Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  DVD a Blu-ray přehrávače  >  DVD přehrávače  >  Samsung DVD-D530

Samsung DVD-D530

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 052 Kč
Dostupnost: 23. 3. 2017
od 1 052 Kč
Porovnat 4 obchody
Celosvětově známá společnost Samsung se zabývá produkcí spotřební elektroniky. Její portfolio zahrnuje zejména LCD monitory, televize, digitální fotoaparáty, videokamery, mobilní telefony či bílou techniku. Nyní představuje svojí novinku v podobě DVD přehrávače DVD-D530. Velmi povedený DVD přehrávač DVD-D530 je cenově dostupný a přesto funkčně bohatý DVD přehrávač. Tento přehrávač zvládá, kromě ...

Všechny nabídky pro Samsung DVD-D530

Popis Samsung DVD-D530

Celosvětově známá společnost Samsung se zabývá produkcí spotřební elektroniky. Její portfolio zahrnuje zejména LCD monitory, televize, digitální fotoaparáty, videokamery, mobilní telefony či bílou techniku. Nyní představuje svojí novinku v podobě DVD přehrávače DVD-D530.
Velmi povedený DVD přehrávač DVD-D530 je cenově dostupný a přesto funkčně bohatý DVD přehrávač. Tento přehrávač zvládá, kromě přehrávání klasických DVD a podpory DVD+-R/RW, CD-R/RW i prohlížení JPG obrázků, přehrávání MP3 a WMA hudby a videa ve formátech MPEG4 i DivX. Kvalita zvuku a videa 12 bitů, 148 MHz a přehrávač disponuje funkcí Dolby Digital Surround Sound. Jistě také oceníte funkce jako pohyblivý zoom, EZ View nebo rodičovský zámek.
Výstup ze zařízení je možný prostřednictvím HDMI, SCART, komponentního a kompozitního videa. Audio lze připojit analogově s podporou dvou kanálů, nebo v digitální kvalitě pomocí koaxiálního připojení. Nechybí ani rozhraní USB (hosts).
Rozměry přehrávače jsou 360 x 42 x 207 mm. Spotřeba v běžném režimu je 11W.
Parametry
Podporovaná média: CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW
Formáty: DivX, JPEG, MP3, MPEG4, WMA
Typ přehrávače: Stolní
Konektory
HDMI: Ano
Vstupy/výstupy: Coaxial výstup, Component, Composite, SCART, USB
Rozměry
Barva: černá

Parametry Samsung DVD-D530

Výrobce Samsung
USB port Ano
HDMI výstup Ano
DivX Tyto přehrávače umožňují přehrát videa zpracovaná kodekem DivX, určeným k efektivní kompresi dat. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: