Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Čtečky elektronických knih  >  Bookeen Cybook Ocea

Bookeen Cybook Ocean

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Cybook Ocean je nejtenčí čtečka na světě s velkým displejem. 8“ E-Ink displej pro zobrazení větší stránky. Tato čtečka byla navržena pro optimální komfort při čtení: velký displej s technologií „edge to egde“, rovnoměrné osvětlení, nové rozhraní a bezkonkurenčně ostrý text. Větší obrazovka pro větší zážitek ze čtení Cybook Ocean se svou velkou obrazovkou přináší nádherný prostor ke čte...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bookeen Cybook Ocean

Popis Bookeen Cybook Ocean

Cybook Ocean je nejtenčí čtečka na světě s velkým displejem.

8“ E-Ink displej pro zobrazení větší stránky. Tato čtečka byla navržena pro optimální komfort při čtení: velký displej s technologií „edge to egde“, rovnoměrné osvětlení, nové rozhraní a bezkonkurenčně ostrý text.

Větší obrazovka pro větší zážitek ze čtení
Cybook Ocean se svou velkou obrazovkou přináší nádherný prostor ke čtení. Plocha displeje nabízí o 79% více prostoru pro text než je tomu u standardních 6“ čteček elektronických knih. Více textu, delší řádky, méně stránek k otáčení – Cybook Ocean nabízí naprosto nový zážitek ze čtení.
Čtěte kdekoli chcete a při jakémkoli světle. Kvalitní 8“ displej nabízí perfektní zobrazení.
Čistý a jednoduchý design
Vývoj nejtenčí čtečky na světě si vyžádal 2 roky vývoje, aby se podařilo optimalizovat všechny parametry při zachování velké plochy a maximální přenositelnosti. Cybook Ocean vyniká použitými materiály jako jsou sklo a hliník tak i elegantním designen navrženým v Paříži. Je tenký a lehký – všechno co jste kdy požadovali od čtečky! Tloušťka pouhých 7mm! Váha 300g. To jsou skvělé parametry pro držení ve Vaší ruce a čtení v jakékoli pozici.

Dokonale plochá obrazovka
Díky dokonale ploché obrazovce Vás již nic nebude rozptylovat od čtení. Obrazovka je multi-dotyková s antireflexní úpravou. Navíc obrazovka navozuje pocit skutečného listu papíru.

Inovovaná technologie osvětlení
Cybook Ocean disponuje unikátní technologií LED osvětlení. Je bělejší a více stejnoměrná. Světlo je zaměřeno na text a nikoli do očí čtenáře. Díky technologii Frontlight můžete číst ve tmě bez rozsvěcení světel a aniž budete rušit svého partnera. Navíc bez namáhání Vašich očí. Můžete číst ve dne v noci s obrovským komfortem – je to velmi návykové!

Nové přehledné a intuitivní rozhraní
Rozhraní čtečky je elegantní a čisté, díky tomu je ovládání velmi snadné. Ergonomický design byl...

Parametry Bookeen Cybook Ocean

Výrobce Bookeen
Kapacita baterie 2100mAh
Hmotnost 300g
Vnitřní pamět 4096MB
Wi-Fi Ano
Rozlišení 1024 x 758
Dotykový Ano
Typ Displeje LCD-klasický displej jako bývá na mobilech, tabletech. Vhodný i pro přehrávání videí.
E-ink-elektronický inkoust. Speciální technologie, která spotřebovává energii jen při vykreslování nových stránek. Při čtení se oči neunaví tak rychle, jako z LCD.
E-ink
Úhlopříčka displeje Parametr udává velikost úhlopříčky displeje v palcích. 1" (palec) = 2.54 cm. 8"

Podobné produkty

Podobné fráze: