Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Doplňky stravy  >  Walmark Guarana 800mg (100 tablet)

Walmark Guarana 800mg (100 tablet)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Guarana byla po staletí byla používána jako elixír života pro posílení imunity. Guarana pomáhá podporovat bdělost a udržovat fyzickou a psychickou aktivitu. Potlačuje únavu a pomáhá udržovat schopnost koncentrace.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Walmark Guarana 800mg (100 tablet)

Popis Walmark Guarana 800mg (100 tablet)

Eshop Dr.Max píše:

Walmark Guarana 800mg je doplněk stravy z vysoce kvalitního extraktu ze semen guarany. Guarana (Paullinia cupana) je liánovitá rostlina, která pochází z tropických pralesů Amazonie a po staletí byla používána jako elixír života pro posílení imunity. Hlavní účinnou složkou je kofein. Guarana Podporuje fyzickou a psychickou vitalitu Podporuje normální mentální výkonnost a snižuje únavu Přispívá k lepšímu metabolismu tuků a tím pomáhá při kontrole tělesné hmotnosti Pomáhá podporovat imunitní systém Jak užívat Walmark Guarana 800mg: 2-4 tablety denně, před snídaní nebo jiným jídlem. Složení: Guarana (extrakt ze semen min. 8:1, standardizováno na obsah kofeinu min. 10 mg v 1 tbl.) 800 mg v jedné tabletě. Upozornění: Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící. Není určen pro děti. Doplňky stravy nejsou u

Klub zdraví Walmark píše:

Guarana je liánovitá rostlina, která pochází z tropických pralesů Amazonie a po staletí byla používána jako elixír života pro posílení imunity. Díky přirozeně vysokému množství kofeinu se guarana stala populárním energetickým doplňkem.

Lekaron.cz píše:

Walmark Guarana 800mg 100 tablet
Doplněk stravy vhodný při únavě a nedostatku vitality. Guarana udržuje bdělost a navíc přispívá k lepšímu metabolizmu tuků, tím pomáhá redukovat hmotnost. V Guaraně je obsažený kofein, užívání se proto nedoporučuje dětem, těhotným a kojícím ženám.
Doporučené dávkování jsou 2-4 tablety denně nejlépe ráno se snídaní.
1 tableta obsahuje 800mg Guarany, obsah kofeinu v 1 tabletě je minimálně 10mg.

Parametry Walmark Guarana 800mg (100 tablet)

Výrobce Walmark

Podobné produkty

Podobné fráze: