Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Chytré hračky  >  Interaktivní robot Zigy IR

Interaktivní robot Zigy IR

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Interaktivní robot Zigy, který rozumí hlasovým příkazům. Robot Zigy dokáže rozpoznat až 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci Umí měřit teplotu Dokáže nahrávat zvuky a opět je přehrát Zigy rozpoznává český hlas Řekněte jeden ze 17-ti příkazů, Zigy ho rozpozná a patřičně zareaguje. Odpovídá různými větami, takže nu...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Interaktivní robot Zigy IR

Popis Interaktivní robot Zigy IR

MALL.CZ píše:

Novinka letošních Vánoc! Interaktivní Zigybot je robot s tajnou misí. Nemusíte se ale bát. Přichází v míru. Zigy dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci. Zigy vám také změří teplotu okolí, zazpívá a zaručeně vždy dobře pobaví.

Saruman CZ píše:

Robot Zigy je interaktivní robot s tajnou misí, který dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci.Seznam příkazů, kterým Zigy rozumí: Zigy!, Odkud jsi?, Co umíš?, Jaká je tvá mise?, Kupředu, Zpět, Vlevo, Vpravo, Vystřel, Zatancuj, Umíš zpívat?, Vyprávěj, Pozor, připrav se, Jaká je teplota?, Jaký je plán?, Opakuj po mě, Ahoj.
Zigy měří okolní teplotu
Zeptej se Zigyho jaká je teplota? Zigy teplotu změří a řekne ti výsledek.
Tip: Zigy umí měřit teplotu od –10°C do 40°C. Přesto ho trochu šetři. Máme vyzkoušeno, že chladničku Zigy snese (viz video), ale extrémnější teploty by mohly vadit jeho plastovým částem.
Zigy umí nahrát a zpětně přehrát hlas
Tuto funkci, podobně jako i mnoho jiných, můžeš aktivovat buď dálkovým ovladačem nebo slovním příkazem.
Jakmile funkci zapneš, Zigy bude po dobu asi 10 sekund zaznamenávat hlas, kterým na něj budeš mluvit.
Nahraný hlas pak zopakuje v legračně pozměněném tónu.
Zigy zpívá
Zigy dokáže zazpívat tři tradiční kosmické písně: 1. Já su šuhaj z Andromédy, 2. Já jsem Zigybot a přicházím do české země, 3. Ruty šuty mlhovina Hélix
Zigy vypráví
Zigy umí vyprávět o naší sluneční soustavě, zná recept na galaxíka (kosmická obdoba pribináčka) nebo tě pobaví vtipem.
Zigy tančí
Zigy je skvělý tanečník a nepotřebuje k tomu, žádný vnější přehrávač s reproduktory. Vždyť je to robot, písničku k tanci si přehraje sám!
Tip: Když Zigy tančí, udělej kolem něj dostatečně velký prostor, abys mu nepřekazil vystoupení.
Robota je možné ovládat buď hlasem nebo IR dálkovým ovladačem. Pohon robota tvoří baterie.
Zigy má i své stránky, které najdete na www.zigybot.cz .Funkce robota:
Měří teplotu okolí
Vypráví 3 tématické příběhy
Zpívá 3 "tradiční" kosmické písně
Tancuje
Zaznamná hlas a následně ho zkresleně zopakuje...

Stavebnice-Hry píše:

Interaktivní robot Zigybot ovládaný hlasem a dálkovým ovladačem, který umí reagovat na příkazy, měřit teplotu, zaznamenávat hlas, zpívat i tancovat.
Balení obsahuje, robota, dálkový ovladač a návod. Napájení robota: 5 x baterie 1,5 AA. Napájení ovladače 2 x baterie 1,5 AA (nejsou součástí výrobku).

Trendy-shop.cz píše:

Robot Zigy interaktivní 33cm na dálkové ovládání hlasem 17 příkazů zpívá vypráví, Novinka a hit Vánoc 2015! Interaktivní Zigybot z plastu na baterie, plastový robot s tajnou misí, ovládaný hlasem i dálkovým ovladačem. Hračka se světlem a zvukem. Svítí a vydává zvuk.Zigy dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou

Parametry Interaktivní robot Zigy IR

Výrobce OEM
Věk 3

Podobné produkty

Podobné fráze: