Kde jsem: Katalog > Nanny BM-02 bílá + Doprava zdarma

Nanny BM-02 bílá + Doprava zdarma

Obrázek není k dispozici
Koupit za 2 590 Kč
Dostupnost: Skladem
2 590 Kč
Monitor dechu Nanny BM-02 Nanny BM-02 se od vetšiny běžných monitorů dechu liší tím, že je certifikován jako zdravotnický přístroj. Byl testován v porodnících i specializovaných pediatrických odděleních různých nemocnic. Monitor dechu kojence Nanny BM-02 splňuje směrnici 93/42/EHS třídy IIb Evropské unie. Monitor dechu Nanny se skládá ze dvou částí, snímací podložky a vyhodnocovací jednotky. S...

Doporučujeme

Popis Nanny BM-02 bílá + Doprava zdarma

Monitor dechu Nanny BM-02
Nanny BM-02 se od vetšiny běžných monitorů dechu liší tím, že je certifikován jako zdravotnický přístroj. Byl testován v porodnících i specializovaných pediatrických odděleních různých nemocnic. Monitor dechu kojence Nanny BM-02 splňuje směrnici 93/42/EHS třídy IIb Evropské unie.
Monitor dechu Nanny se skládá ze dvou částí, snímací podložky a vyhodnocovací jednotky. Snímací podložka se umístí pod matraci do dětské postýlky. Vyhodnocovací jednotka se upevní na postýlku, případně na zeď. Nanny je napájena tužkovými bateriemi. Nepřipojuje se do elektrické sítě, a proto není pro miminko nikterak nebezpečná.
Snímací deska začne ihned po zapnutí detekovat veškeré pohyby dítěte (dokáže sledovat i velice jemné pohyby). Nanny umí vyhodnotit nebezpečné snížení frekvence dechu u miminka zapříčiněné vrozenou vadou, nemocí, oslabením organizmu u dětí s nízkou porodní vahou nebo alergickou reakcí. Pokud se dítě nenadechne 20 sekund nebo frekvence dýchání klesne pod hranici 8 vdechů za minutu, spustí se ihned hlasitý poplach a rozbliká se červená signálka. Upozorní tak rodiče na krizovou situaci a umožní jim bezprostředně reagovat.
Monitor dechu Nanny poskytuje ochranu před dočasnou zástavou dechu dítěte. Pokud dítě přestane během spánku dýchat, Nanny ihned hlasitým alarmem upoutá pozornost rodičů a může zároveň dítě i probudit. Pokud vlastníte tento přístroj, můžete klidně spát s jistotu, že váš poklad chrání Nanny.
Nanny BM-02 monitor dechu :
Je certifikovaný zdravotnický přístroj (CE certifikát podle směrnice 93/42/EC Evropské unie).
Nanny sleduje během spánku kojence jeho dýchání a snižuje tak riziko náhlého selhání dechu (SIDS), dávení či dušení.
Stává se nepostradatelným pro kojence s nižší porodní váhou, pro kojence s rizikem onemocnění, ale i pro absolutně zdravého jedince.
Extrémně citlivá snímací deska, je jednou z největších na trhu.
Udržba je snadná a jednoduchá. Snímací desk...

Podobné fráze: