Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Epilátory  >  VEET SENSITIVE PRECISION

VEET SENSITIVE PRECISION

Načítám galerii...
Předchozí
Další
VEET Sensitive Precision elektrický zastřihovač

Doporučujeme

Všechny nabídky pro VEET SENSITIVE PRECISION

Doprava: 89 Kč
= 588 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis VEET SENSITIVE PRECISION

Digiboss.cz píše:

Veet Sensitive Precision obličejový eplilátor najdte na Digiboss.cz. Veet Sensitive Precision obličejový eplilátor nabízíme i na splátky. Veet Sensitive Precision obličejový eplilátor který rychle a jemně odstraňuje nežádoucí chloupky jedním tahem bez obav z pořezání.. Poplatky : 0.000000

Alza.cz píše:

Depilátor chloupků pro obličej a oblast bikin
Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná. Vypnuto Vynechat z LightBoxu Vypnuto Vynechat z LightBoxu Bezbolestné odstraňování chloupků VEET Sensitive Precision vám za pomoci komfortní, zcela bezpečné a bezbolestné metody pomůže v boji s nežádoucími chloupky. Je vhodný pro velmi šetrné zastřihování a přesnou úpravu chloupků na citlivých částech těla. Poradí si s chloupky na obličeji, v oblasti podpaží i bikin. Vyzkoušejte rychlou, pohodlnou a bezbolestnou metodu odstraňování chloupků v pohodlí vašeho domova a ušetřete za drahé kosmetické salóny. Bohaté příslušenství V balení naleznete elektrický zastřihovač pro precizní styling i bohaté příslušenství. Samozřejmostí jsou 4 speciální nástavce, ochranné...

Okay.cz píše:

Dokonalý styling Šikovný elektrický zastřihovač Veet Sensitive Precision je určený pro jemné a precizní oholení nežádoucích chloupků a dosažení ideálního a kýženého vzhledu. Zastřihovač totiž dokáže jemně a rychle tvarovat a zkracovat ochlupení na citlivých a choulostivých částech těla, jako jsou například obličej, třísla nebo podpaží. Využívá k tomu širokou škálu příslušenství, kdy pro každou část těla je navržen ideální nástavec. Dále nechybí ani čistící kartáček, AA baterie a praktické pouzdro, díky...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Holicí strojek pro ženy Veet Sensitive Precision od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. KB341540017375 - Rychle a jemně: snadno odstraňuje nežádoucí chloupky jedním tahem bez obav z pořezání, vysoká přesnost: speciální příslušenství pro přesné tvarování a stylingHmotnost: 0,1 Kg...

KASA.cz píše:

VEET Sensitive Precision elektrický zastřihovač
S novým elektrickým zastřihovačem Veet Sensitive PrecisionTM nyní můžete snadno dosáhnout přesného vzhledu, jaký jste si vždy přáli.
Dokáže rychle a jemně zkracovat a tvarovat ochlupení na citlivých a choulostivých částech těla, jako je například obličej, třísla nebo podpaží.
Rychle a jemně odstraňuje nežádoucí chloupky jedním tahem bez obav z pořezání.
Vysoká přesnost díky speciálnímu příslušenství pro přesné tvarování a styling.
Výkonný pomocník vám pomůže také s dokonalou úpravou vašeho obočí, které můžete jemně prostříhat a vytvarovat do vámi požadovaného tvaru.
Díky kompaktním rozměrům a bezdrátovému provozu se s depilátorem velmi snadno manipuluje a můžete jej přibalit kamkoliv na cesty.
V balení naleznete elektrický zastřihovač pro precizní styling a bohaté příslušenství.
Vlastnosti:
Ideální pro šetrné a precizní odstraňování chloupků na tváři, v oblasti bikin i podpaží.
Perfektní pro úpravu a tvarování obočí.
Snadná a komfortní manipulace.
Bezbolestná a maximálně bezpečná metoda.
4 speciální nástavce a další praktické příslušenství.
Kompaktní a bezdrátové provedení.
Balení obsahuje:
1× oboustranný nástavec pro přesné zastřihování
1× bikiny nástavec
2× hřebenové nástavce
1× stylingové víčko
1× čisticí kartáč
1× kosmetická taštička
1× AA baterie

Lékárna.cz píše:

Zaručuje rychlou, pohodlnou a bezbolestnou úpravu nežádouvích chloupků i na citlivých částech těla, a to u Vás doma. Balení s bohatým příslušentvím. 

Ageo.cz píše:

Veet Sensitive PrecisionTM Elektrický zastřihovač: S novým elektrickým zastřihovačem Veet Sensitive PrecisionTM nyní můžete snadno dosáhnout přesného vzhledu, jaký jste si vždy přáli. Dokáže rychle a jemně zkracovat a tvarovat ochlupení na citlivých a choulostivých částech těla, jako je například obličej, třísla nebo podpaží.
Rychle a jemně: snadno odstraňuje nežádoucí chloupky jedním tahem bez obav z pořezání
Vysoká přesnost: speciální příslušenství pro přesné tvarování a styling

Electro World s.r.o. píše:

Odstraňte nežádoucí chloupky jediným tahem pomocí elektrického zastřihovače VEET Sensitive Precisio. Umožní vám holení zcela bez bolesti a na milimetr přesně. Oceníte snadnou a komfortní manipulaci. S využitím speciálního příslušenství bude například tvarování obočí jednoduchou a rychlou záležitostí. Vyzkoušejte rychlou, pohodlnou a bezbolestnou metodu odstraňování chloupků v pohodlí domova. Moderní design v elegantním bílo-růžovém provedení.

MALL.CZ píše:

S dárkovou sadou Veet Sensitive Precision můžete snadno dosáhnout přesného vzhledu, jaký jste si vždy přáli. Díky vysoké škále příslušenství dokáže rychle a jemně zkracovat a tvarovat ochlupení na citlivých a choulostivých částech těla, jako je například obličej, třísla nebo podpaží.

Eshop Dr.Max píše:

Veet Sensitive Precision Elektrický zastřihovač chloupků Veet Sensitive Precision vám umožní upravit obočí a oblast podpaží a bikin tak, jak si jen budete přát – citlivě a přesně. Ostré břity si poradí s každým chloupkem, ale nedostanou se do kontaktu s pokožkou, takže se nemusíte bát pořezání. Tvarování obočí jedním pohybem S malý nástavcem na obočí jej zastřihnete na požadovanou délku (2 nebo 4 mm). Poté stačí sejmout zastřihovací hřeben a dotvarovat obočí jedním ze dvou břitů (6 nebo 16 mm). Za minutku máte hotovo a výsledek stojí za to. Jemně a přesně v podpaží a oblasti třísel Pro úpravu větších částí těla slouží 20mm zastřihovací nástavec. Můžete na něj nasadit hřebenový nástavec a zastřihovat na jednotnou délku, nebo hřeben úplně sundat pro přesnější a kratší, ale přesto j

Parametry VEET SENSITIVE PRECISION

Výrobce Veet

Podobné produkty

Podobné fráze: