Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Cyklistika  >  Cyklistické příslušenství  >  Cyklistické tachometry  >  SIGMA BC 16.12

SIGMA BC 16.12

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Cyklocomputer BC 16.12 je profík mezi drátovými tachometry. Jedná se o cyklocomputer z řady TopLine a lze jej používat na dvou různých kolech. Jednotlivá kola cyklocomputer rozpozná automaticky. Manipulace s cyklocomputerem je velice jednoduchá, snadno se připne, jednoduše nastaví, ovládá se velmi intuitivně díky textovému displeji. Funkce jízdního kola: Aktuální rychlost Průměrná rychlost Po...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro SIGMA BC 16.12

Popis SIGMA BC 16.12

KASA.cz píše:

Cyklopočítač Sigma BC 16.12 - černá
Vydařený cyklopočítač, s kterým zjistíte nejenom rychlostní a vzdálenostní údaje ze svých sportovních aktivit. Umožňuje sledovat aktuální teplotu, má stopky a odpočet. Rozšiřitelný o vysílač frekvence šlapání, nekompatibilní s vysílačem rychlosti STS.
Cyklopočítač komunikuje 7 jazyky, obsahuje funkci automatického spuštění/zastavení a je voděodolný. Má podsvícený displej i ukazatel stavu baterie. Při používání přístroje jednu hodinu denně, by měla baterie vydržet přibližně 1,5 roku.
Tento cyklopočítač umožňuje nastavit 2 rozměry jízdních kol s tím, že druhé kolo rozpoznává automaticky. Podmínkou ale je použití druhého vysílače rychlosti.
Praktickou funkcí, kterou obsahuje celá řada cyklopočítačů Sigma BC, je servisní interval. Ten oznamuje, kdy už je dosáhnutý doporučený počet ujetých kilometrů pro další prohlídku vašeho kola v servise.
Přístroj umožňuje přepínat mezi režimy km/h a míle/h. S přepnutím kilometrů na míle se automaticky změní formát trasy z "km" na "mi" (míle), teplota z "°C“ na "°F“. Čas přejde z 24hodinového režimu na 12hodinový, výškoměr se přepne z "m“ na "ft“ (stopy) a hmotnost z "kg“ na "lb" (libry).
Sigma BC 16.12 lze propojit s počítačem, je však třeba dokoupit dokovací stanici. Pomocí software Sigma Data Center pak můžete provést shrnutí všech naměřených hodnot a výsledné statistiky vytisknout. Program dále nabízí funkci poznámky a managera synchronizace.
Funkce:
rychlost
průměrná rychlost
maximální rychlost
denní trasa
celkové kilometry
denní doba jízdy
celková doba jízdy
čas
automatické i manuální spuštění/zastavení
porovnávání okamžité a průměrné rychlosti
teploměr
Obsah balení:
cyklopočítač Sigma BC 16.12
držák na kolo s příslušenstvím
český návod k použití...

Hupnakolo.cz píše:

SIGMA computer BC 16.12 -  
Profesionální cyklocomputer, drátový přenos s 16 funkcemi pro jedno nebo dvě kola, možnost připojení snímače kadence a připojení k PC.
 
Obecné funkce
Celý text v sedmi jazycích
2 nastavitelné velikosti kol
Automatické rozpoznání druhého kola
Funkce zálohování (ukládání na čip)
Indikátor vybité baterie
Podsvícení
Automatický start/stop
Vodotěsný
USFB kompatibilní
Nastavitelný servisní interval pomocí UFSB
Cyklo funkce
Aktuální rychlost
Průměrná rychlost
Porovnání průměrné/aktuální rychlosti
Maximální rachlost
Ujetá vzdálenost
Celková vzdálenost kolo 1/2/1+2
Časové funkce
Celkový čas
Celkový čas kolo1/2/1+2
Samostatná časová sekce
Hodiny
Odpočítávání
Stopky
Funkce kadence
Aktuální kadence (volitelné)
Průměrná kadence(volitetné)
Teplotní funkce
Aktuální teplota
 
Návod k obsluze ke stažení ZDE!
 
* snímač kadence není součásti balení

alemat.cz píše:

SIGMA BC 16.12Profesionál mezi počítačiBC 16.12 má širokou škálu funkcí jízdního kola a času. Umožňuje měření frekvence šlapání (po dokoupení snímače) a možnost používání pro dvě jízdní kola.Funkce jízdního kolaAktuální rychlost Průměrná rychlost Maximální rychlost Porovnání mezi aktuální a průměrnou rychlostíDenní trasaDoba jízdy Celková doba jízdy Celkové kilometryHodinyStopkyČasovač - odpočítáváníTeplotaPočítadlo jednotlivých jízd a úseků s manuálním zastavením/spuštěnímPočítadlo jednotlivých časových úseků s manuálním zastavením/spuštěnímVlastnostiNastavitelný servisní interval (u prodejce)Výběr jazyka: DE-EN-FR-IT-ES-NL-PL Datová komunikace prostřednictvím dokovací stanice Topline 2012Nastavení pro dvě kolaAutomatické spuštění /zastaveníOsvětlení displeje Upozornění na vybitou baterii computeru Nastavitelný kontrastPřepínání mezi režimy km/h / míle/Voděodolnost podle IPX8 Nastavení pro dvě kolaMáte více než jedno kolo? Do počítače mohou být nastaveny až 2 různá kola, s měřením jízdních dat pro každé kolo zvlášť. Pro přepnutí zvolte v menu nastavení „kolo 1“ nebo „kolo 2“.Zobrazení teplotyBC 16.12 má teploměr pro zobrazení aktuální teploty.Archivace dat při výměně baterieDíky integrovanému paměťovému čipu v počítači, jsou všechny celkové hodnoty a nastavení trvale uloženy v počítači. Po výměně baterie tedy stačí pouze nastavit hodiny.Upozornění na vybitou baterii počítače Počítač má indikátor stavu baterie. Úroveň nabití baterie počítače je kontrolováno v pravidelných intervalech. Je-li nízký stav baterie, včasné varování se zobrazí na displeji.Servisní interval - funkce připomenutíDíky funkci servisního intervalu se zobrazí na displeji upozornění dát své kolo ke kontrole po ujetí určitého počtu km. Servisní interval může nastavit prodejce – nastavuje požadovaný počet kilometrů pomocí Sigma Fast Setting boxu. Přístroj je dodáván s vypnutou funkcí „servisní interval“.Porovnání mezi aktuální a průměrnou rychlostíPorovnání aktuální a průměrné rychlosti prob...

eoshop.cz píše:

Funkce jízdního kola:- Aktuální rychlost- Průměrná rychlost- Porovnání aktuální a průměrné rychlosti- Maximální rychlost- Ujetá vzdálenost- Celková vzdálenost pro kolo 1/2/1+2 (není zobrazen při jízdě)- Samostatné počítadlo vzdálenosti s ručním stop / startFunkce času:- Doba jízdy- Celková doba jízdy pro kolo 1/2/1+2 (není zobrazen při jízdě)- Samostatné počítadlo času s ručním stop / start- Hodiny- Odpočítávání- StopkyVšeobecné funkce:- 7 nastavitelných jazyků- 2 nastavitelné obvody kol- Automatické rozpoznání druhého kola- Funkce zálohování prostřednictvím paměťového čipu- Indikátor slabé baterie (přijímače/ vysílače)- Podsvícení- Automatické spuštění a zastavení- Voděodolný- Montáž bez nářadí- Kompatibilní s USB (nutno dokoupit dokovací stanici)- Servisní interval nastavitelný přes USB- Pro zpracování statistických hodnot nutno dokoupit program Sigma Data Center na oficiálních stránkách značky SigmaFunkce kadence:- Aktuální kadence (nutno dokoupit Kadence kit)- Průměrná kadence (nutno dokoupit Kadence kit)

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Profi z řady TOPLINE 2012. Jedno jestli s jedním nebo dvěma koly, BC 16,12 má rozsáhlé funkce kola a času a nabízí možnost měření tempa. Stopky / odpočítávání·Ujetá vzdálenost, kilometry a čas s ručním zapnutím/vypnutím BC 16,12 (vč. baterie CR2032)·SR512 držák · Sada magnetů · O-kroužky (Ø 32 mm, 42 mm)

Newbike.cz píše:

16 fcí, bezdrátový digitální přenos, indikace stavu baterie, propojitelný s PC, podsvícený display, dva nastavitelné obvody, okamžitá/průměrná/maximální rychlost, denní/celkové km, měření úseků, denní/celkový čas jízdy, stopky, hodiny, teploměr.

Parametry SIGMA BC 16.12

Výrobce Sigma

Podobné produkty

Podobné fráze: