Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Encyklopedie pro děti  >  Dinosauři a fascinující pravěký svě

Dinosauři a fascinující pravěký svět

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tato kniha ti přinese bezpočet zajímavých informací o dinosaurech a dalších pravěkých tvorech a také se v ní dočteš, jak žili první lidé. V úvodu se dozvíš, jak se vyvíjela Země od svého vzniku až do dneška. A na dalších stránkách tě pak čeká úžasné dobrodružství s dávno zmizelými obyvateli světa, od nejkrvelačnějších dinosaurů až po předchůdce dnešního člověka. Vedle přehledných textů je kniha v...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Dinosauři a fascinující pravěký svět

Popis Dinosauři a fascinující pravěký svět

KNIHCENTRUM.CZ píše:

, Máš v ruce knihu, která přináší bezpočet zajímavých informací o dinosaurech a dalších pravěkých tvorech a také se v ní dočteš, jak žili první lidé.
Druh sortimentu : Kniha, Dinosauři a fascinující pravěký svět, Jazyk : Čeština, Počet stran : 358

Proděti.cz píše:

V úvodu se dozvíš, jak se vyvíjela Země od svého vzniku až do dneška. A na dalších stránkách tě pak čeká úžasné dobrodružství s dávno zmizelými obyvateli světa, od nejkrvelačnějších dinosaurů až po předchůdce dnešního člověka. Vedle přehledných textů je kniha vybavena množstvím kvalitních ilustrací, které vznikly na základě nejnovějších vědeckých bádání a objevů.

Knihy Dobrovský píše:

Dinosauři a fascinující pravěký svět Máš v ruce knihu, která přináší bezpočet zajímavých informací o dinosaurech a dalších pravěkých tvorech a také se v ní dočteš, jak žili první lidé. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Encyklopedie | Dinosauři od SUN naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Parametry Dinosauři a fascinující pravěký svět

Podobné produkty

Podobné fráze: