný pro přenos nejen dokumentů a menších souborů, ale také objemnějších multimediálních dat. K pracovní stanici se připojuje přes USB 2.0 rozhraní, které dnes nechybí v žádném počítači. Flash disk nepotřebuje externí napájení, vystačí si tím, které odebere z USB portu kam je připojen.
Pro užívání flash disku není třeba instalovat žádné ovladače na běžně používaných operačních systémech Windows 2000 a vyšší. Podporován je i operační systém MAC 9.0 a vyšší, popřípadě Linux Kernel 2.4.2 a vyšší. Na operačních systémech ho stačí pouze zapojit do USB portu a sám se načte jako další disk v počítači.
Rozměry disku jsou 45.2 x 23.0 x 8.5 mm a hmotnost 7 g.
Parametry
Rozhraní: USB 2.0
Kapacita [GB]: 8
Teoretická rychlost čtení [MB/s]: 18
Teoretická rychlost zápisu [MB/s]: 6
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 7
Funkce
Zatahovací USB konektor: Ano

Parametry Transcend JetFlash 560 8GB

Výrobce Transcend
Hmotnost 7g
USB 2.0
Rychlost při čtení 18MB/s
Rychlost při zápisu 6MB/s
Velikost 8GB

Podobné produkty

Podobné fráze: