Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  ADATA UC350 32GB

ADATA UC350 32GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Flash disk ADATA UC350 32GB, USB 3.1, Type C, OTG, ve zlaté barvě, je přenosné úložiště dat disponující velkou rychlostí čtení i zápisu dat a jednoduchou manipulací. Nepotřebujete krytku, v elegantním designu s posuvným konektorem  můžete Flash disk ADATA děnně používat rychle a naprosto jednoduše. Kapacita flash disku ADATA UC350 je 32.0 GB, takže v něm můžete mít uloženou velkou spoustu potř...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ADATA UC350 32GB

Popis ADATA UC350 32GB

Digiboss.cz píše:

Adata UC350 32GB zlatý (AUC350-32G-CGD) najdte na Digiboss.cz. Adata UC350 32GB zlatý (AUC350-32G-CGD) nabízíme i na splátky. ADATA UC350 32GBS elegantním flash diskem od společnosti ADATA není přenos dat vůbec žádná věda. Univerzální kompatibilita umožňuje disk použít v kombinaci s kterýmkoliv PC, MacBookem, iOS anebo Android zařízením. USB disk je standardu USB 3.1, takže disponuje vysokými rychlostmi čtení (100 MB/s) i zápisu (30 MB/s) dat. Během přenosu objemných souborů tak můžete říct "sbohem" dlouhému čekání. Příjemná je i podpora funkce OTG, umožňující sdílení dat u kompatibilních smartphonů či tabletů. Kromě klasického USB konektoru pak můžete využít i nového symetrického konektoru...

eoshop.cz píše:

Flashdisk Adata UC350 32 GB v elegantním zlatém provedení poskytuje rychlý přenos dat pomocí technologie USB 3.1 typu C. Kovové tělo zvyšuje odolnost UC350 při pádu či transportu. Flashdisk Adata UC350 32 GB poskytuje rychlý přenos dat pomocí technologie USB 3.1 typu C. Maximální rychlost čtení je úžasných 100 MB/s a rychlost zápisu skvělých 30 MB/s. Po vyjmutí těla flashdisku z pouzdra můžete vysunout z druhé strany i klasický USB 3.0 port pro širší variabilitu použití. Kovové pouzdro UC350 v elegantní zlaté barvě obsahuje také očko pro zavěšení flashdisku. Parametry: Rychlost čtení: 100 MB/s Rychlost zápisu: 30 MB/s Kapacita: 32 GB Konektor USB 3.1 typ C Konektor USB 3.0 Odolný - kovové tělo Bez snímatelného vršku Očko na zavěšení Barva: zlatá Rozměry: 29,3 x 18,8 x 7,8 mm Hmotnost: 5 g

MADER computer píše:

Rychlý přenos dat pomocí technologie USB 3.1 typu C. Navíc v elegantní zlaté barvě. Můžete vysunout i klasický USB 3.0 port pro širší variabilitu použití.
* Rychlost čtení: 100MB/s
* Rychlost zápisu: 30MB/s
* Konektor USB 3.1 typ C
* Konektor USB 3.0
* Odolný - kovové tělo
* Bez snímatelného vršku
* Očko na zavěšení
* Rozměry: 29,3 x 18,8 x 7,8mm
* Váha 5g

KASA.cz píše:

A-Data představuje novou generaci flash disků UC350, který vám přináší významný krok vpřed v pohodlí a výkonu. USB 3.1 pro nejrychlejší datový přenos a reverzibilní USB Type-C konektor pro okamžité připojení. UC350 pracuje s MacBooky, PC, iOS a Android zařízeními pro opravdový univerzální přístup.
USB Type-C dělá život jednodušší
S USB konektorem Type-C je přenos dat ještě jednodušší než dříve. Všichni jsme zažili tradiční USB konektory, při kterých jsme se snažili přijít na to, která strana je nahoru a která dolů. S reverzibilním USB typu C je to minulostí.
"U" značí univerzální
Větší univerzálnost je skutečně největší přínos USB typu C. Nyní můžete přesouvat soubory, fotografie, videa a jiný obsah mezi Mac OS, Windows PC, Android a iOS zařízeními s maximální pohodlí a plynulostí.
Přeneste svá data s největší rychlostí
UC350 dosahuje výborné výkonnosti díky konektoru USB 3.1. Až 100 MB/s pro čtení a 30 MB/s pro zápis, to je cca. dvojnásobný výkon oproti USB 3.0. Dalo by se doslova přenést kompletní 50 GB Blu-ray za 40 sekund, při zachování plné kompatibility s rozhraním USB 2.0 a USB 3.0. UC350 v sobě spojuje výhody Type-C s rychlostí rozhraní USB 3.1.
Zázrak víceúčelového inženýrství
Ve výchozím nastavení UC350 končí standardním konektorem USB , ale jedním jemným stiskem se promění na Type-C. Střídání jedním dotykem - není třeba zakoupit více flash disků, takže můžete získat nástroj pro všechny vaše soubory.
Atraktivní vzhled pro každou příležitost
UC350 je velmi reprezentativní. Hodí se pro vaše obchodní schůzky, stejně jako pro zábavu, společenské akce a cestování. Kamkoli půjdete, bue vypadat dobře.
Vlastnosti:
Reversibilní Type C konektor
Podpora OTG
Snadný přenos mezi zařízením a PC
Technická specifikace:
Kapacita: 32GB
Rychlost čtení: 100MB/s
Rychlost zápisu: 15MB/s
Konektor USB 3.1 typ C
Konektor USB 3.0
Odolný - kovové tě...

Electro World s.r.o. píše:

Flash disk A-DATA UC350 se může pochlubit vynikající přenosovou rychlostí a elegantním zlatým provedením. Disponuje dvojitým konektorem, který je ve výchozím nastavení ukončen standardním konektorem USB, ale jedním stiskem se Proměna na Type-C, což zaručí širší variabilitu použití. Odolné kovové tělo se vyznačuje vysokou odolností, díky které budete mít vaše data v bezpečí. Poskytuje úložné místo s kapacitou 32 GB, které bohatě vystačí pro ukládání souborů a multimediálního obsahu. Zásluhou rozhraní USB Typu-C můžete přesouvat soubory, fotografie, videa mezi Mac OS, Windows PC, Android a iOS zařízeními s maximálním pohodlím a plynulostí.

F-mobil.cz píše:

Flash disk ADATA UC350 32GB, USB 3.1, Type C, OTG, ve zlaté barvě, je přenosné úložiště dat disponující velkou rychlostí čtení i zápisu dat a jednoduchou manipulací. Nepotřebujete krytku, v elegantním designu s posuvným konektorem můžete Flash disk ADATA děnně používat rychle a naprosto jednoduše.

Parametry ADATA UC350 32GB

Výrobce A-Data
USB 3.1
Velikost 32GB

Podobné produkty

Podobné fráze: