Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  DVD a Blu-ray přehrávače  >  DVD přehrávače  >  LG DP542H

LG DP542H

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 999 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
DVD přehrávač LG DP542H vdechne vaší kolekci DVD nový život. Připojte přehrávač k televizoru s vysokým rozlišením a využijte vestavěnou funkci převzorkování standardního videa na kvalitu blízkou 1080p. LG DP542H přehraje téměř libovolný disk a libovolné mediální zařízení, ať už DVD a CD disky nebo zařízení USB. Přehrávač je vybaven schopností převzorkování standardního videa na vysoké rozlišení 1...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LG DP542H

Popis LG DP542H

DVD přehrávač LG DP542H vdechne vaší kolekci DVD nový život. Připojte přehrávač k televizoru s vysokým rozlišením a využijte vestavěnou funkci převzorkování standardního videa na kvalitu blízkou 1080p.
LG DP542H přehraje téměř libovolný disk a libovolné mediální zařízení, ať už DVD a CD disky nebo zařízení USB. Přehrávač je vybaven schopností převzorkování standardního videa na vysoké rozlišení 1080p pro ostřejší, živější a křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v plném vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem.
Vestavěný dekodér systémů Dolby Digital a DTS zajistí zážitek z prostorového zvuku a ohromující přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamické reality. Zažijte nepřekonatelné pohodlí skvělých možností přehrávání médií na vašem velkoplošném televizoru.
Ze vstupů a výstupů nabízí přehrávač výstupní HDMI, vysokorychlostní rozhraní USB, kompozitní a komponentní video výstup, koaxiální audio výstup a analogový audio výstup.
Parametry
Podporovaná média: CD, DVD
Typ přehrávače: Stolní
Konektory
HDMI: Ano
USB: Ano
Vstupy/výstupy: Koax, Kompozit, RCA
Rozměry
Barva: černá
Formáty
Video komprese: DivX, MPEG4
Audio formáty: MP3, WMA

Parametry LG DP542H

Výrobce LG
USB port Ano
HDMI výstup Ano
DivX Tyto přehrávače umožňují přehrát videa zpracovaná kodekem DivX, určeným k efektivní kompresi dat. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: