BMW M4 GT3 DTM "Sheldon van der Linde, No.31" Skutečný vítězný vůz pro vás! Vůz pro skutečné milovníky motorsportu! Protože tým Schubert Motorsport mohl na konci sezony 2022 DTM jásat hned dvakrát: poté, co si závodní tým již před posledním závodem zajistil týmový titul, bylo v závěrečném závodě na Hockenheimu ještě napínavější. Po hromadné havárii se na start závěrečného závodu postavilo pouze 12 vozů. Mezi touto konkurencí si Jihoafričan Sheldon van der Linde dojel pro třetí místo - a získal tak... Celý popis

Koupit za 379 Kč

Popis

BMW M4 GT3 DTM "Sheldon van der Linde, No.31" Skutečný vítězný vůz pro vás! Vůz pro skutečné milovníky motorsportu! Protože tým Schubert Motorsport mohl na konci sezony 2022 DTM jásat hned dvakrát: poté, co si závodní tým již před posledním závodem zajistil týmový titul, bylo v závěrečném závodě na Hockenheimu ještě napínavější. Po hromadné havárii se na start závěrečného závodu postavilo pouze 12 vozů. Mezi touto konkurencí si Jihoafričan Sheldon van der Linde dojel pro třetí místo - a získal tak trofej mistra DTM 2022. Bavorští automobiloví mistři Automobilový automat je ve vaší závodní stáji Carrera pastvou pro oči. Ve věrné replice v měřítku 1:43 přináší na trať přesně takový výkon, jaký potřebuješ, abys v závodě porazil své kamarády. Pro děti od 6 let Nejnovější vůz týmu Schubert Motorsport je dokonalým vozem pro opravdové milovníky motorsportu! S již zajištěným týmovým titulem a vzrušujícím posledním závodem na Hockenheimu je tento vůz Lock skutečným vítězem. Měřítko: 1:43 Vhodné od 6 let Originální licence DTM Auto GO/GO+ 64224 BMW M4 GT3 DTM Sheldon v.d.Linde