Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Dětské autosedačky  >  Cybex Pallas 2017

Cybex Pallas 2017

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 989 Kč
Porovnat 4 obchody
Popis produktu Autosedačka Cybex Pallas 2017 Gray Rabbit Pro děti váhy 9 - 36 kg, od cca 9 měsíců až do 12 let. Pallas je jednou s nejlépe hodnocených autosedaček. Autosedačka s bezpečnostním pultem Pallas byla německým Autobild.de oceněna známkou "velmi dobré". Autosedačku Pallas lze používat více než 11 let. Ve skupině I je autosedačka vybavena revolučním nastavitelným bezpečnostním...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Cybex Pallas 2017

Popis Cybex Pallas 2017

Popis produktu
Autosedačka Cybex Pallas 2017 Gray Rabbit
Pro děti váhy 9 - 36 kg, od cca 9 měsíců až do 12 let. Pallas je jednou s nejlépe hodnocených autosedaček.
Autosedačka s bezpečnostním pultem Pallas byla německým Autobild.de oceněna známkou "velmi dobré".
Autosedačku Pallas lze používat více než 11 let. Ve skupině I je autosedačka vybavena revolučním nastavitelným bezpečnostním pultem, podobající se nafouknutému airbagu. Síla nárazu je přenášena přes celou plochu bezpečnostního pultu a redukována jeho náraz pohlcujícími materiály. Pro děti od cca. 3 let lze autosedačku jednoduše přeměnit na autosedačku skupiny II/III.
Nastavitelný bezpečnostní pult - bezpečnost bez omezení
Snižuje riziko vážných zranění krku bez omezení dítěte (patentováno). Síla čelního nárazu je přenášena přes bezpečnostní pult a absorbována pomocí jeho náraz pohlcujících materiálů. Tento systém se podobá nafouknutému airbagu a v případě nehody napomáhá výrazně redukovat sílu nárazu. Bezpečnostní pás vozidla neublíží dítěti, zatímco jeho citlivá hlava, krk, ramena a vnitřní orgány jsou chráněny. Nově navržený nastavitelný bezpečnostní pult (patentováno) lze přizpůsobit pro co největší pohodlí dítěte. Pult navíc poskytuje více svobody pohybu pro horní část těla a ve srovnání s běžným 5-bodovým systémem pásů poskytuje maximum bezpečí, především v případě čelního nárazu.
L.S.P. System - Lineární ochrana při bočním nárazu
L.S.P. při bočním nárazu poskytuje více bezpečí. Systematicky absorbuje sílu bočního nárazu v lineární sérii reakcí využívajících ramenní a hlavové protektory. Ve stejný moment je kinetická energie těla, způsobená nárazem, absorbována ve velmi brzké fázi a hlava dítěte je aktivně vedena do bezpečné pozice.
Komfortní polohovací funkce
Zajišťuje uvolněnou a klidnou cestu. Ve Skupině I je autosedačka Pallas vybavena funkcí jednoduše ovladatelného polohování, nastavitelného pouze jednou rukou zepředu sedačky. < /...

Parametry Cybex Pallas 2017

Výrobce Cybex

Podobné produkty

Podobné fráze: