Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Chladiče  >  Chladící podložky pod notebook  >  Belkin CoolSpot Anywhere Ultra - F5L103cw

Belkin CoolSpot Anywhere Ultra - F5L103cw

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Společnost Belkin je známý výrobce různého příslušenství pro celé odvětví počítačové techniky, mezi což nepochybně patří i praktické pomůcky pro notebooky jako je chladící podložka CoolSpot Anywhere Ultra (F5L103cw) s patentovaným designem pro cirkulaci vzduchu AirFlow Wave Ultra, která chrání váš laptop před přehřátím. Mnoho notebooků se potýká s problémem přehřívání a nedostatečného chlazení...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Belkin CoolSpot Anywhere Ultra - F5L103cw

Popis Belkin CoolSpot Anywhere Ultra - F5L103cw

Alza.cz píše:

Chladící podložka pro notebook, 2x ventilátor
Výkonná a stylová chladící podložka dokáže pohodlně ochladit váš notebook a zajistí tak jeho pohodlné používání a delší životnost. Od konkurenčních podložek se odlišuje použitím rovnou dvojice ventilátorů, které neustále odvádí teplý vzduch ze spodní i zadní části. Tím je zajištěna nepřetržitá cirkulace vzduchu a to, i když notebook s podložkou položíte na měkký povrch jako je gauč či deka.Výkonná a stylová chladící podložka dokáže pohodlně ochladit váš notebook a zajistí tak jeho pohodlné používání a delší životnost. Od konkurenčních podložek se odlišuje použitím rovnou dvojice ventilátorů, které neustále odvádí teplý vzduch ze spodní i zadní části. Tím je zajištěna nepřetržitá cirkulace vzduchu a to, i když notebook s podložkou položíte na měkký povrch jako je gauč či deka.Klíčové vlastnostiAktivní chladící podložka udrží váš notebook příjemně studenýUltra tenká se snadným uchopením pro...

SOFTCOM.cz píše:

NOBEL0102
BELKIN Podložka pod NB CoolSpot Anywhere Ultra - dualní ventilátor
CoolSpot Anywhere Ultra udržuje vaše nohy a notebook v pohodě, ať už hrajete hry, brouzdáte po netu, sdílíte zážitky nebo nakupujete.
Minimalizuje zahřívání notebooku a zlepšuje jeho výkon. Navíc oddělí horkou spodní stranu notebooku od vašich nohou a tím zpříjemní jeho používání.
Většina chladících podložek odvětrává teplý vzduch jen jedním spodním otvorem, který může být zablokován, pokud je umístěn na měkkém povrchu jako je gauč nebo deka.
Belkin CoolSpot Anywhere má dvojí ventilaci, kterou neustále odvádí teplý vzduch ze spodní i zadní části. Dává vám svobodu pro její používání na jakémkoliv povrchu.
Patentovaný design pro cirkulaci vzduchu AirFlow Wave rovnoměrně rozptýlí vzduch proudící pod notebookem. Navíc přispívá k tiššími ventilátoru, který nebude odvážet pozornost od vaší činnosti na počítači.
Tenký ergonomický design podložky zaručuje její nízkou váhu a snadnou přenositelnost. Gumový proužek na spodní straně zamezuje sklouznutí notebooku z podložky. Belkin CoolSpot Anywhere je napájen jednoduše přes USB - stačí zapojit do notebooku a začít chladit.
Funkce
Aktivní chladící podložka udrží váš notebook příjemně studený
Ultra tenká se snadným uchopením pro pohodlné přenášení zařízení po bytě
Ergonomicky tvarovaná pro příjemné používání na klíně
Dva ventilátory pro maximální chladící výkon

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Belkin case CoolSpot Anywhere Ultra, chladící podložka pro notebook - dualní ventilátor od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SWS-644643 - ...

Parametry Belkin CoolSpot Anywhere Ultra - F5L103cw

Výrobce Belkin
Typ Podložky s aktivním chlazením v sobě mají zabudovaný ventilátor a tím pádem chladí efektivněji. Aktivní

Podobné produkty

Podobné fráze: