Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Encyklopedie pro děti  >  Samolepkové puzzle pohádky: Kniha džunglí, Mauglí a jeho přátelé

Samolepkové puzzle pohádky: Kniha džunglí, Mauglí a jeho přátelé

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Přečti si pohádku, umísti samolepky na správná místa a doplň obrázek. Při čtení se báječně pobavíš s krásnými obrázky, které si můžeš doplnit desítkami samolepek ve tvaru puzzle. Až budeš mít vše hotové, začni číst znovu a ověř si, že nikde není chyba.

Všechny nabídky pro Samolepkové puzzle pohádky: Kniha džunglí, Mauglí a jeho přátelé

Popis Samolepkové puzzle pohádky: Kniha džunglí, Mauglí a jeho přátelé

Megaknihy.cz píše:

Přečti si pohádku, umísti samolepky
na správná místa a doplň obrázek. Při
čtení se báječně pobavíš s krásnými
obrázky, které si můžeš doplnit desítkami
samolepek ve tvaru puzzle. Až
budeš mít vše

Puzzle-puzzle.cz píše:

Sešit s nádhernými ilustracemi na křídovém papíře. Poutavou formou vypráví známý příběh Mauglího a ve zkrácené verzi popisuje jeho dobrodružství v džungli. Kniha obsahuje samolepky ve tvaru puzzle, které si děti nalepí na správná místa a doplní tak obrázky. Text je psán velkými písmeny pro snadné první čtení.

Obsahuje 40 samolepek.
Titulní strana je pokryta třpytkami.

Vydalo Nakladatelství SUN s.r.o., ISBN 978-80-7371-499-4.

Nakladatelství SUN, s.r.o. vzniklo jako dceřiná firma akciové společnosti Susaeta Ediciones, S.A., sídlící v Madridu, v roce 2005. Orientuje se především na dětské knihy, a to zejména na přebírání kvalitních titulů od renomovaných zahraničních nakladatelů. Od roku 2006 vydává také původní českou tvorbu. Těžiště produkce nakladatelství SUN je v knihách pro děti předškolního a raně školního věku.

Digiboss.cz píše:

Kniha džunglí Mauglí a jeho přátelé - Samolepkové puzzle Pohádky najdte na Digiboss.cz. Kniha džunglí Mauglí a jeho přátelé - Samolepkové puzzle Pohádky nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

Parametry Samolepkové puzzle pohádky: Kniha džunglí, Mauglí a jeho přátelé

Podobné produkty

Podobné fráze: