Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Cizojazyčné knihy  >  Direkt 1 (2CD)

Direkt 1 (2CD)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
2 CD k učebnici Direkt obsahují: Všechny poslechové texty k závěrečným testům v metodické příručce pro učitele. Cca 130 minut náhravek rodilými mluvčími.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Direkt 1 (2CD)

Popis Direkt 1 (2CD)

Levneucebnice.cz píše:

Učebnice k tomuto CD zohledňuje požadavky nové maturity - 2. vydání
Třídílná učebnice němčiny Direkt je určena studentům od 15 let.
Obsahuje úrovně od začátečníků po B1. Učebnice je koncipována s
ohledem na kritéria Evropského referenčního rámce pro jazyky a
katalog požadavků k maturitní zkoušce z německého jazyka. Učebnice
klade stejný důraz na všechny jazykové dovednosti - čtení, psaní,
poslech a mluvení. Učebnice je určena mladým lidem a tomu odpovídá
i její zaměření. V knize tak najdete moderní témata a situace,
které jsou mladým lidem blízké. Dozvíte se také o historii a
reáliích zemí Evropy. Každý díl učebnice je postaven tak, aby
odpovídal jednomu školnímu roku při výuce 2 - 3 hodin týdně.
Učebnice má schvalovací doložku MŠMT ČR.

KNIHCENTRUM.CZ píše:

, Direkt neu 1 učebnice s pracovním sešitem a 2CD
Direkt NEU vychází z původního vydání, studenti naleznou od prvního dílu cílenou přípravu na novou maturitu a budou rovnoměrně rozvíjet v rozmanitých cvičeních všechny jazykové dovednosti. Zároveň však přepracované vydání vychází z požadavků vyučujících němčiny a jejich studentů, které jsme získali na seminářích, z dotazníků a při osobním nebo emailovém kontaktu. Respektuje požadavky současného českého studenta a vyučujícího, který chce zvládnout požadavky nové maturity a referenčního rámce, zároveň však vychází z individuálního přístupu k českému středoškolskému studentovi.
Kromě důrazu na komunikaci, který patří k výhodám učebnice, nabídne nové vydání i systematicky zpracovanou gramatiku. Gramatika byla upravena tak, aby odpovídala potřebám českého studenta – je představena v komplexnějších celcích (např. jednotné a množné číslo najednou, předložky s konkrétním pádem pohromadě apod.) Na konci knihy je zařazen souhrnný přehled probrané gramatiky v tabulkách. Vedle závěrečného přehledu Blitz Grammatik se objeví nová strana s cvičeními na každý probraný gramatický jev. Lekci nového direktu uzavírá strana Jetzt bist du dran!, projekt, při kterém studenti využijí probranou látku v praxi při vyhledávání dalších informací na internetu, zapojí znalosti z jiných předmětů apod. Samozřejmě tyto dvě nové strany – gramatická cvičení a projekt – mohou a nemusí učitelé při výuce využít a mohou se k nim kdykoli vracet.

Nový direkt je také bohatší o poslechová cvičení, fonetiku, moderní fotky a texty na aktuální témata. Abi- rámečky byly aktualizovány přesně dle požadavků státní maturity

Balíček obsahuje:
Učebnice Direk neu 1, pracovní sešit, 2CD + cvičebnice německé gramatiky

Druh sortimentu : Kniha, Balíček 5 ks Direkt NEU 1 Němčina pro SŠ, Jazyk : Němčina, Počet stran : neuvedeno...

MALL.CZ píše:

Nejprodávanější učebnici němčiny Direkt neu nyní nabízíme ve speciální edici v balíčku s výtahem německé gramatiky. Balíček obsahuje:
Direkt neu 1 učebnice s pracovním sešitem a 2CD Výtah ze cvičebnice německé gramatiky na úrovni A1

Knihy Dobrovský píše:

Direkt 1 - Němčina pro SŠ - 2 CD 2 CD k učebnici Direkt obsahují:Všechny poslechové texty k závěrečným testům v metodické příručce pro učitele. Cca 130 minut náhravek rodilými mluvčími. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Německý jazyk | Učebnice pro SŠ | Direkt od Klett naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Digiboss.cz píše:

Balíček 5 ks Direkt NEU 1 Němčina pro SŠ - Učebnice+ pracovní sešit, 2CD,cvičebnice německé gramatiky, nejčastější chyby najdte na Digiboss.cz. Balíček 5 ks Direkt NEU 1 Němčina pro SŠ - Učebnice+ pracovní sešit, 2CD,cvičebnice německé gramatiky, nejčastější chyby nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

Parametry Direkt 1 (2CD)

Podobné produkty

Podobné fráze: