Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  Kytary a příslušenství  >  Příslušenství ke kytarám  >  Efekty

Efekty

Výrobci:

Boss  •  Ibanez  •  Ebs
Nalezeno:    200 produktů

Boss AC 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Kolikrát jste se už octli na jevišti nebo ve studiu s elektrickou kytarou a přáli si, abyste u sebe měli akustickou? Pro hudebníky, cestující polehku, není tahání kytary navíc zrovna ideální představou. Zachrání vás BOSS AC-3! Tento kompaktní pedál nové generace, využívající technologie modelování COSMŽ,přemění jakoukoliv elektrickou kytaru v akustický nástroj s pestrou škálou nádherných barev.</p> <p>Pokročilé modelování</p> <p>Technologie akustického modelování COSM...

Více informací
od 2 640 Kč
Koupit nejlevněji

Boss AB 2

<p>Signálový přepínač</p>&nbsp;Tento přepínač je možné nastavit jako přepínač se dvěma vstupy a jedním výstupem nebo dvěma výstupy a jedním vstupem. Díky tomu můžete například dle libosti přepínat mezi dvěma nástroji nebo dvěma zesilovači.

Více informací
od 885 Kč
Koupit nejlevněji

Boss AW 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Kytarový autowah

Více informací
od 3 120 Kč
Koupit nejlevněji

Boss BD 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Blues Driver - kvalitní zkreslení lampového typu, vítěz testů kytaristů z Etc. Výborné k tranzistorovým zesilovačů na imitaci lampového zvuku.

Více informací
od 1 700 Kč
Koupit nejlevněji

Boss BF 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Nominální úroveň vstupu: -20 dBu<br />Impedance na vstupu:: 1 M ohm<br />Nominální úroveň na výstupu: -20 dBu<br />Impedance na výstupu: 1 k ohm<br />Doba zpoždění: 0.3 mS až 14.4 ms (GUITAR IN), 0.3 ms až 6.3 ms (BASS IN)<br />LFO speed: 100 mS až 18 S<br />Zbytkový šum: -95 dBu (IHF-A Typ.)<br />Ovládací prvky: Pedal Switch, MANUAL Knob, RES Knob, DEPTH Knob, RATE Knob, MODE Knob<br />Jacky: GUITAR IN Jack, BASS IN Jack, OUTPUT A (MONO) Jack, OUTPUT B Jack, AC Adapt...

Více informací
od 2 790 Kč
Koupit nejlevněji

Boss BOSS RC-3

<p>Kytarový looper</p>&nbsp;BOSS slaví 10. výročí uvedení svého prvního Loop Stationu novou dynamickou řadou, kterou stanovuje nový standard pro Loop stationy. </p> <p>RC-3 Loop Station je přenosný, jednostopý, stereo pedál. Krabička disponuje nadmíru komfortní velikostí interní paměti, nabízí 99 paměťových stop pro okamžité ukládání nápadů a je schopna uložit až tři hodiny stereo smyček. K vytváření smyček vhodná funkce Auto Record spustí nahrávání v okamžiku, kdy se opřete do strun nebo zapne...

Více informací
od 3 560 Kč
Koupit nejlevněji

Boss CE 5

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;CE-5 Chorus Ensemble patří mezi klasické kvalitní chorus pedály s širokým frekvenčním rozsahem. Kvalitní filtry umožnují široké spektrum zvuků - od mírných chorus efektů až po průbojné stereo chorus efekty, které jsou velmi často používané v soudobé hudbě.

Více informací
od 1 940 Kč
Koupit nejlevněji

Boss CEB 3

<p>Baskytarový efekt</p>&nbsp;Chorus vyladěný speciálně pro basové kytary má rozdělené ovládání vyšších a spodních frekvencí. Umí tedy aplikovat bohatý chorus na výšky bez toho, aby docházelo k zamlžování spodních poloh. Maximálního prostorového efektu dosáhnete pomocí stereo výstupu.

Více informací
od 2 540 Kč
Koupit nejlevněji

Boss CS 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;CS-3 Compression Sustainer umožňuje kompresi hlasitých signálů a zesílení signálů s menší hlasitostí bez degradace původního signálu. Dozvuk kytary je s tímto pedálem delší a tak Vaše kytara zní daleko lépe. Vhodný pedál pro Ty, kteří chtějí mít ten nejlepší zvuk.

Více informací
od 2 180 Kč
Koupit nejlevněji

Boss DD 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Delay nejvyšší kvality v kompaktním pedálu.</p> <p>Tato nejlépe prodávaná klasika nabízí hudebně přívětivý delay s mimořádnou zvukovou kvalitou a jednouchou obsluhou.</p> <p>Výkonný pedál pro delay se třemi různými režimy. Variabilní ovládač Delay Time vytváří zpoždění od 12,5 ms do 800 ms.Funkce Hold vytváří repetice od "této chvíle" do nekonečna.

Více informací
od 3 050 Kč
Koupit nejlevněji

Boss DD 7

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Další krok ke kompaktnímu Delay</p> <p>I přes nejlepší prodejnost efektů delay v historii kompaktních pedálů, BOSS pokračuje ve vývoji a inovacích. Nový DD-7 čerpá z nejlepších vlastností jeho předchůdců a rozšiřuje tvůrčí potenciál režimu Modulation Delay, klasických modelů v režimu Analog Delay, možnosti ovládání externích pedálů, delší dobu zpoždění a další.</p> <p>Rozšířená doba zpoždění, až na 6.4 sekundy<br />Režim Modulation Delay nabízí přirozené zvuky typu ch...

Více informací
od 3 560 Kč
Koupit nejlevněji

Boss DS 1

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Díky velké oblibě se dnes pedál DS-1 řadí mezi klasiku. Je určen pro všechny kytarové a klávesové hráče, kteří chtějí docílit zkresleného zvuku. Pedál zachovává dynamiku i při velkém zkreslení. Patří mezi nejprodávanější zařízení svého druhu.

Více informací
od 1 520 Kč
Koupit nejlevněji

Boss DS 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;DS-2 Turbo Distortion je vylepšená verze klasického pedálu DS-1. Dva TURBO módy s nastavitelnou úrovní dávají široké spektrum zkreslených zvuků. S tímto univerzálním pedálem můžete hrát všechny hudební žánry - od bluesových "nakřáplých" rytmů až po jasná zkreslená sóla.

Více informací
od 1 780 Kč
Koupit nejlevněji

Boss FZ 5

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;FZ-5 je moderní pedál, budovaný pro moderní kytaristy, ale zvuky z FZ-5 jsou čistě retro. Pohlédneme-li zpět na slavné rockové zvuky ’60 a ’70 let, FZ-5 restauruje jejich vintage roztřepanost díky nejmodernější technologii COSM® BOSS. Můžete vzkřísit dojem těchto klasických pedálů jako jsou Maestro FZ-1A, Fuzz Face a Octavia pedály a upravte je přebuzením díky knobu Boost FZ-5. Vlastní COSM technologie BOSS umožňuje kytaris-tům obnovit klasické ovládání fuzz BOOST pr...

Více informací
od 2 790 Kč
Koupit nejlevněji

Boss GE 7

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Guitar Equalizer - vhodný pro el. i ak. kytary, i pro zvýraznění sól. Tvaruje zvuk podle potřeby vaší kytary a eliminuje zpětnou vazbu pomocí 7pásmového ekvalizéru.</p> <p>GE-7 pracuje ve frekvenčním pásmu od 100Hz do 6,4kHz a má pro každé pásmo výkonný 15dB boost/cut.

Více informací
od 2 440 Kč
Koupit nejlevněji

Boss GEB 7

<p>Baskytarový efekt</p>&nbsp;Bass EQ, důležitý pomocník při finální úpravě zvuku baskytary / aparatury . Garantuje precizní ovládání tónu.<br />Vzhledem k frekvenčnímu pásmu od 50Hz do 10kHz je GEB-7 ideální pro všechny basové kytary včetně pětistrunných. Sedm pásem umožňuje lepší ovládání kritických středních frekvencí.

Více informací
od 2 680 Kč
Koupit nejlevněji

Boss CH 1

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Super Chorus - populární efekt základní výbavy každého kytaristy. Efekt produkuje jasný chorusový zvuk s křišťálově čistými výškami a unikátním stereo efektem, který je variabilní v levém a pravém reproduktoru. Funkce EQ upravuje tonalitu chorusového zvuku.<br />

Více informací
od 2 280 Kč
Koupit nejlevněji

Boss LMB 3

<p>Baskytarový efekt</p>&nbsp;Limiter poskytuje pomocí ovladačů Threshold a Ratio komplexní kontrolu dynamiky a eliminuje ostré výkyvy hlasitosti, zatímco Enhancer zvýší čitelnost basové linky. Tento typ pedálu se nejčastěji používá v kombinaci se slapem, tappingem nebo jinými technikami hry, které vyžadují jistou dynamickou korekci.

Více informací
od 2 170 Kč
Koupit nejlevněji

Boss LS 2

<p>Signálový přepínač</p>&nbsp;Jednoduchý způsob přepínání nastavení mezi několika efekty či zesilovači nebo směrování vstupních a výstupních signálů.</p> <p>Pokud je použit s AC adaptérem, může LS-2 napájet několik pedálů BOSS najednou.

Více informací
od 2 040 Kč
Koupit nejlevněji

Boss MD 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;MD-2 Mega Distortion pedál umožňuje vytvářet silně zkreslené zvuky, které jsou slyšet u moderních metalových hráčů. Tento tón je vytvářen ve vícestupňovém zkreslovacím zesilovači. "Bottom control" umožňuje vytvořit silně zkreslený zvuk s bohatými basy. Tento pedál ocení především kytaroví hráči moderního metalu.

Více informací
od 1 710 Kč
Koupit nejlevněji

Boss MT 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;BOSS Metal Zone je nejlepší volbou pro ty, kteří požadují silně zkreslený zvuk. Tento pedál je vhodný pro hard-rock,metal či punk. Používá zapojení duálního gainu pro hutnou elektronkovou intenzivní distortion s těžkými středovými a hlubokými polohami a s dlouhým sustainem.</p> <p>Třípásmový EQ se semiparametrickými středy přivede váš zvuk de extrémních poloh.

Více informací
od 2 550 Kč
Koupit nejlevněji

Boss NS 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Eliminuje nežádoucí šumy a hučení a nemění přitom váš tón. Unikátní obvod detekce šumu zachovává přirozený attack a envelope a neovlivňuje styl hraní ani dynamiku.

Více informací
od 2 440 Kč
Koupit nejlevněji

Boss OC 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Dokonalý oktávový pedál.<br />OC-3 snoubí nové polyfonní oktávové efekty, režim Drive s efektem distortion a původní efekt OC-2 v jednom pedálu.

Více informací
od 3 060 Kč
Koupit nejlevněji

Boss OD 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;OD3 patří mezi špičkové pedály určené pro zkreslený tón. Při hraní přes tento ’stompbox’ budete mít pocit, že hrajete přes zkreslený kanál dospělého ’stack’ zesilovače. Jasně definovaný tón ocení každý rockový hráč na kytaru.

Více informací
od 1 900 Kč
Koupit nejlevněji

Boss ODB 3

<p>Baskytarový efekt</p>&nbsp;Tento kompaktní Overdrive pokrývá celé frekvenční pásmo basových kytar, včetně pětistrunných. Je vybavený dvoupásmovým ekvalizerém pro detailní nastavení charakteru zkreslení, které je možné dále míchat (Balance) s čistým vstupním zvukem.

Více informací
od 2 550 Kč
Koupit nejlevněji

Boss OS 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Univerzální pedál OS-2 je určen pro kytaristy, kteří potřebují nejen silně zkreslené, subtilní tóny (fuzz distortion) pro sólovou hru, ale i méňe výrazné, zkreslené tóny přebuzeného zesilovače (overdrive) pro doprovody. Tyto dva druhy zkreslení máte možnost v tomto pedálu libovolně prolínat. Ideální pedál, který se uplatní zejména při hraní rockových zkreslených doprovodů.

Více informací
od 1 710 Kč
Koupit nejlevněji

Boss PH 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Moderní fázování se synchronizací Tap Tempo.</p> <p>Legendární fázovací efekty společnosti BOSS včetně 4-, 8-, 10- a 12-fázového fázovače. Navíc nové efekty "Rise" a "Fall" pro jednosměrné fázování. Dále je k dispozici synchronizace Tap Tempo nebo ovládání rychlosti v reálném čase přes vstup Expression/Pedal.</p> <p>• Nominální vstupní úroveň: -20 dBu <br />• Vstupní impedance: 1 M&#937; <br />• Nominální výstupní úroveň: -20 dBu <br />• Výstupní impedance: 1 k&#937; ...

Více informací
od 3 050 Kč
Koupit nejlevněji

Boss SD-1

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;SD-1 produkuje velice přirozené zkreslení přebuzených lampových zesilovačů. Se svým ’hladkým’ zkreslením je SD-1 ideální volbou pro bluesové a rockové hráče.<br />Popis:<br />• Kompaktní pedál s přirozeným kulatým zkreslením<br />• Unikátní asymetrické zapojení zkreslovacího obvodu pro docílení ’lampového’ zvuku’<br />• Nastavením barvy tónu a úrovně zkreslení docílíte žádaný zvuk<br />• Napájení 9V baterií s možností připojit BOSS napájecí adaptér</p> <p>Poslechněte ...

Více informací
od 1 520 Kč
Koupit nejlevněji

Boss SYB-5

<p>Baskytarový syntezátor</p>&nbsp;SYB-5 využívá nejnovější poznatky v technologii DSP a věrně reprodukuje klasické zvukové charakteristiky analogových syntezátorů. Jedenáct interních zvuků tohoto pedálu vytváří hutný a agresivní tón. Zvuky vychází z oscilačních vln typu Saw, Square a Pulse, které lze dále upravovat filtrem a LFO. SYB-5 je navíc vybavený vstupem pro volitelný expression pedál umožňující kontrolu filtru a LFO během hry.

Více informací
od 4 210 Kč
Koupit nejlevněji

Boss TR-2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Reprodukuje klasické tremolové efekty legendárních zesilovačů šedesátých let s použitím nízkofrekvenčního oscilátoru (LFO). Křivka LFO má proměnlivý tvar (od trujúhelníkového po čtvercový) a vytváří nejrůznější klasické tóny.

Více informací
od 1 930 Kč
Koupit nejlevněji

Dimavery Delay Pedal DLP- 1

Produkt Dimavery Delay Pedal DLP- 1 zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-002754, výrobce: Dimavery

Více informací
od 1 439 Kč
Koupit nejlevněji

Dimavery Distortion Pedal DP- 1

Produkt Dimavery Distortion Pedal DP- 1 zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004260, výrobce: Dimavery

Více informací
od 1 089 Kč
Koupit nejlevněji

Dimavery EPCM- 50

Produkt Dimavery EPCM- 50, efektový pedál Compressor zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-002293, výrobce: Dimavery

Více informací
od 889 Kč
Koupit nejlevněji

Dimavery Overdrive Pedal OP- 1

Produkt Dimavery Overdrive Pedal OP- 1 zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004979, výrobce: Dimavery

Více informací
od 1 089 Kč
Koupit nejlevněji

Dimavery Pedal Tuner PT- 1

Produkt Dimavery Pedal Tuner PT- 1 zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004338, výrobce: Dimavery

Více informací
od 849 Kč
Koupit nejlevněji

EBS EBS-VDR

baterie pro Panasonic VDR-D150EB-S 720mAh 720mAh/5,2Wh 7,2V Li-Ion

Více informací
od 304 Kč
Koupit nejlevněji

Ibanez WD 7

<p>Wah Wah pedál</p>&nbsp;Weeping Demon je nejvšestrannější wah-wah pedál dostupný na dnešním trhu. Díky přepínači RANGE je v pozici LOW pedál vhodný i pro 7mi strunné kytary a bez sebemenšího problému zvládne i baskytary.

Více informací
od 3 600 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- BOOST

Produkt Stagg BX- BOOST, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004283, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- DIST B

Produkt Stagg BX- DIST B, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004169, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- DRIVE A

Produkt Stagg BX- DRIVE A, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004125, výrobce: Stagg

Více informací
od 839 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- DRIVE B

Produkt Stagg BX- DRIVE B, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-006028, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- EQ 5B

Produkt Stagg BX- EQ 5B, kytarový ekvalizér zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-002252, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- FLANGER

Produkt Stagg BX- FLANGER, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-006810, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- FUZZ

Produkt Stagg BX- FUZZ, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-006223, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- CHORUS

Produkt Stagg BX- CHORUS, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-006124, výrobce: Stagg

Více informací
od 1 079 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- PHASER

Produkt Stagg BX- PHASER, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004239, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg SSWB1

Produkt Stagg SSWB1, nožní přepínač jednokanálový zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004713, výrobce: Stagg

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg SSWB2

Produkt Stagg SSWB2, nožní přepínač dvoukanálový zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-006140, výrobce: Stagg

Více informací
od 679 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg SSWB4

Produkt Stagg SSWB4, nožní přepínač 4 kanálový zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-006112, výrobce: Stagg

Více informací
od 1 229 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg UPC- 424, kufr na kytarové efekty

Produkt Stagg UPC- 424, kufr na kytarové efekty zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-001544, výrobce: Stagg

Více informací
od 1 159 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg UPC- 688, kufr na kytarové efekty

Produkt Stagg UPC- 688, kufr na kytarové efekty zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-001527, výrobce: Stagg

Více informací
od 1 779 Kč
Koupit nejlevněji

Thorndal Duane 69

Produkt Thorndal Duane 69 Effect pedal, kytarový efekt Overdrive/ Boost zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-007062, výrobce: Thorndal

Více informací
od 13 290 Kč
Koupit nejlevněji

Electro Harmonix Small Clone

...tru. A proč to dělat složité, když to jde jednoduše – pro ovládání tohoto efektu stačí jen jeden potenciometr, který určuje, jak moc rychle bude chorus „kmitat“ a přepínač, u kterého lze volit mezi dvěma módy toho, jak moc výrazných chorus bude. Spuštění chorusu je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Knockout

...Stratocaster jako Telecaster nebo naopak, vše záleží jen na Vaší představivosti a nastavení. Potenciometry Low (nízké frekvence), Dry (původní signál) a High (vysoké frekvence) ovlivňují to, jak moc hlasitě bude hrát frekvenční oblast jim určená. Spuštění ekvalizéru je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Stereo Pulsar

... určuje rozsah zesílení/zeslabení, Rate ovládá rychlost změny hlasitosti a Shape je ovladač tvaru křivky průběhu efektu, který pracuje v závislosti na nastavení Shape přepínače – modifikuje křivku buď ve tvaru trojúhelníku, nebo čtverce. Spuštění Pulsaru je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má bypass s kvalitním bufferem, takže ve vypnutém stavu neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.

Více informací

Marshall VT-1 Vibratrem

...m přepínače VIB/TREM a tří knoflíků: Speed, Depth a Shape. Shape nám mírně mění tvar vlny, Speed rychlost a Depth rozsah vlnění, přičemž u Vibráta se nám vlní ladění a u tremola hlasitost. Tremolo zní při určitém nastavení podobně jako tzv. vibrato na starých Fenderech. Vibrato zní přesně jako u vintage krabiček a lze na něm nastavit hodně šílený psychedelický zvuky. Takže jedete-li v "šedesátkách" a raných "sedumdesátkách", je to škatule pro vás!

Více informací

Orange Bax Bangeetar

...it centrální frekvenci, která se bude upravovat. Ovladač Q pak přizpůsobí šířku tohoto pásma od úplně úzkého po široké. Nakonec se pomocí potenciometru Mid přidá nebo ubere dané pásmo. K dalšímu ovládání slouží potenciometry Volume, Gain, Low a High. Orange hrdě prezentuje, že Bax Bangeetar není True Bypass, ale je něco víc. Krabička je totiž vybavená buffer obvodem, který funguje i při vypnutém efektu. Váš signál tak bude neustále dostatečně silný.

Více informací

Electro Harmonix 720 Stereo Looper

...ebovat a spoustu dalších užitečných funkcí. Jak název napovídá, je opatřen stereo vstupy a výstupy, takže do něj lze zapojit dva nástroje najednou, například kytaru a baskytaru. Pro nahrávání je k dispozici celkem 12 minut a 10 nezávislých smyček. Nechybí funkce Undo/Redo pro rychlé opravy, přehrávání nahrané smyčky pozpátku (Reverse), zpomalení nahrané smyčky na poloviční rychlost nebo režim Loop Fadeout, díky kterému smyčka po zastavení plynule odezní.

Více informací

Digitech JamMan Solo XT

Kytarový looper Stereo verze legendárního loperu, možnost synchronizace několika zařízení dohromady. Možnosti loopování jsou v podstatě nekonečné.

Více informací

Electro Harmonix Nano Clone

...původnímu signálu a ten tak znásobí a pocitově více rozprostře ve frekvenčním spektru. A proč to dělat složité, když to jde jednoduše – pro ovládání tohoto efektu stačí jen jeden potenciometr, který určuje, jak moc rychle bude chorus „kmitat“. Spuštění chorusu je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.

Více informací

Mad Professor Mellow Yellow Tremolo

...ry i se zkreslením. Ovladače v podobě tří potenciometrů s tradičními funkcemi nabízí v rámci zvukových nastavení vše, co budete opravdu potřebovat. Potenciometr Level navíc umožňuje zesílit výstupní signál a tím i zvýraznit vyznění efektu. Finská firma Mad Professor se od roku 2002 věnuje výrobě kytarových/baskytarových efektů a zesilovačů. Jejich ručně vyráběné krabičky jsou charakteristické výborným zpracováním a kvalitními použitými komponenty.

Více informací

Mad Professor Mellow Yellow Tremolo HW

...ry i se zkreslením. Ovladače v podobě tří potenciometrů s tradičními funkcemi nabízí v rámci zvukových nastavení vše, co budete opravdu potřebovat. Potenciometr Level navíc umožňuje zesílit výstupní signál a tím i zvýraznit vyznění efektu. Finská firma Mad Professor se od roku 2002 věnuje výrobě kytarových/baskytarových efektů a zesilovačů. Jejich ručně vyráběné krabičky jsou charakteristické výborným zpracováním a kvalitními použitými komponenty.

Více informací

Mad Professor Tiny Orange Phaser HW

... hudebním, tónem, který vás zcela jistě nadchne. Ovládání v podobě čtyř potenciometrů s jasně stanovenými funkcemi nabízí v rámci zvukových nastavení vše, co budete opravdu potřebovat. Stačí sešlápnout přepínač a experimentovat se zvuky. Finská firma Mad Professor se od roku 2002 věnuje výrobě kytarových/baskytarových efektů a zesilovačů. Jejich ručně vyráběné krabičky jsou charakteristické výborným zpracováním a kvalitními použitými komponenty.

Více informací

Dimavery kufr na efekty, malý

Produkt Dimavery kufr na efekty, malý zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pedály, Objednací kód: NA-006291, výrobce: Dimavery

Více informací

tc electronic Afterglow Chorus

...analogový chorus pedál s výrazným tónem klasických okruhů bucket-brigade. Ty zprostředkovávají pravý vintage sound od jemných záchvěvů až po ty nejdivočejší rozkmity. Pedál je vybavený standardními ovladači Rate, Depth, Mix, a když není aktivní, zapojení True Bypass zajišťuje naprosto čistý průchod signálu. Tento malý zázrak je zasazený do kompaktního kovového šasi a ve vašem pedalboardu si díky svému retro zvuku své nezastupitelné místo jistě najde.

Více informací

Stagg BX- METAL, kytarový efekt

Produkt Stagg BX- METAL, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pedály, Objednací kód: NA-005599, výrobce: Stagg

Více informací

Electro Harmonix Stereo Clone Theory

...zitu. V modu CH1 lze měnit nastavení Rate, ale Depth je nastaveno fixně na hodnotu, jakou u EHX považují za optimální pro dosažení perfektního efektu, u CH2 je možné ovládat oba dva tyto prvky, mód Vibr přepíná na Vibrato, znovu s aktivními oběma prvky. Spuštění Theory je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu vůbec neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Wiggler

...ou společné potenciometry ovládající hlasitost (Volume), rychlost modulace (Rate) a její intenzitu (Intensity). Pro přesné nastavení je zde zabudována LED, která bliká ve stejné rychlosti jako probíhá modulace. Sepnutí Wigglera je signalizováno červenou LED diodou, efekt je zcela analogový a osazený dvěma elektronkami typu 12AX7WB. Samozřejmě má i True Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak novlivňuje Váš signál. Napájení probíhá pomocí přiloženého adaptéru.

Více informací

Electro Harmonix Tube EQ

...on pedálu bude tento ovládat funkci frequency a vytvoří tak efekt jako wah-pedál. Pro to je nutné mít potenciometr Freqency nastaven na vyšší úroveň, protože pak bude tato úroveň brána jako horní maximum wahu. Sepnutí Tube EQ je signalizováno červenou LED diodou, efekt je zcela analogový a osazený dvěma elektronkami typu 12AX7WA. Samozřejmě má i True Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak novlivňuje Váš signál. Napájení probíhá pomocí přiloženého adaptéru.

Více informací

Electro Harmonix Flanger Hoax

...ední dvě části už konkrétně nastavují Fixed a Swept Phasery a v každé je jeden potenciometr – Delay Amount, který lze nastavit v rozsahu 1 až 11 milisekund a zpožďuje modulovanou kopii signálu. Phaserovací jednotky jde vypnout separátními bypass přepínači, u Fixed Phaseru lze navíc ještě dále převrátí fázi o 180°. Spuštění Hoaxu je signalizováno červenou diodou, stompbox má samozřejmě True Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje Váš signál.

Více informací

Electro Harmonix Stereo Polychorus

...Width jsou inaktivovány. Ve Flange funguje Feedback zcela stejně jako ve Filter Matrix, Rate udává rychlost modulace, Tune a Width její rozsah – Tune nastaví středovou frekvenci a Width jak daleko od ní bude maximum a minimum. Pro upravení zvuku lze zapnout Sweep Filter, který zvuk více zakulatí, avšak nedoporučuje se používat při pomalém flangeru. Spuštění Polychorusu je signalizováno červenou diodou, stompbox je analogový. O napájení se stará přiložený adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Stereo Electric Mistress

...mu měnění frekvence nahoru a dolů) a může pracovat jak v mono, tak stereo režimu. Ovládá se pomocí následujících prvků: díky potenciometru Rate se určuje rychlost modulace flangeru, Depth nastavuje hloubku modulace zvuku a je separátní jak pro flanger, tak pro chorus. Tyto efekty tedy mohou pracovat nezávisle jeden na druhém a buď dohromady, nebo jen jeden z nich. Spuštění Electric Mistress je signalizováno červenou diodou a o napájení se stará přiložený adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Neo Mistress

...í, je asi zcela jasné – jde o Flanger, který signál „naklonuje“ a u jeho kopií způsobí pomalé postupné měnění frekvence nahoru a dolů. Ovládá se pomocí následujících prvků: díky potenciometru Rate se určuje rychlost modulace, Feedback pak barvu tónu. Spuštění Neo Mistress je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje signál.. O napájení se stará 9V baterie nebo adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Good Vibes

...tní krabičky najdeme 3 potenciometry, pomocí nichž lze ovládat Volume, Intensity a Speed efektu. Přepínat je možné mezi charakterem efektu: Chorus/Vibrato. Praktickou záležitostí je také vstup pro Expression pedál, jehož pomocí můžete ovládat míru Speed, nebo Intensity. Napájení probíhá prostřednictvím adaptéru, který je součástí. Konstrukcí jde o typický efekt z řad Electro Harmonix – odolné kovové šasi, ve kterém je schovaná velmi kvalitní elektronika.

Více informací

Electro Harmonix Super Pulsar

...no in/mono out. K dispozici máte 3 základní typy vln (sine, triangle a pulse) a 9 rytmických vzorů. Rychlost modulace nastavíte pomocí ovladače Rate, tlačítkem Tap Tempo, externím footswitchem nebo externím masterclockem. Zajímavého zvuku dosáhnete i použitím funkce Wave Invert, který otočí výsledný zvukový efekt. Konstrukcí jde o typický efekt z řad Electro Harmonix – odolné kovové šasi, ve kterém je schovaná velmi kvalitní elektronika. Součástí je adaptér.

Více informací

Stagg BX- TUNER, pedálová ladička

Produkt Stagg BX- TUNER, pedálová ladička zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pedály, Objednací kód: NA-002176, výrobce: Stagg

Více informací

Stagg BX- DELAY, kytarový efekt

Produkt Stagg BX- DELAY, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pedály, Objednací kód: NA-004983, výrobce: Stagg

Více informací

Digitech Trio Plus

...dy okolo ovladače. Trio+ se zvládne naučit až pět doprovodů k různým částem písně, takže můžete pracovat například se schématem intro, verse, chorus, bridge, outro. Všechny doprovody lze vyvolávat přímo při hře nebo je naprogramovat pro konkrétní skladbu. Přímo do pedálu si můžete spolu se smyčkami uložit 12 aranžmá. Pokud by vám to bylo málo, stačí rozšířit paměť pedálu o SD kartu. Rozhodně ho vyzkoušejte. Tento efekt vám zaručí spoustu zábavy!

Více informací

tc electronic Tailspin Vibrato

...em klasických okruhů bucket-brigade, které zprostředkovávají pravý vintage sound. Ovládací panel je jednoduchý, ale za to velmi praktický. S pomocí knobů Rate a Depth nastavíte jak jemné kmitání ideální pro dotvoření atmosféry klidné balady, tak i divoce rotující zvuk, který vyvolá nejednomu posluchači krásné halucinace. Efekt je zasazený do odolného kovového šasi a když pedál není aktivní zapojení True Bypass zajišťuje naprosto čistý průchod signálu.

Více informací

Ibanez AF 2

...ízí ovladače Manual, tedy dobu zpoždění modulace, Speed určující její rychlost, Range nastavující její hloubku a nakonec Enhance pro nastavení její výraznosti. Ibanez AF2 je velmi kvalitní efektový pedál, který rozhodně nabídne široké možnosti práce se zvukem. Technické údaje• kytarový podlahový efekt• typ: Chorus / Flanger• ovládání: Manual, Speed, Range, Enhance, Speed• spínače On/Off, Taxi/TakeOff• napájení: 9 V adaptér• signature Paul Gilbert

Více informací

Stagg BX- LOOP, kytarový pedál

Produkt Stagg BX- LOOP, kytarový pedál zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pedály, Objednací kód: NA-002752, výrobce: Stagg

Více informací

Wampler Latitude Standard

...éry. Základní ovládače umožňují nastavit intenzitu tremola, rychlost efektové modulace a úroveň hlasitosti. Poslední zmíněný ovladač je též jasnou devizou tohoto pedálu. Mnoho skvělých efektů trpí nedostatečným, nebo zcela chybějícím, ovládáním hlasitosti efektovaného signálu, který je často příliš hlasitý nebo naopak tichý a vy už nemáte možnost, jak to změnit. S touto krabičkou budete vždy schopni nastavit hlasitost na vámi požadovanou úroveň.

Více informací

Wampler Latitude Deluxe

...ách, tečkovaných osminách a triolách. Třípolohový přepínač Wave Form ještě rozšiřuje už tak obsáhlé možnosti zvukové modulace. Mnoho skvělých efektů trpí nedostatečným, nebo zcela chybějícím, ovládáním hlasitosti efektovaného signálu, který je často příliš hlasitý nebo naopak tichý a vy už nemáte možnost, jak to změnit. To neplatí o této krabičce. S otočným ovladačem Volume budete vždy schopni nastavit hlasitost na vámi požadovanou úroveň.

Více informací

Dunlop MXR ZW38 Black Label Chorus

...tory. O napájení se stará 9 Voltová baterie nebo adaptér. K jeho nastavení použijete pět potenciometrů. Základní nastavení obstarávají Level, Rate a Depth – těmi určíte výstupní hlasitost, rychlost a hloubku modulace. Krom nich jsou zde ale i Low a High, které upravují ekvalizaci signálu, a tím pádem dost rozšiřují zvukové možnosti pedálu. Dunlop MXR Black Label Chorus je tedy prvotřídní chorus, který nabízí snadné ovládání a široké zvukové možnosti.

Více informací

Boss RC 1 Loop Station

...ustní kovové šasi, na které se kytaristi u výrobce Boss mohou vždy spolehnout. Na vrchní straně najdeme inovovaný indikátor přehrávané smyčky. Skládá se z 24 segmentů LED diod organizovaných v kruhu. Vždy se tak rychle zorientujete v aktuální fázi smyčky. Hned vedle je potenciometr Level pro nastavení úrovně výstupního signálu. K dispozici máte až 12 minut nahrávání. Efekt je vybaven dvěma vstupy a dvěma výstupy – je tak schopný operovat ve stereo režimu.

Více informací

Stagg UPC- 500, kufr na kytarové efekty

Produkt Stagg UPC- 500, kufr na kytarové efekty zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pedály, Objednací kód: NA-001376, výrobce: Stagg

Více informací

Electro Harmonix Signal Pad

...pro ovládání tohoto efektu stačí jen jeden potenciometr, který určuje jak moc bude hlasitost snížena. Spuštění Signal Padu je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9 voltová baterie, nebo adaptér. Vzhledem k tomu, že jde o efekt pasivní, ke své funkci napájení nepotřebuje, baterie či adaptér slouží pouze k napájení signalizační LED diody.

Více informací

Strymon Orbit

...vyklý mód Thru0, který umožňuje opravdu extrémní zpracování signálu. Prostřednictvím volitelného expression pedálu můžete po navolení ovládat jakýkoliv parametr. Oblíbený zvuk lze uložit a rychle vyvolat sešlápnutím switche Favorite. Získáváte tak vlastně dva pedály v jednom. Stereo výstup rozšiřuje možnosti využití efektu jak na pódiu, tak i ve studiu, kde určitě oceníte frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz a A/D, D/A převodníky ve kvalitě 24bit/96kHz.

Více informací

Electro Harmonix Chillswitch

...dání, ale mnoho způsobů, jak si vyhrát se zvukem. Značnou výhodou je to, že u obou funkcí můžete určit, jestli chcete, aby buď signál procházel při sešlápnutém pedálu a nebo smyčka byla po sešlápnutí aktivována, nebo naopak jestli se má sešlápnutím signál přerušit a případně smyčka vypnout. K tomu slouží právě rotační přepínače Engage a Send. Spuštění je signalizováno červenou diodou. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Switchblade Plus

Signálový přepínač  Switchblade + nabízí možnost přepínání mezi výstupy A/B nebo jejich simultánní použítí A+B. Kytaru tak můžete mít zapojenou ve dvou aparátech a rychle je střídat nebo používat oba současně. Přepínač také disponuje vstupem pro ladičku.

Více informací

Widara A/B Box Blue

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B – aktivní cesta je indikována rozsvícením LED. Výhodou je „oboustranné“ použití: vstup (kytara) výstup A nebo B (jeden nebo druhý zesilovač) nebo vstup A nebo B (2 kytary) a jeden výstup (zesilovač). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Fender 2-Switch ABY Pedal

...něl zvuk vaší kytary hraný ze dvou různých aparátů současně? Footswitch ABY s pasivním přepínáním tuto myšlenku přetvořil ve skutečnost. Umožňuje zapojit jeden nástroj do dvou aparátů, nebo naopak dvě kytary do jednoho zesilovače/komba. Footswitch je zasazen v odolném ocelovém šasi, takže se nemusíte obávat o jeho životnost. Funguje v režimu true bypass, tzn. vypnutý nijak neovlivňuje průchozí signál. K jeho napájení slouží 9V baterie nebo 9V adaptér.

Více informací

Widara AYB Box Green

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B (aktivní cesta je indikována rozsvícením LED) nebo průchod signálu oběma kanály současně A + B (svítí obě LED). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara ABLAX Red

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B s možností regulace výstupního signálu – aktivní cesta je indikována rozsvícením LED. Výhodou je „oboustranné“ použití: vstup (kytara) výstup A nebo B (jeden nebo druhý zesilovač) nebo vstup A nebo B (2 kytary) a jeden výstup (zesilovač). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara A/B Box Mini Blue

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B. Výhodou je „oboustranné“ použití: vstup (kytara) výstup A nebo B (jeden nebo druhý zesilovač) nebo vstup A nebo B (2 kytary) a jeden výstup (zesilovač). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení.

Více informací

Mesa Boogie Throttle Box EQ

... napříč moderními žánry, je nyní dostupný kombinován s klasickým Throttle Box overdrivem v jednom pedálovém efektu. Overdrive sekce dokáže přinést vašemu zvuku zkreslení, které svou šíří pokryje vše od bluesu po moderní metal. O to se postará GAIN potenciometr a ovladače High/Low zkreslení, mezi nimiž lze přepínat switchem. Se zvukem si můžete pohrát i nastavením funkce Mid Cut (ořezání středů) nebo spuštěním tlačítka Boost pro ultimátní nakopnutí.

Více informací

Mesa Boogie Flux-Five

... pedálovém efektu. Overdrive sekce (navazující na efekt Flux-Drive) dokáže přinést vašemu zvuku zkreslení, které svou šíří pokryje vše od bluesu po moderní metal. O to se postará GAIN potenciometr a přepínač High/Low zkreslení. Dále na tomto odolně konstruovaném pedálovém efektu nalezneme potenciometry Bass a Treble i ovladač výstupního signálu. Sekce ekvalizéru nabízí 5pásmovou zvukovou ekvalizaci a potenciometr Hi Trim už doladí zvuk do posledního detailu.

Více informací

tc electronic Ditto Looper

...tisknutím, dlouhým stisknutím či dvoujšlápnutím. Paměť Ditto dokáže zaznamenat až 5 minut smyček. Výhodou je, že ty zůstávají v paměti i po odpojení napájení a vypnutí. Samozřejmostí je možnost overdubu, tedy vrstvení smyček, a to kolikrát budete chtít. Sečteno a podtrženo, Ditto Looper je pedál s velmi intuitivním ovládáním, dobrou výbavou a skvělým zvukem. Pro práci se smyčkami je to ideální volbou, ať již začínáte nebo máte léta zkušeností.

Více informací

tc electronic Ditto Stereo Looper

...vel). Už podle názvu je zřejmé, že efekt lze zapojit v režimu stereo. Dále umožňuje importovat a exportovat smyčky a doprovody do a z efektu. Využít můžete také Star Jam. Jednoduše si stáhnete přednahrané smyčky známých kytaristů, importujete je do efektu a můžete jamovat společně se slavnými kytaristy. Smyčky nepodléhají kompresi a mají zvukovou kvalitu 24-bit. K dispozici máte až 5 minut smyček. Krabička poskytuje neomezený overdubing – vrstvení smyček.

Více informací

HUGO-Hugo Boss Kotníkové boty DRESS APP - Hnědá

HUGO-Hugo Boss Kotníkové boty DRESS APP Hnědá K dispozici v pánské velikosti. 42,43,44,45. Pánské > Boty > Kotníkové boty HUGO-Hugo Boss

Více informací

HUGO-Hugo Boss Kotníkové boty DRESSAPP DESB SDFUR - Hnědá

HUGO-Hugo Boss Kotníkové boty DRESSAPP DESB SDFUR Hnědá K dispozici v pánské velikosti. 40,41,42,43,44,45,46. Pánské > Boty > Kotníkové boty HUGO-Hugo Boss

Více informací

Widara A/B Box Yellow

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B – aktivní cesta je indikována rozsvícením LED. Výhodou je „oboustranné“ použití: vstup (kytara) výstup A nebo B (jeden nebo druhý zesilovač) nebo vstup A nebo B (2 kytary) a jeden výstup (zesilovač). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara A/B Box Black

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B – aktivní cesta je indikována rozsvícením LED. Výhodou je „oboustranné“ použití: vstup (kytara) výstup A nebo B (jeden nebo druhý zesilovač) nebo vstup A nebo B (2 kytary) a jeden výstup (zesilovač). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara Volbox Black

Signálový omezovač Přímý průchod signálu True Bypass Boxem nebo přepnutím switche přesměrování signálu přes potenciometr - možnost regulace výstupní úrovně signálu - hlasitosti. Aktivní cesta je indikována rozsvícením LED. Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara A/B Box White

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B – aktivní cesta je indikována rozsvícením LED. Výhodou je „oboustranné“ použití: vstup (kytara) výstup A nebo B (jeden nebo druhý zesilovač) nebo vstup A nebo B (2 kytary) a jeden výstup (zesilovač). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara A/B Box Mini Red

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B. Výhodou je „oboustranné“ použití: vstup (kytara) výstup A nebo B (jeden nebo druhý zesilovač) nebo vstup A nebo B (2 kytary) a jeden výstup (zesilovač). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení.

Více informací

Widara Single Looper Return Volume Blue

Signálový přepínač Tento jednoduchý pedál od firmy Widara slouží k přepínaní mezi signálem procházejícím True Bypass Boxem a efektovou smyčkou. Hlasitost výstupního signálu efektové smyčky lze korigovat otočným ovladačem. Jedná se o pasivní krabičku, tj. je plně funkční i bez baterie a jiného napájení, které slouží pouze pro výkon LED diody. 9V baterie je součástí.

Více informací

Strymon Ola

...p efektu dynamika hry. Citlivost se nastaví knobem Env. V Ramp módu se efekt aktivuje po přidržení pedálu Bypass a rychlost jeho nástupu lze regulovat ovladačem Ramp. Oblíbený zvuk lze uložit a rychle vyvolat sešlápnutím switche Favorite. Získáváte tak vlastně dva pedály v jednom. Stereo vstup a výstup rozšiřuje možnosti využití efektu jak na pódiu, tak i ve studiu, kde určitě oceníte frekvenční rozsah 20Hz – 20kHz a A/D, D/A převodníky ve kvalitě 24bit/96kHz.

Více informací

Mad Professor Tiny Orange Phaser

... hudebním, tónem, který vás zcela jistě nadchne. Ovládání v podobě čtyř potenciometrů s jasně stanovenými funkcemi nabízí v rámci zvukových nastavení vše, co budete opravdu potřebovat. Stačí sešlápnout přepínač a experimentovat se zvuky. Finská firma Mad Professor se od roku 2002 věnuje výrobě kytarových/baskytarových efektů a zesilovačů. Jejich ručně vyráběné krabičky jsou charakteristické výborným zpracováním a kvalitními použitými komponenty.

Více informací

Widara ABYLAX Black

...ač Přepínání signálu ze vstupu mezi dva výstupy nebo dvou vstupních signálů do jednoho výstupu, s možností regulace výstupního signálu. Možnost současného průchodu signálu oběma vstupy nebo výstupy. Průchod signálu kanálem A nebo B (aktivní cesta je indikována rozsvícením LED) nebo průchod signálu oběma kanály současně A + B (svítí obě LED). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara AYB Box Yellow

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B (aktivní cesta je indikována rozsvícením LED) nebo průchod signálu oběma kanály současně A + B (svítí obě LED). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara AYB Box Blue

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B (aktivní cesta je indikována rozsvícením LED) nebo průchod signálu oběma kanály současně A + B (svítí obě LED). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara AYB Box Red

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B (aktivní cesta je indikována rozsvícením LED) nebo průchod signálu oběma kanály současně A + B (svítí obě LED). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara ABLAX Black

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B s možností regulace výstupního signálu – aktivní cesta je indikována rozsvícením LED. Výhodou je „oboustranné“ použití: vstup (kytara) výstup A nebo B (jeden nebo druhý zesilovač) nebo vstup A nebo B (2 kytary) a jeden výstup (zesilovač). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara ABLAX White

Signálový přepínač Průchod signálu kanálem A nebo B s možností regulace výstupního signálu – aktivní cesta je indikována rozsvícením LED. Výhodou je „oboustranné“ použití: vstup (kytara) výstup A nebo B (jeden nebo druhý zesilovač) nebo vstup A nebo B (2 kytary) a jeden výstup (zesilovač). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara Dual Looper Changer Black

Signálový přepínač Rychlé přepínání mezi efektovýmí smyčkami + True Bypass.Přímý průchod signálu True Bypass Boxem nebo přepnutím switche rychlé přepínání mezi efektovými smyčkami – indikace rozsvícením LED. Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

Widara ABYLAX White

...ač Přepínání signálu ze vstupu mezi dva výstupy nebo dvou vstupních signálů do jednoho výstupu, s možností regulace výstupního signálu. Možnost současného průchodu signálu oběma vstupy nebo výstupy. Průchod signálu kanálem A nebo B (aktivní cesta je indikována rozsvícením LED) nebo průchod signálu oběma kanály současně A + B (svítí obě LED). Pasivní zařízení - plná funkčnost i bez baterie nebo externího napájení, které slouží pouze pro LED.

Více informací

EBS OctaBass

efekt pro baskytaru, octaver, tři frekvenční pásma, rozměry 70 x 115 x 35 mm, hmotnost 480 g, za příplatek síťový zdroj

Více informací

HUGO-Hugo Boss Kotníkové boty DRESS APP - Černá

HUGO-Hugo Boss Kotníkové boty DRESS APP Černá K dispozici v pánské velikosti. 40,42,43,44. Pánské > Boty > Kotníkové boty HUGO-Hugo Boss

Více informací

Mad Professor Electric Blue Chorus

... nastavení se zvuk nepropadne do bahna chaosu a čirého hluku, ale zůstává muzikální. Dalším plusem je schopnost efektu pracovat nejen s čistým zvukem, ale i se zkresleným, což vám většina chorus krabiček s takto uspokojivým výsledkem neumožní. Finská firma Mad Professor se od roku 2002 věnuje výrobě kytarových/baskytarových efektů a zesilovačů. Jejich ručně vyráběné krabičky jsou charakteristické výborným zpracováním a kvalitními použitými komponenty.

Více informací

Dunlop GCB95

efekt pro el. kytaru, Original Crybaby Wah Wah pedál

Více informací

Marshall JH-1 Jackhammer

efekt pro el. kytaru, Jackhammer, distortion

Více informací

Dunlop MXR M234 Analog Chorus

... bufferem. O napájení se stará 9 Voltová baterie nebo adaptér. K jeho nastavení použijete pět potenciometrů. Základní nastavení obstarávají Level, Rate a Depth – těmi určíte výstupní hlasitost, rychlost a hloubku modulace. Krom nich jsou zde ale i Low a High, které upravují ekvalizaci signálu, a tím pádem dost rozšiřují zvukové možnosti pedálu. Dunlop MXR Analog Chorus je tedy prvotřídní chorus, který nabízí snadné ovládání a široké zvukové možnosti.

Více informací

Boss ML-2

efekt pro el. kytaru, Metal Core, ultra-heavy distortion se se značně ostrým nástupem metalových riffů

Více informací

Roland JS-10 eBand

MP3/WAV přehrávač pro kytaristy, vstup pro SDHC kartu, změna tempa (bez změny ladění), eliminace kytarového či zpěvového partu z nahrávky, 2 vstupy: 1x kytarový/mikrofonní, 1x kytarový/mikrofonní/aux, 130 + 100 efektů, přes 350 smyček, interní 2.1 ozvučení včetně subbasu, vstup pro USB médium, v ceně síťový zdroj, SD karta a USB kabel

Více informací

Boss RC-202

looper, 2 stopy, XLR mikrofonní vstup s phantomovým napájením, 64 pamětí, spousty efektů, 17 rytmických doprovodů, vstup Aux, MIDI, USB, rozměry 239 x 175 x 55 mm, hmotnost 1 kg, vhodný pro beatbox

Více informací

Boss AD-2

předzesilovač pro akustickou kytaru, malé rozměry a intuitivní ovládání, notch filter pro redukci zpětné vazby, symetrický DI výstup, mute funkce, rozměry 73 x 129 x 59 mm, hmotnost 450 g, provoz na 9V baterii až 6 hodin

Více informací

Waldorf 2-pole

efekt pro el. kytaru nebo klávesy, analogový filtr (preamp - filter - overdrive), LFO, True Bypass

Více informací

Gallien-Krueger Plex Preamp

předzesilovač a DI box pro baskytaru, 2 kanály, 4-pásmový ekvalizér, kompresor, overdrive, zabudovaná ladička, v ceně síťový zdroj

Více informací

HUGO-Hugo Boss Kotníkové boty DRESS APPEAL ZIP BOOT - Černá

HUGO-Hugo Boss Kotníkové boty DRESS APPEAL ZIP BOOT Černá K dispozici v pánské velikosti. 42,43,40 1/2,41 1/2,43 1/2,44 1/2,39 1/2. Pánské > Boty > Kotníkové boty HUGO-Hugo Boss

Více informací

Electro Harmonix Small Stone

...o jde jednoduše – pro ovládání tohoto efektu stačí jen jeden potenciometr, který určuje, v jak moc rychle bude probíhat fázování, a jeden přepínač, který slouží ke změně barvy tónu pomocí zvýrazňování některých vyšších harmonických tónů Spuštění phaseru je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.

Více informací

Digitech JamMan Express XT

...ňuje vrstvení smyček, opravy chyb a díky možnosti propojení s loopery JamMan Solo XT nebo dalšími Express XT je možné synchronizovat jinak nezávislé smyčky. Podíváte-li se na samotný efekt, na jeho horní straně naleznete krom spínače jen tři LED diody signalizující, jestli se smyčka nahrává, přehrává nebo vrství a potenciometr nastavující hlasitost smyčky. Vstup i výstup je ve stereo provedení a k napájení je možné použít 9Voltovou baterii nebo adaptér.

Více informací

Podobné fráze: