Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  WESTERN DIGITAL (WDBU6Y0015BBK)

WESTERN DIGITAL (WDBU6Y0015BBK)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 893 Kč
Porovnat 5 obchodů
Popis produktu WD Elements Portable Jednoduchý, rychlý a přenosný. Tak vypadá pevný disk Western Digital řady Elements Portable. Jedná se o moderní externí disk vhodný pro přenos a automatické zálohování dat včetně bezpečnostních funkcí. Již nemusíte mít strach, že se citlivá data dostanou do nepovolaných rukou. Vynikající rychlost Pevné disky řady Elements Portable nabízí vysokou rychlost ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro WESTERN DIGITAL (WDBU6Y0015BBK)

Popis WESTERN DIGITAL (WDBU6Y0015BBK)

SOFTCOM.cz píše:

WDBU6Y0015BBK-WESN
WD Elements Portable 1,5TB Ext. 2.5" USB3.0, Black
Kapacita 1.5 TB
Rozhraní USB 3.0
Přenosová rychlost 5.0 Gbps (USB 3.0)
Vlastnosti NTFS formátování
Zdroj napájení Sběrnice USB
Rozměry (ŠxHxV) 111 mm x 82.4 mm x 21 mm
Váha 230 g

Vlastnosti produktu
Kompatibilita s rozhraním USB 3.0 a USB 2.0
Univerzální kompatibilita s dnešními i budoucími potřebami připojení. Můžete bezstarostně pracovat s rozhraním USB 2.0 a současně být připraveni na zařízení s rozhraním USB 3.0.
Maximální rychlost přenosu
Pokud přenosný pevný disk WD Elements připojíte k rozhraní USB 3.0,získáte maximální rychlost přenosu. Celý film v kvalitě HD tak můžete oproti použití rozhraní USB 2.0 přenést za zlomek času.
Vysoká kapacita v malém pouzdře
Přenosné pevné disky WD Elements přicházejí v malém a lehkém provedení s vysokou kapacitou. Jsou ideálním společníkem pro náročné uživatele,kteří si chtějí brát s sebou své důležité soubory.
Zlepšete výkon počítače
Pokud je interní pevný disk téměř plný,počítač funguje pomaleji. Není třeba odstraňovat soubory. Uvolněte místo na interním pevném disku přenesením souborů na přenosný pevný disk WD Elements,aby mohl počítač dál pracovat.
Kvalita produktů WD v každém ohledu
Tento disk vyhovuje náročným požadavkům na odolnost,nárazuvzdornost a dlouhodobou spolehlivost. Disk je také chráněn odolným a stylovým krytem.
Obsah balení
WD Elements Portable WDBU6Y0015BBK - pevný disk
Kabel USB
Software

Digiboss.cz píše:

WD Elements Portable - 1,5TB, černá - WDBU6Y0015BBK-WESN najdte na Digiboss.cz. WD Elements Portable - 1,5TB, černá - WDBU6Y0015BBK-WESN nabízíme i na splátky. WD Elements Portable 1,5TB; externí 2.5" USB 3.0
Externí 2.5" pevný disk Western Digital Elements Portable nové edice, s rozhraním USB 3.0, v černé barvě.. Poplatky : 0.000000

MALL.CZ píše:

Černý 1,5TB WD Elements s podporou technologie USB 3.0 přináší maximální rychlost přenosu dat a univerzální konektivitu. Ochraňte své soubory pomocí 30-denní bezplatné zkušební verze WD SmartWare Pro a zálohujte soubory na disk WD Elements nebo do online úložiště Dropbox.

Parametry WESTERN DIGITAL (WDBU6Y0015BBK)

Výrobce Western Digital
Hmotnost 234g
Odolný Pevné disky jsou velmi náchylné k nárazům, proto se některé prodávají v kvalitních nárazuvzdorných krytech, které by měly škody způsobené nárazy minimalizovat. Ano
Rozměr 2.5"
Rozhraní USB 3.0

Podobné produkty

Podobné fráze: