Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Držáky mobilů  >  OEM Držák do auta

OEM Držák do auta

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Držák do auta univerzální bílý Rozměry pro uchycení telefonu: šířka: 55/88mm výška: 110mm

Doporučujeme

Všechny nabídky pro OEM Držák do auta

Popis OEM Držák do auta

Alfa-omega píše:

Držák do auta s přísavnou nohou, na míru vyrobený pro telefon Apple iPhone 6. Instalace držáku je rychlá a jednoduchá a silikonová přísavka zaručí pevné a bezpečné připevnění ke sklu automobilu. Díky speciální otočné hlavě je možné otáčet připevněným telefonem o 360°.

SOFTCOM.cz píše:

TEOE12
Esperanza EMH104 VULTURE držák do auta pro telefon (8,2x9x15,3)
Typ příslušenství pro GSM držák do auta
Kompatibilní telefony Všechny
Zařízení ve kterých je používaný Smartphone
Doplňující informace Univerzální
Barva Černá
Výška
108 mm
-138 mm
Šířka
45 mm
-70 mm
Čistá hmotnost 0,095 kg

DEPAG electronics píše:

Popis produktu Výrobce: Esperanza Třída produktu: Příslušenství pro telefony GSM Typ příslušenství pro GSM: držák do auta Kompatibilní telefony: Všechny Zařízení ve kterých je používaný: Smartphone Barva: černá Maximální rozměr telefonu: výška: 108-138 mm; šířka: 45-70 mm (3,3 "-4,8" v závislosti na modelu) Čistá hmotnost: 0,095 kg Rukojeť lze namontovat na jakýkoliv povrch, jako je například přední sklo auta. Lze otáčet o 360º smartphone a nastavit do libovolné polohy a úhlu.

DATART.cz píše:

Podložka vyrobená speciálně pro použití v interiéru automobilu. Extra přilnavý povrch zajišťuje fixaxi drobných předmětů na svém místě. I v těch nejostřejších zatáčkách a při vysokých rychlostech či prudkém brzdění předměty pevně drží na svých místech. Pro uchycení předmětů není použito žádného lepidla či magnetických prvků. Snadné použití - podložku pouze položíte na palubní desku automobilu. Snadné čištění - stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

MADER computer píše:

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Příslušenství pro PC tablety; Druh produktu: Stolní držák; Doplňující informace: Modern design will satisfy even the most demanding user tablet., The high quality of workmanship guarantees security for your device., The handle is adjustable arm spacing and the ability to set at a right angle, so that we can customize it to your needs.; Barva: Černá ; Další informace: Description

Amio.cz píše:

Univerzální držák pro tablety 7-10'' do auta 2v1
Možnost uchycení na čelní sklo přísavkou nebo je možné držák požít k uchycení na opěrku hlavy.

Parametry OEM Držák do auta

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: