Kde jsem: Katalog > Datový kabel Samsung EP-DG925UWE microUSB bílý (bulk)

Datový kabel Samsung EP-DG925UWE microUSB bílý (bulk)

Obrázek není k dispozici
Koupit za 99 Kč
Dostupnost: Skladem
99 Kč
Datový kabel Samsung EP-DG925UWE pro mobilní telefony Samsung Galaxy S6, S6 Edge s konektorem microUSB dokáže přenášet data z mobilních zařízení do počítače a lze také použít k nabíjení telefonu. Tento originální datový kabel EP-DG925UWE pro Samsung Galaxy S6, S6 Edge umožňuje standardní přenos dat, protože je kompatibilní s technologií USB. Kabel slouží k propojení mobilních zařízení (mobilní t...

Doporučujeme

Popis Datový kabel Samsung EP-DG925UWE microUSB bílý (bulk)

Datový kabel Samsung EP-DG925UWE pro mobilní telefony Samsung Galaxy S6, S6 Edge s konektorem microUSB dokáže přenášet data z mobilních zařízení do počítače a lze také použít k nabíjení telefonu.
Tento originální datový kabel EP-DG925UWE pro Samsung Galaxy S6, S6 Edge umožňuje standardní přenos dat, protože je kompatibilní s technologií USB. Kabel slouží k propojení mobilních zařízení (mobilní telefon nebo tablet) s počítačem. Pokud máte vybitý telefon, lze tímto kabelem nabíjet váš telefon přímo z počítače nebo s adaptérem lze napájet rovnou ze sítě.
Kompatibilita: telefony s konektorem micro USB - Samsung Galaxy S6, S6 Edge
Datový kabel EP-DG925UWE microUSB (Samsung Galaxy S6, S6 Edge) od firmy Samsung rychle a snadno propojí váš telefon s počítačem.
Vlastnosti:

Podobné fráze: