Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Chůvičky a monitory dechu  >  Reer Neo

Reer Neo

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chůvička dětská Reer Neo Dětská chůvička Reer Neo má dosah 150 metrů pro dostatečnou volnost pohybu v domě a na zahradě. Použitá 2-kanálová technika, výběrem kanálu se lze vyhnout rušení. Chůvička dětská Neo čistý přenos díky 2kanálové technologii super citlivý mikrofon, který se automaticky zapíná zařízení je vhodné k užití jak venku, tak uvnitř nastavitelná hlasitost přijímače robustní pouzd...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Reer Neo

Popis Reer Neo

Feedo.cz píše:

REER Chůvička Neo 200Popis:Dětská chůvička od německé firmy Reer s dosahem až 200 m na volnémprostranství, 2 kanály pro optimální přenos hlasu zajišťují vysokouodolnost proti rušení. Součástí balení jsou vysílač, přijímač asíťový adapter.Funkce:LED signalizace při přenosu zvukuECO mód (v tichém prostředí nevysílá)vysílač je vybaven vysoce citlivým mikrofonem, volbou kanálu adůmyslnou aktivací reagující na zvukpřijímač lze používat jak pomocí přiloženého adaptéru, tak takés bateriemi (nejsou součástí balení)samozřejmostí je nastavitelná hlasitost a malá spona pro připevněníza opasekUpozorněnívysílač umístěte mimo dosah dítěte (cca 1 metr), nikdy nevkládejtevysílač do postýlky či ohrádky.

MALL.CZ píše:

Dětská chůvička Neo 200. Dětská chůvička s analogovou 2-kanálovou technologií a dosahem až 200 metrů je ideálním pomocníkem pro rodiče. Vysílací jednotka je vybavená vysoce citlivým mikrofonem, volbou kanálu a důmyslnou aktivací, reagující na zvuk.

eAndílek.cz píše:

Dětská chůvička Neo 200
Dětská chůvička s analogovou 2-kanálovou technologií a dosahem až 200 metrů je ideálním pomocníkem pro rodiče. Vysílací jednotka je vybavená vysoce citlivým mikrofonem, volbou kanálu a důmyslnou aktivací, reagující na zvuk. Přijímací jednotku lze používat jak pomocí přiloženého adaptéru, tak také s bateriemi (nejsou součástí balení). Samozřejmostí je nastavitelná hlasitost a malá spona pro připevnění za opasek.
Vlastnosti:
- dosah až 200 m
- ECO mód (v tichém prostředí nevysílá)
- vysoce citlivý mikrofon
- spona na opasek
- možnost použití přijímače s bateriemi
- LED signalizace při přenosu zvuku
Podrobnosti:
- barva: bílá-modrá
- baterie nejsou součástí balení

Parametry Reer Neo

Výrobce Reer

Podobné produkty

Podobné fráze: