Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  Sony HDSL1 1TB

Sony HDSL1 1TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 289 Kč
Porovnat 16 obchodů
Popis produktu: 2,5" elegantní externí přenosný pevný disk ve variantě standard slim. Rozhraní USB 3.0. Kapacita 1000 GB (1 TB). Tělo z broušeného hliníku. Snadné zálohování díky aplikaci Easy Backup. Rychlé kopírování s aplikací Data Transfer Accelerator, Cloud Backup. Provedení: externí Kapacita a typ Typ disku: HDD Kapacita [GB]: 1000 Formát disku: 2,5 Otáčky pevného disku ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sony HDSL1 1TB

Popis Sony HDSL1 1TB

MADER computer píše:

2,5" elegantní externí přenosný pevný disk ve variantě standard slim. Barva černá. Rozhraní USB 3.0. Kapacita 1000 GB (1 TB). Tělo z broušeného hliníku. Snadné zálohování díky aplikaci Easy Backup. Rychlé kopírování s aplikací Data Transfer Accelerator, Cloud Backup.

Patro.cz píše:

;
;
;
;
;
Elegantní hliníkový a štíhlý s rychlým rozhraním USB 3.0;
;
;
;
Extra tenký, elegantní design s hliníkovým povrchem;
;
Vysokorychlostní přenos dat přes USB 3.0 (SuperSpeed USB);
;
;
;
Opravdu rychlý - s USB 3.0 (SuperSpeed USB)

SOFTCOM.cz píše:

SONY HD-SL1 HDD 2.5”, 1000GB, USB 3.0, hliníkový stříbrný - gaming edition
Gamingový HDD pro Playstation 4 HDSL1SEU-GAMING
Vlastnosti a výhody
- kapacita 1 TB, Kompakt Slim ve stříbrné barvě
- pouzdro z hliníku
- Kompaktní formát s tloušťkou pouze 12 mm
- [Software Backup Manager 2 pro automatické zálohování a zálohování v cloudu při použití Windows PC]
Specifikace
Kapacita: 1 TB
Barva:stříbrná
USB port: USB3.0 (USB 2.0 kompatibilní)
File systém: NTFS
Software (pouze pro Windows): Data Transfer Accelerator, Backup Manager2, FAT32 formatter
Kable: USB 3.0 standard A micri B (60cm)
Rozměry: 81x12x118
Váha (g):190

KASA.cz píše:

Externí pevný disk Sony Gaming Edition je 2,5" s kapacitou 1 TB je určený jako rozšířená paměť pro ukládání dat na Playstation 4 (nutno provést update na verzi firmwaru 4.5 a vyšší). Je však komaptibilní i s operačními systémy Windows a Mac, takže jeho použití není omezeno výhradně na herní konzole.
Zvyšte rychlosti přenosů s aplikací Data Transfer Accelerator
Zrychlete přenosy dat instalací bezplatného softwaru Data Transfer Accelerator do svého počítače. Přenosové rychlosti se s použitím rozhraní USB 2.0 zdvojnásobují a při použití rozhraní USB 3.0 dokonce ztrojnásobují. S využitím rozhraní USB 3.0 můžete ukládat data do počítače rychlostí až 5 GB za sekundu – více než desetkrát rychleji než při použití rozhraní USB 2.0. Aplikace Data Transfer Accelerator nepodporuje systém Windows 10.
Inteligentní správa souborů se softwarem Backup Manager 2
Software Backup Manager 2 v pravidelných intervalech automaticky zálohuje data z vašeho počítače na pevný disk. Využívá systém průběžného zálohování, takže se zálohují jen soubory, které se změnily, a to ve složkách, u kterých uživatel nastaví sledování. I když nepřipojíte externí pevný disk, software Backup Manager 2 bude data z vašeho počítače dočasně zálohovat na cloudové úložné služby, jako je například Dropbox. Upozorňujeme, že tento software je kompatibilní pouze s operačními systémy Windows.
Snadná kompatibilita s aplikací FAT32 Formatter
Připojit ke starším počítačům, systému PlayStaion®3 a modelům Handycam®. Aplikace pevného disku FAT32 Formatter rozšiřuje možnosti úložiště pro produkty, které nepodporují systém souborů NTFS. Navíc tento chytrý software nevyžaduje složité nastavování: stačí připojit a hned můžete disk začít používat. *Upozorňujeme, že tento proces odstraní veškeré stávající data na pevném disku – včetně softwaru – a proto doporučujeme zálohování.
Aplikace Password Protection Manager pro maximální zabezpečení
S bezplatnou aplikací Password Protectio...

Czechcom.cz píše:

Sony HD-SL1SEU Standard Slim Extra tenký, elegantní design s hliníkovým povrchem Vysokorychlostní přenos dat přes USB 3.0 (SuperSpeed USB) Opravdu rychlý - s USB 3.0 (SuperSpeed USB) a softwarem urychlení přenosu dat, budete si užívat vysokorychlostní přenos dat Cool a elegantní styl - navržen tak, aby vypadal dobře se svými dvěmi barevnými variantami a hliníkovým povrchem Kompatibilita - Testováno s produkty Sony spotřební elektroniky, jako jsou Sony Blu-ray přehrávače a PlayStation ® Snadné zálohování - Nastavte plán pro automatické zálohování v některém ze 13 jazyků s přednahraným Windows ® kompatibilním softwarem Parametry výrobku: Značka Značka Sony Určení a typ Provedení Externí Typ HDD Použití Externí - Přenosné Kapacita Přibližná kapacita [GB] 1-4 TB Kapacita disku [GB] 1000 Základní specifikace Barva Stříbrná Formát Klasický - 2.5" - externí Rozhraní USB 3.0 Rychlosti Rychlost otáček HDD [RPM] 5400 Cache [MB] 8 Pokročilé specifikace Funkce RoHS Materiál Hliník Výchozí formátování NTFS Šifrování Softwarové (AES 256-bit) Stav zboží Stav Jen nové

Electro World s.r.o. píše:

SONY HD-SL1BEU je 2,5 palcový externí harddisk který zaujme svým tenkým elegantním designem v černé barvě a hliníkovým povrchem. Kapacita disku je 1 TB. Harddisk je extrémně rychlí díky USB 3.0 a dosahuje přenosovou rychlost až 5 GB/s. Zařízení je kompatibilní jak s operačním systémem Windows také s Mac OS. Dále je zařízení kompatibilní se všemi spotřebními zařízeními jako jsou např. Blu-ray přehrávače, TV nebo i PlayStation. Snadné zálohování díky aplikaci Easy Backup a rychlé kopírování s aplikací Data Transfer Accelerator, Cloud Backup.

Digiboss.cz píše:

Ext. HDD 2.5" Sony HD-SL1 1TB černý najdte na Digiboss.cz. Ext. HDD 2.5" Sony HD-SL1 1TB černý nabízíme i na splátky. Popis produktu:2,5" elegantní externí přenosný pevný disk ve variantě standard slim.Rozhraní USB 3.0. Kapacita 1000 GB (1 TB).Tělo z broušeného hliníku.Snadné zálohování díky aplikaci Easy Backup. Rychlé kopírování s aplikací Data Transfer Accelerator, Cloud Backup.
ParametryFyzické charakteristikyBarva: černá
Provedení: externí
Kapacita a typTyp disku: HDDKapacita [GB]: 1000Formát disku: 2,5Otáčky pevného disku [ot./min]: 5400
Průvodce výběremPřenosné (externí): ano
RozhraníRozhraní: USB 3.0. Poplatky : 0.000000

Alza.cz píše:

Externí disk 5400ot, v tenkém hliníkovém provedení, USB 3.0
Tento elegantní externí disk se štíhlým hliníkovým tělem, spadající do hráčské edice pro Play Station 4, v sobě ukrývá disk formátu 2,5" se štědrou kapacitou 1 TB. Je určen jako rozšířená paměť pro ukládání dat na Playstation 4 (nutno provést update na verzi firmwaru 4.5 a vyšší). Díky kompaktním rozměrům jej při přenášení snadno schováte například i do kapsy u kalhot. S tloušťkou pouhých 12 mm je totiž prakticky nepostřehnutelný. Již zmiňované tělo z broušeného hliníku poskytuje i slušnou ochranu pro uložená data. S připojením přes konektor USB 3.0 vyletí přenosové rychlosti do závratných výšin, ale zároveň je disk plně kompatibilní i se starším USB 2.0. Předinstalovaný software Data Transfer Accelerator pro rychlejší přenos dat, FAT32 formatter pro snadné formátování a Backup Manager 2 pro zálohování na cloud. Koupí tohoto disku získáte možnost stažení...

Parametry Sony HDSL1 1TB

Výrobce SONY
Rozměr 2.5"
Rozhraní USB 3.0
Kapacita 1000GB

Podobné produkty

Podobné fráze: