Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Dětské autosedačky  >  Römer KIDFIX SICT

Römer KIDFIX SICT

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 190 Kč
Porovnat 6 obchodů
Römer Kidfix Sict 2013, ještě více bezpečí pro vaše děti s autosedačkou Kidfix Sict Výborné hodnocení v testu bezpečnosti. Autosedačka KidFix splňuje normu ECE R 44/04 pro skupiny 2 a 3. Určeno pro váhu dítěte 15-36 kg (cca 3-12 let, 95-150 cm výška). Novinka Römer, ještě více bezpečí pro Vaše dítě! SICT = Side Impact Cushio Technology, více ochrany při bočním nárazu. Vítěz "Innovation Award" na ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Römer KIDFIX SICT

Popis Römer KIDFIX SICT

Trendy baby píše:

Letní potah pro autosedačku Römer KIDFIX SL nebo KIDFIX
SL SICT
je zhotoven z froté a mezi jeho přednosti patří především dobrá
prodyšnost, což přichází vhod hlavně během horkých letních dnů, kdy se
při dlouhé jízdě v autě děťátko snadněji zapotí.
Potah lze lehce sejmout a vyprat.
Letní potah je vyroben z 80 % bavlny a 20 % polyesteru a lze prát při
teplotě 60 °C.

Alza.cz píše:

Autosedačka pro děti 15-36 kg, boční ochrana SICT, nastavitelná opěrka hlavy, s upevňovacími body ISOFIX
Tato autosedačka se vám bude opravdu líbit, a to nejen díky její praktické černé barvě. Je to opravdová šampionka. Na naší i německé straně hranic zvítězila v  bezpečnostních testech nezávislých organizací dTest a Stiftung Warentest. Vítězné vavříny získala díky snadné instalaci, pevné konstrukci a prověřeným bezpečnostním prvkům. Polohovatelné opěradlo zad se směrem nahoru rozšiřuje, takže dítě bude mít v sedačce po celou dobu jejího používání stále dost místa. Měkkou opěrku hlavy je možné přizpůsobit výšce dítěte, nabízí se až 11 výškových pozic, což vám umožní bezpečnostní pás vést vždy správně, ve výši ramen přes klíční kost. Přednosti autosedačky Römer KIDFIX SL...

KASA.cz píše:

Bezpečná a pohodlná autosedačka KIDFIX SL SICT pro starší děti je vybavena systémem Römer ISOFIT a flexibilní boční ochranou SICT, kterou můžete jednoduše přemístit na tu stranu, která je nejblíže dveřím.
Výškově nastavitelná hlavová opěrka a vodicí prvky umožňují sedačce růst s vaším dítětem a zároveň drží bezpečnostní pás automobilu ve správné pozici přes ramena dítěte.
Pohodlně a snadno se používá a splní veškeré potřeby vaší rodiny, ať již jde o přenášení mezi automobily nebo o pohodlí ostatních cestujících.
Autosedačka KIDFIX SL SICT vám nabízí bezpečí, které od značky RÖMER očekáváte.
Stoprocentně bezpečná a maximálně jednoduchá.
Popis:
Pro váhovou kategorii od 15 kg do 36 kg
Upravitelná boční ochrana SICT – ochranný prvek proti bočnímu nárazu je nyní flexibilní a můžete jej přemístit na tu stranu, která je nejblíže dveřím. Umožnuje snadné použití v různých automobilech a také poskytuje více prostoru spolucestujícím.
Systém ISOFIT umožňuje přímé spojení s kotevními body ISOFIX vozidla
Vodicí prvky pro intuitivní umístění pásů zajišťují správnou pozici 3bodového bezpečnostního pásu
Hluboké, měkce polstrované bočnice zajišťují optimální ochranu dítěte proti bočnímu nárazu v rámci celé sedačky
Opěradlo ve tvaru V se dokonale přizpůsobí vývoji vašeho dítěte
Výškově nastavitelná hlavová opěrka
Měkce polstrovaný omyvatelný potah udržuje dítě v sedačce v pohodlí a lze jej snadno sejmout pro vyprání
Vyrobeno v Německu
Splňuje bezpečnostní normy ECE R 44/04
Co znamená SL v názvu?
Modely s technologií ISOFIT jsou vybaveny jednoduchým systémem Soft Latch (čeká na udělení patentu), který ještě usnadňuje jejich upevnění ke kotevním bodům ISOFIX v některých vozech.
Sedačky jsou velice lehké, a proto je lze opravdu snadno přesouvat z jednoho rodinného vozu do druhého.
V čem se liší sedačky ISOFIX a ISOFIT?
ISOFIX a ISOFIT jsou dětské autosedačky, j...

Proděti.cz píše:

Dětská autosedačka Römer KIDFIX XP umístitelná po směru jízdy je určená pro děti od 15 do 36 kg (zhruba 4 – 12 let věku dítěte). Autosedačka Römer KIDFIX XP vychází z modelu KIDFIX SICT, který získal ocenění vítěz testu Stiftung Warenest 2013. Spadá pod normuEU: ECE R 44/04. Sezení v autosedačce Römer KIDFIX XP je prostorné a pohodlné. Měkce polstrovaný potah je velice hebký a zajistívašemu dítěti pohodlí. Na údržbu je sedačka Römer KIDFIX XP nenáročná, potah lze jednoduše sejmout a vyprat.
Technologie XP-PAD zajišťující bezpečí vašich dětí
Römer KIDFIX XP nemá vlastní pásy, sedačku i vaše dítě zabezpečíte tříbodovým bezpečnostním pásem vašeho vozidla. Je vybavena technologií XP-PAD zajišťující bezpečné připoutání vašeho dítěte. V případě čelního nárazu odvádí až o 30 % více energie z oblasti krku děťátka, na rozdíl při použití pouze pásu pro dospělé. Funkce XP-PAD chrání oblast brady a krku vašich nejmenších především v případě čelního nárazu. Proti bočnímu nárazu vaše dítko autosedačka Römer KIDFIX XP zajistí ochranu pomocí svých hlubokých bočnic.
Snadné upevňování bezpečnostního pásu
Namáháte se vždy při upevňování vašeho dítěte bezpečnostními pásy, nemůžete tam pohodlně dostat a už vůbec ne vidět? S tímto je se sedačkou Römer KIDFIX XP konec. Má intuitivně umístěné vodící prvky pro maximální bezpečí dítěte, zajišťující ideální pozici a omezující možnost chybného připoutání dítěte. Oproti starším modelům autosedaček u Römer KIDFIX XP chybí podpěrka rukou, která byla dětmi nevyužívána. Díky její absenci nyní zapnete bezpečnostní pás ještě snadněji. Autosedačka Römer KIDFIX XP umožňuje oproti starším modelům jednodušší manipulaci i v případě, že v autě převážíte více dětí a autosedaček naráz.
Autosedačka která roste s vašimi dětmi
Díky výškově nastavitelným vodícím prvkům i opěrce hlavy poroste autosedačka Römer KIDFIX XP s vaším dítětem. Polohovatelná opěrka hlavy ve tvaru písmene V se dokonale přizpůsobí vývoji vašeho dítěte. ...

Parametry Römer KIDFIX SICT

Výrobce Römer
Max. hmotnost dítěte 36kg

Podobné produkty

Podobné fráze: