Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Doplňky pro psy  >  BEAPHAR Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml

BEAPHAR Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Velmi účinný neutralizér zápachu zůstávajícího po psech a kočkách v rozprašovači. Použití: aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa, nezanechává skvrny a nepoškozuje látky ani jejich barevný odstín. Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml (244-13050) * Typ výrobku: Spreje, odpuzovače

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BEAPHAR Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml

Popis BEAPHAR Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Beaphar odstraňovač zápachu Beau-Beau 400 ml od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PLA24413050 - Druh péče: Kosmetika Beaphar Odstraňovač zápachu pohlcuje nepříjemné pachy způsobené zvířaty (typický psí zápach, zápach z výkalů, atd.). Obsahuje bakterie, které pohlcují nepříjemně zapáchající enzymy a provoní ošetřované místo. Použití: Aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa,...

KASA.cz píše:

Beaphar Odstraňovač zápachu pohlcuje nepříjemné pachy způsobené zvířaty (typický psí zápach, zápach z výkalů, atd.).
Obsahuje bakterie, které pohlcují nepříjemně zapáchající enzymy a provoní ošetřované místo.
Použití:
Aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa, nezanechává skvrny a nepoškozuje látky ani jejich barevný odstín.

PETHOME.cz píše:

Velmi účinný neutralizér zápachu zůstávajícího po psech a kočkách v rozprašovači. Působí na základě užitečných mikroorganismů, které se aktivují při styku s nečistotou. Vhodné na skvrny od moči, výkalů ale také skvrny od kávy, červeného vína, krve, trávy atd.Použití: aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa, nezanechává skvrny a nepoškozuje látky ani jejich barevný odstín.

Frodex-krmiva a chovatelské potřeby píše:

Velmi účinný neutralizér zápachu zůstávajícího po psech a kočkách a dalších domácích zvířatech v rozprašovači. Aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa. Nezanechává skvrny a nepoškozuje látky ani jejich barevný odstín. Působí na základě užitečných mikroorganismů, zápach je odstraněn a ne jen překryt. Lze použít na látky, koberce, proutěné koše, kočičí toalety, kočičí odpočívadla atd.

eoshop.cz píše:

Velmi účinný neutralizér zápachu zůstávajícího po psech a kočkách v rozprašovači. Beaphar odstraňovač zápachu začne pracovat okamžitě při kontaktu s nepříjemným pachem. Bakterie jsou aktivovány a začnou pracovat na zápachu který pohltí. Použití: aplikuje se na znečištěná a zapáchající místa, nezanechává skvrny a nepoškozuje látky ani jejich barevný odstín.

SUPERZOO.cz píše:

Beaphar deodorizer. Beaphar odstraňovač zápachu výživa přátelské bakterie nebo mikroorganismy jako aktivní ingredience. Beaphar odstraňovač zápachu začne pracovat okamžitě při kontaktu s nepříjemným pachem. Bakterie jsou aktivovány a začnou pracovat na zápachu který pohltí. Instrukce: Před použitím důkladně protřepat. Použijte deodorizer pokud to je nezbytné. Nepoškozuje barvené tkaniny či kobercová vlákna. Uchovávejte z dosahu děti. V případě zasaženi oči je vypláchnete velkým množstvím pitné vody.

Parametry BEAPHAR Odstraňovač zápachu Beau-Beau 400ml

Výrobce Beaphar

Podobné produkty

Podobné fráze: