Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  DVD a Blu-ray přehrávače  >  Blu-ray přehrávače  >  Philips

Blu-ray přehrávače Philips

Výrobci:

Samsung  •  LG  •  Panasonic  •  SONY  •  Pioneer  •  Philips  •  Onkyo  •  Yamaha
Nalezeno:    100 produktů

Pioneer BDP-100K (černý)

Blu-ray přehrávač Pioneer BDP-100 umožňuje přehrávat běžné typy médií Blu-ray, včetně DVD a CD disků, obsah externích USB zařízení. Široká konektorová výbava zahrnuje rozhraní HDMI a USB. Oceníte rychlý start do 2 vteřin. Rozměry přehrávače jsou 435 x 58 x 250 mm a hmotnost 2 kg.

Více informací

Philips BDP2590B (černý)

...ení 1080p zajistí hloubku obrazu a intenzitu akce. Ze všech přehrávačů disků Blu-ray této známé značky jde o nejrychlejší model. Očekávat můžete rychlé spuštění i načítání disku. Vy i Vaši nejbližší si tak užijete dokonalý divácký zážitek - přesně jako v kině. Prostřednictvím připojení EasyLink lze jedním ovladačem ovládat hned několik zařízení jako například přehrávače disků DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domácí kino, TV a jiné.

Více informací

Philips BDP3210B (černý)

... zaujme už na první pohled. Philips BDP3210B/12 se vyznačuje nadčasovým zpracováním, kterým dokonale zapadne téměř do každého interiéru. Těšit se můžete na opravdu ostrý obraz ve Full HD rozlišení. Dolby TrueHD technologie zajišťuje bezchybné znění bez ohledu na to, ze kterého zdroje je film nebo video spuštěné. Ať už z DVD, CD nebo například z pevného disku. V případě potřeby jej lze namontovat i na stěnu. Poměr stran lze nastavit na 16:9, 21:9 nebo 4:3.

Více informací

Panasonic DMP-BDT165EG (černý)

...4. Disponuje přístupem na internet, díky čemuž dokáže přenášet širokou škálu online zdrojů, jako jsou např. služby pro přenos videa, hudby, her a různých zábavních a informačních aplikací. Pokročilá 3D technologie vám nabídne 3D zobrazení, které působí živě a perfektně reprodukuje obrazy s vylepšenou hloubkou, leskem a texturou. Přehrávač má přístup k obsahu uloženému na externích pevných discích, aniž byste použili počítač jako prostředníka.

Více informací

Panasonic DMP-BDT171EG (stříbrný)

...ní vašich oblíbených pořadů pocit, jako byste se ocitli v kině. K dispozici je také přístup k internetovému obsahu a jednoduchým připojením k domácí síti můžete sdílet a užívat si snímky JPEG s rozlišením 4K. Přehrávač dokáže přenášet širokou škálu online zdrojů, jako jsou např. služby pro přenos videa, hudby, her a různých zábavních a informačních aplikací. Snadno získáte přístup i k vašemu obsahu, uloženému na externích pevných discích.

Více informací

Panasonic DMP-BDT270EG (černý)

...ení Full HD. Funkce Miracast umožňuje sdílení vašeho obsahu, jako jsou digitální fotografie a videa z vašeho smartphonu na velkou obrazovku vašeho televizoru. Vytváří vám i přímé připojení Wi-Fi, díky čemuž máte přístup na internet a můžete si vychutnávat přenášení online zdrojů a množství internetových aplikací, které se postarají o vaši zábavu. K dispozici je také USB port, díky kterému můžete přenášet obsah z vašich externích pevných disků.

Více informací

Panasonic DMP-UB310EGK černý + Doprava zdarma

...ay (4K/HDR) Procesor HCX (Hollywood Cinema Experience) Ultra HD Premium 4K Direct Chroma Up-scaling 4K 60p/50p/4:4:4 výstup přehrává FULL HD 3D Blu-ray Zvuk: HDMI Low Clock Jitter Process přehrává Hi-Res audio (DSD(2.8MHz/5.6MHz), ALAC, FLAC, WAV, WMA, AAC, MP3) Síť a konektivita: HDMI výstup LAN (Ethernet) zabudovaná Wi-Fi (802.11n) 2x USB (1x 2.0, 1x 3.0) podpora 4K VOD (4K NETFLIX) 4K Networking Webový prohlížeč Internet Apps DLNA VIERA Link BD-Live(TM) přehrává externí HDD

Více informací

LG UP970 černý + Doprava zdarma

...ho ovladače Ne Režim PRIVATE SOUND Ne SIMPLINK Ano 3D Ano Konverze z 2D na 3D Ne Externí přehrávání HDD/USB Ano Síťová aktualizace SW Ano Připojení klávesnice, myši Ne Klasický dálkový ovladač Ano Vstupy a výstupy: HDMI výstup (HDMI 2.0a / 1.4) 1/1 Optický audio výstup 1 USB 1 (čelní) LAN (RJ 45) 1 PARAMETRY: Spotřeba energie [W] (AV/Stand By) 17 / 0,5 Hmotnost (čistá/balení) [kg] 1,63 / 2,59 ROZMĚRY (Š x V x H) [mm]: BD přehrávač 430x45,5x205 Krabice 480x282x106

Více informací

Panasonic DMP-UB700EGK (černý)

...plikacemi, které zaručeně mnozí z Vás ocení. Dokonalý přednes, ostrost a vysoký kontrast zaručuje i procesorem 4K Direct Chroma. Široké možnosti konektivity potvrzuje i možnost připojení USB flash disků nebo paměťových karet. Dokonale vyladěný zvuk zajišťuje i certifikace THX. Nelze však opomenout ani podporu přehrávání souborů typu DSD a ALAC. Svým elegantním provedením dokonale vynikne v každém interiéru. Působí nadčasově a osloví stejně dámy i pány.

Více informací

Pioneer BDP-X300 černý

...lý obraz, jasné barvy i vysoký kontrast. Zvuk bude křišťálově čistý a srozumitelný za každých okolností. S podporou 4K upscaling zvýšíte rozlišení méně kvalitního obrazu do 4K. Vyznačuje se podporou formátů WAV a FLAC v rozlišení 192 kHz / 24-bit, ale i direct stream digital (DSD) se vzorkovací frekvencí až 2,8 MHz. Obzvláště snadnou obsluhu zajišťuje aplikace iControlAV5, kterou ovládáte zařízení přímo z Vašeho mobilního telefonu, případně tabletu.

Více informací

Pioneer BDP-X300 bílý

... i vizuální stránce. 4K upscaling podpora zvýší rozlišení i méně kvalitního obrazu do 4K. Nelze opomenout ani podporu formátů WAV A FLAC v rozlišení 192 kHz/24-bit nebo direct stream digital (DSD) se vzorkovací frekvencí až 2,8 MHz. Prostřednictvím aplikace iControlAV5 je ovládání přes Váš mobilní telefon nebo tablet obzvláště jednoduché a pohodlné. Atraktivní bílé provedení působí velmi elegantně a nadčasově zároveň. Osloví tak stejně dámy i pány.

Více informací

Panasonic DMP-UB300EGK černý

Moderní Blu-ray přehrávač PANASONIC DMP-UB300EGK disponuje procesorem HCX pro Ultra HD Blu-ray, který zajistí dokonalý obraz. Přehrávač umožňuje využívání technologie přechodu na 4K Direct Chroma. Kromě skvělého rozlišení přináší i vysoce kvalitní zvuk. Hlavními prvky technologie Ultra HD jsou přesné barvy a reprodukce HDR. Přinášejí tak kvalitní obraz ve vysokém rozlišení.

Více informací

Panasonic DMP-UB310EGK černý

Moderní Blu-ray přehrávač PANASONIC DMP-UB310EGK disponuje procesorem HCX pro Ultra HD Blu-ray, který zajistí dokonalý obraz. Přehrávač umožňuje využívání technologie přechodu na 4K Direct Chroma. Kromě skvělého rozlišení přináší i vysoce kvalitní zvuk. Hlavními prvky technologie Ultra HD jsou přesné barvy a reprodukce HDR. Přinášejí tak kvalitní obraz ve vysokém rozlišení.

Více informací

Panasonic DMP-UB400EGK černý

Moderní Blu-ray přehrávač PANASONIC DMP-UB400EGK disponuje procesorem HCX pro Ultra HD Blu-ray, který zajistí dokonalý obraz. Přehrávač umožňuje využívání technologie přechodu na 4K Direct Chroma. Kromě skvělého rozlišení přináší i vysoce kvalitní zvuk. Hlavními prvky technologie Ultra HD jsou přesné barvy a reprodukce HDR. Přinášejí tak kvalitní obraz ve vysokém rozlišení.

Více informací

LG UP970

Blu-Ray přehrávač LG UP970 umožňuje přehrávat BD / BD / DVD / CD disky. Jeho hlavní předností je možnost přehrávání videí a filmů v Ultra HD (4K) rozlišení. Disponuje integrovaným Wi-Fi modulem a LAN portem. Více možností zábavy přinášejí předinstalované aplikace Youtube a Netflix. Mezi další užitečné funkce patří Miracast a DLNA. Blu-ray přehrávač lze ovládat i prostřednictvím aplikace dálkového ovladače v chytrém telefonu či tabletu.

Více informací

Sony UBP-X800

...řehrávači aktivuje po 20 minutách. Port LAN vám pomocí Ethernetového kabelu umožňuje připojení k domácí síti. Stylový Blu-ray přehrává zvuk ve formátu AAC a fotografie ve formátu JPEG. Prostřednictvím digitálních výstupů a výstupů prostorového zvuku s můžete připojit k zesilovači. Přehrávač je vybaven technologiemi Dolby Atmos, DTS:X a LDAC. Podpora řady formátů pro standard Hi-Res Audio (HRA) pro špičkovou zvukovou kvalitu na úrovni studiové nahrávky.

Více informací

Panasonic DMP-UB400EGK černý + Doprava zdarma

...PURE AV (dvojitý izolovaný výstup) High Clarity Sound Premium HDMI Low Clock Jitter Process Digital Tube Sound s Up-samplingem přehrává Hi-Res audio (DSD(2.8MHz/5.6MHz), ALAC, FLAC, WAV, WMA, AAC, MP3) 192kHz/96kHz Surround Re-master Síť a konektivita: 2x HDMI výstup optický výstup LAN (Ethernet) zabudovaná Wi-Fi (802.11n) 2x USB (1x 2.0, 1x 3.0) podpora 4K VOD (4K NETFLIX) 4K Networking Webový prohlížeč Internet Apps DLNA Mirroring VIERA Link BD-Live(TM) přehrává externí HDD

Více informací

Panasonic DMP-BDT185EG silver

...o DVD-R DL: ano DVD-RW: ano CD-R: ano CD-RW: ano Formáty video: AVCHD: ano DivX: ano MKV: ano Xvid: ano Formáty audio: AAC: ano FLAC: ano MP3: ano WAV: ano WMA: ano Formáty foto: konektivita: DLNA: ano Příjem: DVB-S: ne DVB-S2: ne DVB-C: ne DVB-C2: ne DVB-T: ne DVB-T2: ne Internetové obsahy: HbbTV: ne Přímý přístup na internet: ano Připojení: HDMI: ano USB: ano Síť (RJ 45): ano všeobecný: Barva: stříbrná Šířka (mm): 312 Výška (mm): 43 Hloubka (mm): 180 Hmotnost (kg): 1,0

Více informací

Samsung UBD-M8500

...nikajícím 4K rozlišení. Přehrávač vám poskytne dvojnásobný barevný rozsah v porovnání s dřívějšími modely. UBD-M8500 podporuje přehrávání 4K Ultra HD BD, BD, DVD i CD a také prohlížení 360° fotografií a videa. Audio s frekvenčním rozsahem 192 kHz, hloubkou 24 bitů a podporou zvukových formátů DTS:X a Dolby Atmos skvěle podkresluje vizuální zážitek. Další zařízení k přehrávači můžete připojit také bezdrátově pomocí Wi-Fi a rozhraní Bluetooth.

Více informací

Samsung UBD-M9500

...ucím rozlišení 4K a ve dvojnásobném barevném rozsahu oproti běžným přehrávačům. Vynikající parametry obrazu doplňuje audio s frekvenčním rozsahem 192 kHz, 24bitovou hloubkou a podporou formátů Dolby Atmos a DTS:X. Přehrávač disponuje Wi-Fi i Bluetooth konektivitou a umožňuje bezdrátové připojení a přehrávání různého obsahu na chytrém telefonu. Přináší možnost sledování 360° videa a fotografií, praktickou navigaci v nich umožní dálkové ovládání.

Více informací

Samsung UBD-M7500 černý

...vám otevře bránu do světa dokonalého obrazu i zvuku. Na obrazovce svého televizoru budete sledovat filmy a seriály v úchvatném HDR podání a ve vynikajícím 4K rozlišení. Přehrávač vám poskytne dvojnásobný barevný rozsah v porovnání s dřívějšími modely. UBD-M7500 podporuje přehrávání 4K Ultra HD BD, BD, DVD i CD a také prohlížení 360° fotografií a videa.Podporuje digitální bitstream audio formátů Dolby Atmos a DTS: X, což zvýrazní vizuální zážitek.

Více informací

Panasonic DMP-UB300EGK

...vysokým rozlišením UHD v kategorii poměru ceny a výkonu pro sezónu 2017/2018. Porota ocenila zejména skvělý obraz a vysoký výpočetní výkon procesoru HCX, který si výborně rozumí s moderními televizory s rozlišením 4K, jakož i síťový multimediální přehrávač s podporou moderních hudebních formátů (např. DSD nebo FLAC ve standardu 192kHz/24-bit), a prostřednictvím aplikací pro mobilní zařízení také podporuje služby VOD, čili internetové videopůjčovny.

Více informací

DVD rekordér Medion MD 82999 / 360GB / zánovní

Přehrávejte jakýkoli formát médií chcete - ať už DivX, MP3, WMA nebo JPEG. Zažijte nepřekonatelné pohodlí skvělých možností přehrávatelnosti a luxus sdílení souborů médií na televizoru nebo systému domácího kina - v pohodlí vašeho obývacího pokoje

Více informací

DVD rekordér Medion MD 82999 / 360GB / zánovní / bez dál.ovl.

Přehrávejte jakýkoli formát médií chcete - ať už DivX, MP3, WMA nebo JPEG. Zažijte nepřekonatelné pohodlí skvělých možností přehrávatelnosti a luxus sdílení souborů médií na televizoru nebo systému domácího kina - v pohodlí vašeho obývacího pokoje

Více informací

Panasonic DMP-UB300EGK černý + Doprava zdarma

...: přehrává Ultra HD Blu-ray (4K/HDR) Procesor HCX (Hollywood Cinema Experience) Ultra HD Premium 4K Direct Chroma Up-scaling 4K 60p/50p/4:4:4 výstup přehrává FULL HD 3D Blu-ray Zvuk: HDMI Low Clock Jitter Process přehrává Hi-Res audio (DSD(2.8MHz/5.6MHz), ALAC, FLAC, WAV, WMA, AAC, MP3) Síť a konektivita: HDMI výstup LAN (Ethernet) 2x USB (1x 2.0, 1x 3.0) podpora 4K VOD (4K NETFLIX) 4K Networking Webový prohlížeč Internet Apps DLNA VIERA Link BD-Live(TM) přehrává externí HDD

Více informací

LG UP970 - UP970

SPECIFIKACE ULTRA HD (4K) upscaling WIFI Přehrává 4K BD/BD/DVD/CD Dekodéry Dolby Digital/DTS SIMPLINK 3D Externí přehrávání HDD Síťová aktualizace SW Dálkový ovladač VSTUPY A VÝSTUPY USB 1 HDMI výstup (HDMI 2.0a / 1.4) 1 / 1 Optický audio výstup 1 LAN (RJ 45) 1 ROZMĚRY A HMOTNOST Hlavní jednotka (Š x V x H) [mm] 430 x 45,5 x 205 Krabice (hlavní jednotka) (Š x V x H) [mm] 480 x 282 x 106 Hmotnost (čistá/balení) [kg] 1,63 / 2,59

Více informací

Sony UBPX800

Blu-Ray přehrávač Sony s USB vstupem, WiFi a Bluetooth konektivitou.

Více informací

Marantz UD7007 černý (UD7007 B)

... streamujte audio(včetně FLAC) nebo i video (včetně DivX plus HD) ze své domácí sítě nebo internetu. UD7007 dokáže nabídnout tolik díky kombinaci BD, DVD a síťového streameru. Pro zajištění té nejvyšší kvality při přehrávání CD a SACD jsou vestavěné HDAM zvukové moduly a speciálně optimalizované součástky na všech zvukových obvodech. Na výběr je také mezi symetrickým XLR a nesymetrickým cinch propojením. Klíčové vlastnostiPodpora digitálního 3D...

Více informací

Marantz UD7007 stříbrno-zlatý (UD7007 SG)

... streamujte audio(včetně FLAC) nebo i video (včetně DivX plus HD) ze své domácí sítě nebo internetu. UD7007 dokáže nabídnout tolik díky kombinaci BD, DVD a síťového streameru. Pro zajištění té nejvyšší kvality při přehrávání CD a SACD jsou vestavěné HDAM zvukové moduly a speciálně optimalizované součástky na všech zvukových obvodech. Na výběr je také mezi symetrickým XLR a nesymetrickým cinch propojením. Klíčové vlastnostiPodpora digitálního 3D...

Více informací

Samsung UBD-M8500 (UBD-M8500/EN)

...hnologii HDR zažije vaše domácnost filmy ve více než výjimečném podání. Neomezené barvyZapomeňte na běžná zařízení. S Ultra HD Blu-ray přehrávačem Samsung budete svědky barevných odstínů, které nespatříte ani v kině. Připravte se na působivou přehlídku tónů, které nikdy neztratí svou hlubokou a realistickou barevnost. Vdechne obrazu životSledujte vaše oblíbené filmy ve kvalitě, kterou jste dosud nepoznali. 4K UHD obraz vám nabídne zážitek, jaký s...

Více informací

Samsung UBD-M9500 (UBD-M9500/EN)

...od společnosti Samsung. Díky technologii HDR zažije vaše domácnost filmy ve více než výjimečném podání. Neomezené barvyZapomeňte na běžná zařízení. S Ultra HD Blu-ray přehrávačem Samsung budete svědky barevných odstínů, které nespatříte ani v kině. Připravte se na působivou přehlídku tónů, které nikdy neztratí svou hlubokou a realistickou barevnost. Blu-ray na vašem mobiluChcete sledovat něco jiného než další členové vaší domácnosti? Na vašem...

Více informací

DENON DBT-3313 UD černý (DBT3313B)

...ivX HD, VOD a formáty MPEG, WMV, AVI, MP3 a další. Funkce AV Pure Direct zajistí nejčistší a nejlepší možnou zvukovou kvalitu. Oceníte rychlé načítání a reakce. Firmware se aktualizuje pomocí Ethernetového portu. DENON DBT-3313 UD nabízí 2x HDMI výstup a vstup i výstup pro dálkové ovládání. Přehrávač v černém provedení je vybaven praktickým předním displejem. Parametry a specifikace:Vlastnosti:Ideální partner k AV receiverům...

Více informací

DENON DBT-3313 UD stříbrný (DBT3313SP)

..., 3D, DivX HD, VOD a formáty MPEG, WMV, AVI, MP3 a další. Funkce AV Pure Direct zajistí nejčistší a nejlepší možnou zvukovou kvalitu. Oceníte rychlé načítání a reakce. Firmware se aktualizuje pomocí Ethernetového portu. DENON DBT-3313 UD nabízí 2x HDMI výstup a vstup i výstup pro dálkové ovládání. Přehrávač ve stříbrném provedení je vybaven praktickým předním displejem. Parametry a specifikace:Vlastnosti:Ideální partner k AV...

Více informací

SC BTT465EGK 3D BLU-RAY d.kino PANASONIC

3D Blu-ray domácí kino Celkový výkon 1000 W 5.1 kanálů Bluetooth NFC USB přehrávač (video/audio/foto): USB: Xvid/MKV, FLAC/WAV/WMA/AAC/MP3, JPEG/MPO FM tuner s RDS (30 stanic) Dolby Digital (Plus/TrueHD/Pro Logic II), DTS-HD Konektivita: USB (verze 2.0) HDMI výstup (Audio Return Channel) Ethernet (LAN) Digitální optický audio vstup Audio vstup (2x cinch) Vstup pro FM anténu Rozměry hlavní jednotky: (V x Š x H) 5,5 x 43 x 32,2 kg Hmotnost hlavní jednotky: 2,7 kg

Více informací

SAMSUNG UBD-M8500

Blu-Ray přehrávač 4K Ultra HD Blu-ray, HDR, Automatické nastavení HDR, UHD BD, BD, DVD, CD, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio, HD Audio (192kHz/24bit), WiFi, 1x HDMI výstup, Anynet+, USB 2.0, Ethernet Port, optický audio výstup, Smart View,ovládání TV a BDP jedním ovladačem, Multiroom Link

Více informací

SONY UBP-X800

4K Blu-ray přehrávač vyšší třídy pro mimořádně kvalitní obraz a zvuk. Kompatibilita s 3D Blu-ray disky. Bluetooth (LDAC)Špičkové audio a video obvody. Vestavěná Wi-Fi (Super Wi-Fi), USB, 2x HDMI výstup (1x pro audio). Přehrává SACD (Super Audio CD) disky. Podpora ř

Více informací

Panasonic DMP-BDT700EG9

Multiformátový 3D Blu-Ray přehrávač Panasonic s webovým prohlížečem, přístupem na internetové aplikace a integrovanou Wi-Fi. Miracast, převzorkování na 4K, podpora nejnovějších formátů MKV a FLAC, USB HDD přehrávač, snadné ovládání, analogový 7.1 kanálový výstup, LAN, 2× HDMI výstup, slot na paměťovou kartu, DLNA pro přehrávání z domácí sítě. Certifikace THX.

Více informací

Denver MT-783NB

..., CD, CD-R / RW, VCD, SVCD, obrázky CD / JPEG USB vstup pro přehrávání AVI filmů a fotografií ve formátu JPEG 7" TFT (17,78cm) / LCD 16:9 displej s možností otáčení (lze otočit o 180 stupňů) vestavěný stereo reproduktor vestavěná dobíjecí lithiová baterie (vydrží 2 hodiny na plné nabití) sluchátkový výstup elektronické anti-shock (protinárazové) obvody dálkové ovládání přenosný obal s úchyty pro upevnění v autě rozměry: 185 x 45 x 155 mm váha: 574...

Více informací

Denver MT-983NB

..., CD, CD-R / RW, VCD, SVCD, obrázky CD / JPEG USB vstup pro přehrávání AVI filmů a fotografií ve formátu JPEG 9" TFT (22,8cm) / LCD 16: 9 displej s možností otáčení (lze otočit o 180 stupňů) vestavěný stereo reproduktor vestavěná dobíjecí lithiová baterie (vydrží 2 hodiny na plné nabití) sluchátkový výstup elektronické anti-shock (protinárazové) obvody dálkové ovládání přenosný obal s úchyty pro upevnění v autě rozměry: 220 x 43 x 174 mm váha: 725...

Více informací

Denver MTW-756TWINNB

...splej s vestavěným DVD přehrávačem + navíc 7" displej LCD rozlišení: 640 x 234 pixelů přehrává DVD, DVD-R / RW, DVD + R / RW, AVI, CD, CD-R / RW, VCD / SVCD, JPEG USB vstup pro přehrávání AVI a soubory JPEG AV výstup pro připojení k externímu TV elektronické anti-shock (protinárazové) obvody kompatibilní PAL/NTSC vestavěný stereo reproduktor rozměry: hlavní jednotka: 190 x 145 x 37 mm, přidružená jednotka: 190 x 145 x 21 mm váha: 950 g Příslušenství: 2 sady...

Více informací

Lenco MES 404

...0 x 234 pixelů USB vstup, čtečka SD / MMC karet PAL & NTSC systém přehrává DVD+/-R/RW, MP3, WMA, JPEG a MPEG 1, 2, 4 DVD dětská pojistka v každém monitoru je zabudovaný reproduktor připojení: USB vstup, čtečka SD karet, 2 x 3,5 mm sluchátka jack (nejsou součástí) rozměry: 183 x 142 x 35 mm váha: 1,24kg / 1,98kg napájení: AC 100-240V, 50/60Hz spotřeba energie max/pohotovostní: 15W/1W Příslušenství: 2 držáky pro upevnění v autě dálkové ovládání AC...

Více informací

Lenco DVP-934

... ovládání, držák do auta. Technické parametry: 9" (22,5 cm) TFT 16:9 displej 180° otočný a výklopný displej více OSD jazyků přehrává DVD, CD, MP3, JPEG a MPEG 1, 2, 4 2 vestavěné reproduktory integrovaná (Li-Ion) nabíjecí baterie připojení: USB vstup, AV výstup, 3,5 mm jack pro sluchátka rozměry: 222 x 174 x 43 mm váha: 0,73 / 1,27 kg Součástí balení: náhlavní sluchátka dálkové ovládání držák do auta AC adaptér 12V adaptér do auta . Poplatky : 0.000000

Více informací

Lenco DVP-9412

...ej 180° otočný a výklopný displej HD (MPEG-4) DVB-T tuner více OSD jazyků přehrává DVD, CD, MP3, JPEG a MPEG 1, 2, 4 2 vestavěné reproduktory integrovaná (Li-Ion) nabíjecí baterie vstupy: USB, čtečka SD karty výstupy: HDMI, AV, koaxiální, 3,5 mm jack pro sluchátka rozměry: 240 x 186 x 44 mm váha: 0,95 / 1,3 kg Součástí balení: aktivní DVB-T anténa dálkové ovládání AC adaptér 12V adaptér do auta přenosný obal z netkané textilie s úchyty pro upevnění na...

Více informací

Lenco DVP-1034

...echnické parametry: 10" (25,5 cm) TFT 16:9 displej rozlišení: 1024 x 600 pixelů 180° otočný a výklopný displej více OSD jazyků přehrává DVD, CD, MP3, JPEG a MPEG 1, 2, 4 2 vestavěné reproduktory integrovaná (Li-Ion) nabíjecí baterie připojení: USB vstup, AV výstup, 3,5 mm jack pro sluchátka rozměry: 246 x 203 x 42 mm váha: 0,83 / 1,58 kg Součástí balení: náhlavní sluchátka dálkové ovládání držák do auta AC adaptér 12V adaptér do auta . Poplatky : 0.000000

Více informací

Thomson DVD80K

...onem v ceně. Bavte se se svými přáteli u vašich oblíbených písní! Technické parametry: přehrává DVD / DVD+-RW / VCD / CD+-RW / MP3 / MPEG4 / JPEG 1080p Full HD / Stereo přímé USB kódování (ripování CD) funkce karaoke 2.0 výstupní kanály Dolby Digital výstup HDMI / SCART dálkové ovládání napájení: AC 100-240 V / 50 Hz rozměry: 360 x 238 x 38 mm váha: 1,8 kg Příslušenství: audio/video kabel dálkové ovládání mikrofon kabel k mikrofonu . Poplatky : 0.000000

Více informací

Denver MT-1083NB

...CD, CD-R / RW, VCD, SVCD, JPEG USB vstup pro přehrávání AVI filmů a fotografií ve formátu JPEG 10.1" TFT (25,7cm) / LCD 16:9 displej s možností otáčení vestavěný stereo reproduktor vestavěná dobíjecí lithiová baterie (vydrží 2 hodiny na plné nabití) sluchátkový výstup elektronické anti-shock (protinárazové) obvody dálkové ovládání přenosný obal s úchyty pro upevnění v autě rozměry: 246 x 42 x 223 mm váha: 830 g Příslušenství: adaptér do auta 12V,...

Více informací

Sencor SPV 2920, černá (35048603)

...ch, v čekárnách nebo třeba na propršené dovolené – možností, kde lze přehrávač využít je opravdu široké množství.Přehrávač je vybaven otočnou obrazovkou se 9“ TFT LCD displejem s LED podsvícením se skvělým rozlišením 800 x 480 px. Kromě skvělého rozlišení je u tohoto přehrávače automatickou vlastností také skvělý čistý zvuk ze zabudovaného stereo reproduktoru.Protože je přehrávač přenosný je vybavený ochranou při otřesech tzv. AntiShock...

Více informací

Sencor SPV 2920, červená (35048604)

...i na cestách, v čekárnách nebo třeba na propršené dovolené – možností, kde lze přehrávač využít je opravdu široké množství.Přehrávač je vybaven otočnou obrazovkou se 9“ TFT LCD displejem s LED podsvícením se skvělým rozlišením 800 x 480 px. Kromě skvělého rozlišení je u tohoto přehrávače automatickou vlastností také skvělý čistý zvuk ze zabudovaného stereo reproduktoru.Protože je přehrávač přenosný je vybavený ochranou při otřesech tzv....

Více informací

Sencor SPV 7771DUAL (35048601)

..., spravedlivě podělit své ratolesti nebo se zabavit na propršené dovolené – možností, kde lze tuto dvojici přehrávačů využít je opravdu široké množství.Přehrávače jsou vybaveny obrazovkou se 7“ TFT LCD displejem se skvělým rozlišením 800 x 480 px. Kromě skvělého rozlišení je u těchto přehrávačů automatickou vlastností také skvělý čistý zvuk ze zabudovaného stereo reproduktoru.Protože jsou obě zařízení přenosná, disponují praktickou funkcí...

Více informací

Sencor SPV 7772TD, černá (35048644)

...it dlouhou chvíli na cestách, spravedlivě podělit své ratolesti nebo se zabavit na propršené dovolené – možností, kde lze tuto dvojici přehrávačů využít je opravdu široké množství.Přehrávače jsou vybaveny obrazovkou se 7“ TFT LCD displejem se skvělým rozlišením 800 x 480 px. Kromě skvělého rozlišení je u těchto přehrávačů automatickou vlastností také skvělý čistý zvuk ze zabudovaného stereo reproduktoru.Protože jsou obě zařízení přenosná,...

Více informací

Sencor SPV 7971DUAL (35048602)

..., spravedlivě podělit své ratolesti nebo se zabavit na propršené dovolené – možností, kde lze tuto dvojici přehrávačů využít je opravdu široké množství.Přehrávače jsou vybaveny obrazovkou se 9“ TFT LCD displejem se skvělým rozlišením 800 x 480 px. Kromě skvělého rozlišení je u těchto přehrávačů automatickou vlastností také skvělý čistý zvuk ze zabudovaného stereo reproduktoru.Protože jsou obě zařízení přenosná, disponují praktickou funkcí...

Více informací

Lenco MES 405

...T 16: 9 displej rozlišení: 480 x 234 pixelů USB vstup, čtečka SD / MMC karet PAL & NTSC systém přehrává DVD+/-R/RW, MP3, WMA, JPEG a MPEG 1, 2, 4 DVD dětská pojistka v každém monitoru je zabudovaný reproduktor připojení: USB vstup, čtečka SD karet, 2 x 3,5 mm sluchátka jack (nejsou součástí) rozměry: 183 x 142 x 35 mm váha: 1,24kg / 1,98kg napájení: AC 100-240V, 50/60Hz spotřeba energie max/pohotovostní: 15W/1W Příslušenství: 2 držáky pro upevnění v...

Více informací

Samsung UBD-M8500 černý + Doprava zdarma

...Ano Number of USB (Front) 1 Network Ethernet Ano Wi-Fi Ano Wireless LAN Vestavěné (802.11ac) AV I/O Výstup HDMI 1 Digital Audio Output (Optical / Coaxial) Optický Analog 7.1ch Audio Output Ne Rozměry Rozměry produktu (Š x V x H) 406,0 × 47,0 × 230 mm Rozměry balení (Š x V x H) 462.0 x 116.0 x 286.0 mm Váha Hmotnost produktu 1,9 kg Hmotnost balení 3 kg Elekrické napájení Pohotovostní režim 0,3 W V provozu 22 W Rating Voltage AC 220–240 V ~50/60Hz Příslušenství Baterie Ano

Více informací

Samsung UBD-M9500 černý + Doprava zdarma

...hernet Ano Wi-Fi Ano Wireless LAN Vestavěné (802.11ac) Bluetooth Tx Ano Bluetooth Rx Ano AV I/O Výstup HDMI 2 Digital Audio Output (Optical / Coaxial) Optický Analog 7.1ch Audio Output Ne Rozměry Rozměry produktu (Š x V x H) 406,0 × 45,0 × 225,6 mm Rozměry balení (Š x V x H) 462.0 x 116.0 x 286.0 mm Váha Hmotnost produktu 1,9 kg Hmotnost balení 3,2 kg Elekrické napájení Pohotovostní režim 0,3 W V provozu 22 W Rating Voltage AC 220–240 V ~50/60Hz Příslušenství Baterie Ano

Více informací

Sony Blu-Ray DVD přehrávač UBP-X800, 4K/UHD,BT/NFC

4K Blu-ray přehrávač vyšší třídy pro mimořádně kvalitní obraz a zvuk. Kompatibilita s 3D Blu-ray disky. Bluetooth (LDAC)Špičkové audio a video obvody. Vestavěná Wi-Fi (Super Wi-Fi), USB, 2x HDMI výstup (1x pro audio). Přehrává SACD (Super Audio CD) d

Více informací

Sony UBP-X800B

Špičkový 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač s podporou HDR a dekodérem Dolby Atmos a DTS:X. Podpora 3D, USB přehrávač, DLNA stream, Wi-Fi, Bluetooth, Miracast, SongPal, DSEE HX, podpora Hi-Res Audio, 2× HDMI, koaxiální audio výstup, LAN.

Více informací

Sony Blu-Ray DVD přehrávač UBP-X800

...č UBP-X800, 4K/UHD,BT/NFC od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-9896850896 - 4K Blu-ray přehrávač vyšší třídy pro mimořádně kvalitní obraz a zvuk. Kompatibilita s 3D Blu-ray disky. Bluetooth (LDAC)Špičkové audio a video obvody. Vestavěná Wi-Fi (Super Wi-Fi), USB, 2x HDMI výstup (1x pro audio). Přehrává SACD (Super Audio CD) disky. Podpora řady formátů pro standard Hi-Res Audio (HRA) pro špičkovou zvukovou...

Více informací

LG UP970 4K Blu-Ray přehrávač

...hrávač od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SWS-432610 - 4K Blu-Ray přehrávač s podporou Dolby Vision HDR a HDR10.rnrnPřehrávání videa v rozlišení 4K a podporou HDRrnEthernet / Wifi (YouTube, Netflix)rnPodpora HDR (Dolby Vision, HDR10)rnDolby Digital/DTSrnrnSPECIFIKACE rnULTRA HD (4K) upscaling AnornMagický dálkový ovladač NernBLUETOOTH NernWIFI AnornMIRACAST NernDLNA NernLG SMART NernWEB prohlížeč NernPřehrává 4K...

Více informací

Pioneer BDP-X300 stříbrný

...rovedení působí velmi elegantně a nadčasově zároveň a osloví stejně dámy i pány. Vyznačuje se podporou 4K upscaling, čímž snadno zvýší rozlišení méně kvalitního obrazu do 4K. Vyznačuje se dále podporou formátů WAV A FLAC v rozlišení 192 kHz/24-bit, ale i podporou formátu DSD (direct stream digital) se vzorkovací frekvencí až 2,8 MHz. iControlAV5 aplikace se postará o pohodlné a jednoduché ovládání přímo z Vašeho mobilního telefonu, případně tabletu.

Více informací

Sencor SPV 7925T, černá (35048643)

...uhou chvíli na cestách, v čekárnách nebo třeba na propršené dovolené – možností, kde lze přehrávač využít je opravdu široké množství.Přehrávač je vybaven obrazovkou s 9“ TFT LCD displejem se skvělým rozlišením 800 x 480 px. Kromě skvělého rozlišení je u tohoto přehrávače automatickou vlastností také skvělý čistý zvuk ze zabudovaného stereo reproduktoru.Protože je přehrávač přenosný je vybavený ochranou při otřesech tzv. AntiShock memory a...

Více informací

Samsung BD-J5900 černý

...rozhraní USB 2.0 1 Ethernet Ano Wi-Fi Ano DLNA Ano Wi-Fi Direct Ano AV I/O Výstup HDMI 1 Kompozitní výstup Ne Component Output Ne Analog 7.1ch Audio Output Ne Rozměry Rozměry produktu (Š x V x H) 290 x 221 x 39 mm Package Dimension (WxHxD) 327 x 301 x 92 mm Váha Hmotnost produktu 1 kg Hmotnost balení 1,62 kg Napájení Stand-by 0,4 W Operating 10,8 W EnergyStar 2.0 Ano Rating Voltage 220–240 V stř., ~50 / 60 Hz Příslušenství Kabel HDMI Ne Baterie Ano Uživatelská příručka Ano

Více informací

LG BP450 černý

...ová aktualizace Ano Připojení klávesnice, myši Ano PROPOJITELNOST DLNA Ano MIRACAST Ne BLUETOOTH Ne PŘEHRÁVÁNÍ Blu-ray 3D Ano BD/DVD/CD Ano - Dolby Digital Ano - DTS Ano VSTUPY A VÝSTUPY USB Ano Koaxiální audio výstup Ano HDMI výstup Ano LAN (RJ 45) Ano AUDIO VLASTNOSTI Private Sound Ano PŘÍSLUŠENSTVÍ Dálkový ovladač Ano ROZMĚRY A HMOTNOST Krabice Š x V x H (mm) 324 x 79 x 307 Hmotnost (čistá/balení) (kg) 0,85 / 1,4 SPOTŘEBA Spotřeba energie [W] (AV/Stand By) 12 / 0,5

Více informací

Panasonic DMP-BDT180EG černý

...iroké spektrum barev, x.v.Colour Kvalita zvuku: DLNA audio přehrávač FLAC, WAV, WMA, AAC, MP3, ALAC, DSD Snadné ovládání: Rychlý start, HDMI-CEC, příjemné grafické prostředí, wallpaper Chytrá síť: Aplikace, web, DLNA, síťové procházení, přehrávání z HDD (NTFS/FAT32 do 2 TB), BD-Live Terminál: HDMI výstup, LAN (pro BD-Live, internetové aplikace a update firmwaru) Ostatní: PAL/NTSC, spotřeba: 13W / 0,5 W při vypnutém rychlém spuštění, - 312 x 43 x 180 mm, 1 kg

Více informací

Panasonic DMP-BDT181EG stříbrný

...iroké spektrum barev, x.v.Colour Kvalita zvuku: DLNA audio přehrávač FLAC, WAV, WMA, AAC, MP3, ALAC, DSD Snadné ovládání: Rychlý start, HDMI-CEC, příjemné grafické prostředí, wallpaper Chytrá síť: Aplikace, web, DLNA, síťové procházení, přehrávání z HDD (NTFS/FAT32 do 2 TB), BD-Live Terminál: HDMI výstup, LAN (pro BD-Live, internetové aplikace a update firmwaru) Ostatní: PAL/NTSC, spotřeba: 13W / 0,5 W při vypnutém rychlém spuštění, - 312 x 43 x 180 mm, 1 kg

Více informací

Panasonic DMP-BDT167EG černý

...é spektrum barev, x.v.Colour Kvalita zvuku: Přehrávač FLAC, WAV, WMA, AAC, MP3, ALAC, DSD Snadné ovládání: Rychlý start, HDMI-CEC, příjemné grafické prostředí, wallpaper Chytrá síť: Základní internetové aplikace, přehrávání z externího HDD (NTFS/FAT32 do 2 TB), BD-Live Terminál: HDMI výstup, LAN (pro BD-Live, základní internetové aplikace a update firmwaru) Ostatní: PAL/NTSC, spotřeba: 11W / 0,5 W při vypnutém rychlém spuštění, - 245 x 38.5 x 175 mm, 0.8 kg

Více informací

Panasonic DMP-BDT168EG stříbrný

...é spektrum barev, x.v.Colour Kvalita zvuku: Přehrávač FLAC, WAV, WMA, AAC, MP3, ALAC, DSD Snadné ovládání: Rychlý start, HDMI-CEC, příjemné grafické prostředí, wallpaper Chytrá síť: Základní internetové aplikace, přehrávání z externího HDD (NTFS/FAT32 do 2 TB), BD-Live Terminál: HDMI výstup, LAN (pro BD-Live, základní internetové aplikace a update firmwaru) Ostatní: PAL/NTSC, spotřeba: 11W / 0,5 W při vypnutém rychlém spuštění, - 245 x 38.5 x 175 mm, 0.8 kg

Více informací

Panasonic DMP-BD84EG-K černý

...é spektrum barev, x.v.Colour Kvalita zvuku: Přehrávač FLAC, WAV, WMA, AAC, MP3, ALAC, DSD Snadné ovládání: Rychlý start, HDMI-CEC, příjemné grafické prostředí, wallpaper Chytrá síť: Základní internetové aplikace, přehrávání z externího HDD (NTFS/FAT32 do 2 TB), BD-Live Terminál: HDMI výstup, LAN (pro BD-Live, základní internetové aplikace a update firmwaru) Ostatní: PAL/NTSC, spotřeba: 11W / 0,5 W při vypnutém rychlém spuštění, - 245 x 38.5 x 175 mm, 0.8 kg

Více informací

Panasonic DMP-BD84EG-S stříbrný

... spektrum barev, x.v.Colour Kvalita zvuku: Přehrávač FLAC, WAV, WMA, AAC, MP3, ALAC, DSD Snadné ovládání: Rychlý start, HDMI-CEC, příjemné grafické prostředí, wallpaper Chytrá síť: Základní internetové aplikace, přehrávání z externího HDD (NTFS/FAT32 do 2 TB), BD- Live Terminál: HDMI výstup, LAN (pro BD-Live, základní internetové aplikace a update firmwaru) Ostatní: PAL/NTSC, spotřeba: 11W / 0,5 W při vypnutém rychlém spuštění, - 245 x 38.5 x 175 mm, 0.8 kg

Více informací

Samsung BD-J4500R černý

Blu-ray přehrávač, přehrávání v 2D, upscaling DVD, podporované formáty: MKV, WMV, AVCHD, MP3, FLAC, WMA, OGG, 1x USB, 1x HDMI výstup.

Více informací

Samsung BD-J5500 černý

...no Disc to USB Ano Konektivita Anynet+ (HDMI-CEC) Ano USB 2.0 1 Network Ethernet Ano DLNA Ano AV I/O Výstup HDMI 1 Digital Audio Output (Optical / Coaxial) Koaxiální Rozměry Rozměry produktu (Š x V x H) 290 x 39 x 221 mm Rozměry balení (Š x V x H) 327 x 92 x 301 mm Váha Hmotnost produktu 1 kg Hmotnost balení 1,6 kg Elekrické napájení Pohotovostní režim 0,4 W V provozu 10,8 W Rating Voltage 220 – 240 V stř., 50 / 60 Hz Příslušenství Baterie Ano Uživatelská příručka Ano

Více informací

Sencor SPV 7972TD

...G-4, XviDObrázkové CD, JPEG, MP3Titulky (SUB, SRT, TXT)Vstupy a výstupy:Vstup pro USB disk (do kapacity 32 GB)Slot na karty SD (do kapacity 32 GB)Audio/video výstup (3,5 mm konektor)Sluchátkový výstup (3,5 mm konektor)Ostatní:Vestavěné stereo reproduktory, Dolby DigitalPaměť AntiShockVícejazyčné menuRodičovská kontrolaVestavěná baterie s kapacitou 1200 mAhPříslušenství: Anténa, připojovací kabel, nabíječka do auta, napájecí adaptér, dálkové ovládání, návod...

Více informací

Sony BDP-S3700B černý

...věné rozhraní Wi-Fi® (2,4 GHz / MIMO) Prezentace fotografií s hudbou Ano Živé stream./Titulek/Doporučení Ano/Ano BRAVIA® Sync Ano Aplikace Entertainment DataBase Browser Gracenote Webový prohlížeč Ano Rozhraní Vstupní a výstupní konektory Výstup HDMI (1 zadní), koaxiální digitální výstup zvuku (1 zadní), vstup USB (1 přední), připojení Ethernet (1 zadní) Detaily Spotřeba energie 9,2 W Eco funkce a úspora energie Spotřeba energie (v pohotovostním režimu) 0,25 W

Více informací

SONY UBPX800

4K Blu-ray přehrávač vyšší třídy pro mimořádně kvalitní obraz a zvuk. Kompatibilita s 3D Blu-ray disky. Bluetooth (LDAC)Špičkové audio a video obvody. Vestavěná Wi-Fi (Super Wi-Fi), USB, 2x HDMI výstup (1x pro audio). Přehrává SACD (Super Audio CD) disky. Podpora ř

Více informací

Samsung UBD M8500 - UBD M8500

... Kopírování z CD Multiroom Link Konektivita Anynet+ (HDMI-CEC) Number of USB (Front) 1 Network Ethernet Wi-Fi Wireless LAN Vestavěné (802.11ac) AV I/O Výstup HDMI 1 Digital Audio Output (Optical / Coaxial) Optický Rozměry Rozměry produktu (Š x V x H) 406,0 × 44,7 × 230,0 mm Rozměry balení (Š x V x H) 462,0 × 116,0 × 286,0 mm Váha Hmotnost produktu 1,9 kg Hmotnost balení 3 kg Elekrické napájení Pohotovostní režim 0,3 W V provozu 22 W Rating Voltage AC 220–240 V ~50/60 Hz

Více informací

Pioneer BDP-100-K

Blu-ray přehrávač Pioneer BDP-100-K s funkcí zvýšení rozlišení DVD disků. Dekodér Dolby True HD podpora pro síťové funkce BD-Live/BONUSVIEW, přehrává FLAC, WMA, MP3, MKV, DivX+HD a Hi-Res zvukové soubory, HDMI výstup, USB vstup, rychlý start do 2 vteřin.

Více informací

Sencor SPV 7725T, černá (35048642)

...ouhou chvíli na cestách, v čekárnách nebo třeba na propršené dovolené – možností, kde lze přehrávač využít je opravdu široké množství.Přehrávač je vybaven obrazovkou se 7“ TFT LCD displejem se skvělým rozlišením 800 x 480 px. Kromě skvělého rozlišení je u tohoto přehrávače automatickou vlastností také skvělý čistý zvuk ze zabudovaného stereo reproduktoru.Protože je přehrávač přenosný je vybavený ochranou při otřesech tzv. AntiShock memory...

Více informací

SAMSUNG UBD-K8500 Ultra HD Bluray přehrávač

...jete až 4krát jemnější obraz než u současných Blu-Ray přehrávačů. Při přehrávání v rozlišení 4K UHD bude obraz navlas shodný s realitou. Kvalita obrazu jako v kině přímo u vás domaPřehrávač Ultra HD Blu-Ray přináší s pomocí HDR technologie filmový zážitek přímo do vašeho obývacího pokoje. Díky UHD rozlišení si užijete výjimečnou kvalitu obrazu s ostrým kontrastem a jasem spolu s hlubšími černými a jasnější bílými odstíny. Vychutnejte si...

Více informací

Pioneer BDP-X300-S, stříbrná

3D Blu-ray přehrávač s funkcí přepočtu do rozlišení 4K a podporou Hi-Res audio. Přehrává FLAC / WAV / MP3 / MKV / DivX+HD. Dekodér Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio, Wi-Fi, přehrávání multimediálního obsahu v domácí síti DLNA, Miracast, 2 x USB, HDMI, optický / koaxiální audio výstup, aplikace dálkového ovládání.

Více informací

Pioneer BDP-X300-W, bílá

3D Blu-ray přehrávač s funkcí přepočtu do rozlišení 4K a podporou Hi-Res audio. Přehrává FLAC / WAV / MP3 / MKV / DivX+HD. Dekodér Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio, Wi-Fi, přehrávání multimediálního obsahu v domácí síti DLNA, Miracast, 2 x USB, HDMI, optický / koaxiální audio výstup, aplikace dálkového ovládání.

Více informací

LG UP970

OKAMŽITÁ SLEVA: 800 Kč slevu získáte po zadání slevového kódu 1117LG800 4K Ultra HD Blu-Ray přehrávač s podporou vysokého dynamického rozsahu HDR. Převzorkování obrazu do rozlišení 4K, kompatibilní s 3D, 4K streamovací služby Netflix a Youtube, dekodér Dolby Atmos, Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio, konektivita Wi-Fi, USB s funkcí přehrávače, optický audio výstup, 2× HDMI výstup, LAN.

Více informací

Podobné fráze: