Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Hračky na zahradu  >  Domečky  >  Marian Plast Zahradní domek

Marian Plast Zahradní domek

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 199 Kč
Porovnat 6 obchodů
Kvalitní domeček pro děti na zahradu s veselým motivem zviřátek. Snadná montáž

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Marian Plast Zahradní domek

Popis Marian Plast Zahradní domek

KASA.cz píše:

Plastový domeček na zahradu, 111 cm vysoký, vyroben z kvalitního plastu, barevně i tvarově stálý. Se svěží zelenou střechou bude vaší zahradě slušet!
Kvalitní zpracování firmy Marian Plast, jejichž výrobky jsou odolné, barevně stálé a velmi bezpečné.

Patro.cz píše:

Doporučený věk: od 2 let
Určeno do: exteriér
Určení: univerzální
Materiál: plast
Plastový domeček na zahradu, 111 cm vysoký, vyroben z kvalitního plastu, barevně i tvarově stálý. Se svěží zelenou střechou bude vaší zahradě slušet!
Kvalitní zpracování

MALL.CZ píše:

Zahradní domeček pro nejmenší s otevíratelnými dvířky a okny v novém barevném provedení. Domek dílna bude sídlem vašeho malého kutila. Dodáváno včetně příslušenství. Vhodný doplněk na zahradu nebo do dětského pokoje.

www.eleshop.cz píše:

Doporučený věk: od 2 let Určeno do: exteriér Určení: univerzální Materiál: plast Plastový domeček na zahradu, 111 cm vysoký, vyroben z kvalitního plastu, barevně i tvarově stálý. Se svěží zelenou střechou bude vaší zahradě slušet! Kvalitní zpracování firmy Marian Plast, jejichž výrobky jsou odolné, barevně stálé a velmi bezpečné. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 13.000 Výška (cm): 111.00 Šířka (cm): 101.00 Hloubka (cm): 105.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 14.400 Výška (cm): 93.00 Šířka (cm): 23.00 Hloubka (cm): 108.00 EAN: 7290100906675 Záruční doba: 24 měsíců Plastový domeček na zahradu, vyroben z kvalitního plastu, barevně i tvarově stálý.

Parametry Marian Plast Zahradní domek

Výrobce Marian Plast

Podobné produkty

Podobné fráze: